MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dla zabawy zniszczyli wyposażenie pensjonatu

Wiadomości: Szklarska Poręba
Piątek, 23 listopada 2012, 7:17
Aktualizacja: 7:18
Autor: 112
Połamane wieszaki i szuflada, wyrwana suszarka, podpalone słuchawki telefonu, porysowane ściany, a także zniszczone dwa kinkiety – to efekt działania dwóch wandali, którzy po alkoholowej imprezie zdewastowali pokój wynajmowany w jednym z pensjonatów w Szklarskiej Porębie. Mężczyźni są już z rękach policji. Grozi im pięć lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę (20 na 21 listopada br.), kiedy mężczyźni dewastując pokój urządzili sobie zabawę. Po imprezie wandale opuścili pokój, a obsługa pensjonatu powiadomiła policję o przestępstwie.

- Policjanci rozpoczęli poszukiwanie sprawców. Jeszcze tego samego dnia zatrzymali ich w jednym z górskich schronisk, gdzie dobrze się bawili. Okazali się nimi mężczyźni w wieku 19 i 24 lat – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze. - Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Za zniszczenie mienia grozi im do 5 lat pozbawienia wolności – dodaje.

Właściciel pensjonatu oszacował straty na około 3 tys. zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nowa sygnalizacja świetlna  

Z aniołem przez życie – weź udział

Tłumy we dworze

Komentarze (8) Dodaj komentarz

Bluszcz 23-11-2012 8:06
Jak to się wszystko pozmieniało???? Dawniej gdy szukało się rozrywki to organizowało się wyjście na jakiś wieczorek taneczny lub dyskotekę, Realizowało się wypad do kina czy teatru. Może jakaś prywatka? Teraz dewastuje się wszystko dookoła co stworzyli inni i uważnie rozgląda komu dać po gębie. Gdyby ten temat skomentował ktoś ze zwolenników PIS okazałoby się że to efekt frustracji związany z nieudolną władza natomiast gdy robiłby to zwolennik PO diagnoza brzmiałaby ,, To efekt zakłamania i agresywnego języka,, Księża dopatrzą sie tu patologi związanych z odchodzeniem ludzi od kościoła a niewierzący agresji płynącej z głośnika toruńskiego radia. Taaaaak.... punkt widzenia zależy od punktu siedzenia Dla mnie jest to zwyczajne chuligaństwo i jedynym lekarstwem jest policyjna pała
~ 23-11-2012 10:32
Popieram,gumą po plerach i do kamieniołomu takich gnoji.
~oooo 23-11-2012 10:55
Efekty bezstresowego wychowywania, a może wcale ich nie wychowano a jedynie wykarmiono.... zapewniając wszystko. Stąd nuda, brak inwencji i zdziecinnienie, pomimo lat na liczniku. Takie duże smarkacze bez pomysłu na życie. Smutne, bo takich jest coraz więcej :-( .
~mint 23-11-2012 13:10
Kara grzywny w wysokości min. 2 tys. plus naprawa wyrządzonych szkód powinna zadziałać na wyobraźnie. Nic tak nie działa na wyobraźnię jak strata pieniędzy przez głupotę.
~ 23-11-2012 14:51
...widzicie, co sie dzieje. Ale gdy powie sie na lamach jelonki cokolwiek zlego (=prawdziwego) na temat polskiego wandalizmu, to jest nagonka. Syf sami sobie robicie, prawda kole was w oczy. Chyba na Ukrainie nie ma takich wandali, jak w Polsce.Pijcie jeszcze wiecej alkoholu i biegajcie do kosciola. Od tego wam sie polepszy.
CН.W.D.P. 23-11-2012 15:26
Vikusia z Niemiec BYWA CORAZ BARDZIEJ ŚMIESZNA W SWOJEJ TWÓRCZOŚCI... JAK WIDAĆ NIE TYLKO AGRESJA OSIĄGA NIESPOTYKANE DOTĄD POZIOMY... PO PROSTU ŚWIAT IDZIE DO PRZODU, ROZWIJA SIĘ, NIERAZ W NIEOCZEKIWANYCH KIERUNKACH... NIE POWSTRZYMAMY TEGO!! NA NIC ZAKAZY...
~lusinda 23-11-2012 17:06
po co więzienie, szybki proces, zwrot wszystkich kosztów i dodatkowo prace spolecznie uzyteczne przez okresloną ilośc godzin.
~grabiegrabie 23-11-2012 20:20
Tępa, bezkrytyczna magma - elektorat Platformy Obywatelskiej - to zjawisko znane od wieków. Motłochowi wystarczy papka propagandowa, igrzyska w TV, święty spokój. I demolka.........

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Z Psim Patrolem

Akt oskarżenia dla sprawców tragedii

Wybory: Zwycięstwo PiS

Poświst na "góralu"

60 – lecie Towarzystwa Karkonoskiego  

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
722
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%