MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 20 września
im. Eustachego, Filipiny

Dla młodych z talentem konkurs literacki

Wiadomości: Region
Piątek, 19 października 2012, 8:31
Aktualizacja: 8:33
Autor: org
II Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej organizuje 30 listopada Piechowicki Ośrodek Kultury. Zgłoszenia przyjmowane będą do 26 listopada na specjalnych kartach. Można je już pobierać ze strony: www.piechowice.pl

To konkurs przeznaczony dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej (od IV do VI) i gimnazjalistów. Prace konkursowe, kartę zgłoszenia i zgodę opiekuna należy dostarczyć do 26 listopada. Można to zrobić na trzy sposoby. Przesłać pocztą pod adres: Piechowicki Ośrodek Kultury, ul. Żymierskiego 53, (58-573) Piechowice z dopiskiem „przegląd literacki”; drogą elektroniczną: informacja@piechowice.pl, w temacie wpisując „przegląd literacki” lub osobiście w POK.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie jedno opowiadanie i trzy wiersze własnego autorstwa. Tematyka wierszy i opowiadań jest dowolna.

W dniu Przeglądu zgłoszony uczestnik zaprezentuje autorską pracę zgłoszoną wcześniej do konkursu. Szczegółowych informacji udziela organizator: (75) 76 17 201; informacja@piechowice.pl; w dniach pn-pt w godz. 9.00-17.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Doczekają się ronda

Debata samorządowców

Lwówczanin w ITTF

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 19-10-2012 10:35
a może lepiej jakiś konkurs matematyczny lub techniczny bo po co nam humaniści tylko wieszczący że jest źle a nie potrafiący nic z tym zrobić, gdzie się podziały kółka zainteresowań w szkołach z czasów komuny

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Ruszył proces o zabójstwo w noc sylwestrową

Promocja strony usługowej z Wrocławia za pomocą… pozycjonowania

Nietypowy finał Ligi Rocka

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
683
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
4%