MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dla kogo derby ziemi jeleniogórskiej?

Wiadomości: IV liga
Piątek, 29 października 2010, 12:07
Aktualizacja: Sobota, 30 października 2010, 10:47
Autor: MDvR
Fot. Robert Ignaciak
W trzynastej, miejmy nadzieję, że w końcu szczęśliwej dla nas kolejce spotkań Karkonosze Jelenia Góra podejmą na własnym obiekcie ekipę zza miedzy – Piasta Zawidów.

Sytuacja podopiecznych Artura Milewskiego jest nie do pozazdroszczenia, zbliża się półmetek rozgrywek, a jeleniogórzanie okupują wciąż ostatnie miejsce w tabeli. W końcu musi nadejść to przełamanie.

Czekają nas małe derby ziemi jeleniogórskiej, ten mecz z pewnością przydałoby się wygrać. Musimy w końcu zacząć zbierać te punkty. Piast Zawidów to solidny przeciwnik, w ostatnim meczu pewnie 5:0 pokonał Kuźnię Jawor. Liczę, że nie będziemy popełniać prostych błędów, mamy młodą ekipę, która cały czas się uczy i często jeszcze traci bramki wynikające głównie z naszego złego ustawienia w defensywie. Miejmy nadzieję, że w kolejnym meczu wszystko zagra – wyznał jeszcze po meczu w Szczedrzykowicach Artur Milewski, trener Karkonoszy.

Liczymy zatem w przebudzenie naszej drużyny, wszystkim kibiców zapraszamy na stadion przy ul. Złotniczej, gdzie już jutro o 14.00 rozpocznie się konfrontacja obu ekip.

Nasi potencjalni rywale w kontekście utrzymania się na IV-ligowych boiskach o punkty będą mieli na prawdę ciężko. Wszystkie drużyny, czyli: Orkan Szczedrzykowice, MKS Szczawno Zdrój oraz Puma Pietrzykowice zagrają na wyjazdach i to z liczącymi się w całej stawce zespołami. Ich przeciwnikami będą kolejno: Miedź II Legnica, Prochowiczanka Prochowice i Konfeks Legnica.

Poniżej pełne zestawienie par 13. kolejki IV-ligi:

13. kolejka (30.10): Karkonosze Jelenia Góra – Piast Zawidów, Miedź II Legnica – Orkan Szczedrzykowice, Prochowiczanka Prochowice – MKS Szczawno Zdrój, BKS Bobrzanie Bolesławiec – Strzelinianka Strzelin, Kuźnia Jawor – Piast Żmigród, Ślęza Wrocław – Chrobry II Głogów, GKS Kobierzyce – Bielawianka Bielawa, Konfeks Legnica – Puma Pietrzykowice

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

To grozi tragedią  

Ruszył proces sprawców tragedii drogowej

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Chcą powtórki wyborów!

KKS z brązową gwiazdką PZPN!

Rok niespełnionych obietnic

KKS ukarany przez DZPN!

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
573
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%