MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Didżeje charytatywnie. Dziś w JCK przy ul. Bankowej

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 1 października 2011, 8:29
Aktualizacja: 8:30
Autor: dj
W sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury dziś o godz. 20.00 wystąpią jeleniogórscy didżeje i prezenterzy Muzycznego Radia, którzy zagrają dla chorego na stwardnienie rozsiane Romana Geftasewicza.

Dochód z „Charytatywnej imprezy tanecznej” będzie przeznaczony na jego leczenie i rehabilitację. Wystąpią: Camilla, Jorgen Dave, Teku, Matishe, Tom Van Beat oraz prezenterzy Muzycznego Radia: Dawid Wenzel (Dave) i Maciej Wowk – Lista DMC. – Im więcej osób przyjdzie do JCK-u w sobotę tym lepiej. Uważam, że trzeba sobie pomagać, bo jesteśmy tylko ludźmi – tłumaczy Mateusz Olszewski, vel. Matishe, jeden z wykonawców.

29-letni Roman Geftasewicz od czterech lat cierpi na stwardnienie rozsiane. Unika słońca, nie może się przemęczać, problem dla niego stanowi nawet dłuższy spacer. Marzy o powrocie do zdrowia i życiu, jak przed chorobą, jednak potrzebuje do tego kosztownej rehabilitacji.

Organizatorzy: Firma Martin, Maciej Wowk we współpracy z Muzycznym Radiem w ramach Programu Pomocy Wzajemnej „Działanie Chleba” Józefa Liebersbacha. Impreza odbędzie się pod patronatem prezydenta Jeleniej Góry Marcina Zawiły.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zaczytaj się z Jelonką.com

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Październik z Klubem Seniora w Przystani Twórczej

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~R.Kiełek 1-10-2011 13:38
Szkoda że mogę być na tej szlachetnej imprezie....ale myślami ,sercem i modlitwą jestem z panem Romanem...Namawiam ludzi dobrej woli do pomocy temu młodemu człowiekowi....cytując piękna myśl : "że "Człowiek jest tyle wart ile może pomóc drugiemu człowiekowi"...niech to motto przyświeca tej pięknej charytatywnej imprezie ....
~xpablo5 1-10-2011 17:04
super inicjatywa tak ludziom trzeba pomagac ja też w Lwówku organizuje akcje zbiurki nakrętek dla Rafaela z Kamiennej Góry. Miałem byc ale niestety stan zdrowia nie pozwala :( trzymam kciuki za wszystkich i dużo zdrowia dla pana Romana życzę
~jajko 1-10-2011 23:04
Bravo ! to napewno pomysł zosi czernow !!! gratulacje ide zagłosowac na nią

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stop marginalizacji średnich miast

Spotkanie autorskie z Danutą Sadownik

Wybory: Zwycięstwo PiS

Udana aukcja dzieł sztuki w BWA  

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
626
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%