MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 20 września
im. Eustachego, Filipiny

Dewastował dekoracje świąteczne

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 15 grudnia 2009, 14:07
Aktualizacja: 14:08
Autor: TEJO
Kilka elementów świątecznych ozdób, lampę oraz dwa kosze na śmieci zniszczył w Jeleniej Górze pijany czternastoletni chłopak.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend, w nocy z 12 na 13 grudnia. Nastolatka złapały po pościgu patrole policji i straży miejskiej. Młody przestępca miał promil alkoholu w organizmie.

– Łączne straty miasta wynoszą ponad 2000 zł. W trakcie zatrzymania nieletni miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Doczekają się ronda

Próba włamania do kościoła

Paliła się słoma

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Yeti 15-12-2009 16:13
Co za dekiel!!!
~d 15-12-2009 18:21
no cóż - rodzice zapłacą....
~ja 15-12-2009 20:17
I sąd powie...nie rób tak więcej, dostanie kuratora i będzie finał, bo pewnie rodzice sami w baniak dają i kasy zero...i efekt? Płać podatniku i płacz...a smark za jakiś czas znowu zrobi to samo bo w d... ma poszanowanie cudzej własności. Lepszym efektem wychowawczym byłoby mu solidne spuszczenie łomotu żeby nie wiedział jak się nazywa...i wtedy miałby w pamięci co grozi za ruszenie cudzego...
~Bolko z Piastowiczów 16-12-2009 14:10
Kolejne trzy kasztanowce (wkopane po raz n-ty jesienią tego roku) zostały połamane i wyrwane razem ze słupkami je ochraniającymi, na skwerku wzdłuż Pijawnika przy ul. Piotra Skargi. Ciekawe jak długo jeszcze MPGK(?) będzie robiło chuliganom dobrą zabawę za pieniążki z budżetu miasta. Koniecznie zlikwidować tam ławki "okupowane" po zmroku przez nieletnich smakoszy browarka, notorycznie zresztą je niszczących. Piękne parki, skwery, klomby, ogólnie zieleń miejska, to dobre na Księżycu, a nie w Jelonce, chociaż Pani architekt od rewitalizacji Parku Zdrojowego w Cieplicach, stwierdziła, że zniszczenia kończą się po trzecim, kolejnym nasadzeniu.
~soilledrat@gmail.com 23-12-2009 11:40

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Orle pamięta o Ryszardzie Semczuku

Nastolatkę odnaleziono

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Potrącenie rowerzysty

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
686
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
4%