MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Derby młodych dla Chojnika

Wiadomości: jelenia Góra - Złotnicza
Piątek, 23 października 2009, 11:24
Aktualizacja: Niedziela, 25 października 2009, 9:00
Autor: ahawer
Fot. Robert Ignaciak
Zdecydowanie lepszymi i bardziej doświadczonymi zespołami okazali się zawodnicy Chojnika w derbowym pojedynku z młodymi Karkonoszami. Zarówno młodzicy, jak i trampkarze z Cieplic wygrali swoje mecze na Złotniczej.

Początek meczu młodzików należał do zawodników Karkonoszy, którzy już w 3 minucie meczu objęli prowadzenie. Sytuacja ta bardzo motywująco podziałała na podopiecznych Dariusza Michałka, którzy szybko opanowali sytuacje na boisku. Bardzo dobra gra została uwieńczona dwoma trafieniami autorstwa Bartosza Kowalskiego i Fabio Proiettiego.

Pierwsza połowa zakończyła się 2:1 na korzyść Chojnika. Po przerwie dominacja ciepliczan trwała nadal, gra toczyła się do jednej bramki, a wszystkie ataki Karkonoszy były rozbijane przez dobrze grających obrońców Chojnika.
Po wielu składnych akcjach ciepliczanie strzelili jeszcze cztery bramki ustalając wynik meczu na 6:1.

Strzelcami bramek byli Beniamin Łyczak, Wiktor Staszak, Fabio Proietti i Bartosz Kowalski.

Po meczu trener zwycięskiej ekipy powiedział : „ Mam nadzieję, że kiedyś ci młodzi zawodnicy będą godnie reprezentować nasze miasto, a może nawet nasz kraj. Trzymamy kciuki. Gratuluję moim zawodnikom i składam brawa za walkę do końca dla Karkonoszy.”

KS Karkonosze – Chojnik Jelenia Góra Cieplice 1:6 (1:2)

Karkonosze: Pietrzak, Chojnacki, Lachowicz, Niewiero, Ofiarski, Cieślik, Pietrzak, Siegula, Wiśniewski, Wersowski, Pytel, Prokop, Mózgowiec, Rudzik, Szlufik, Wochanka.

Chojnik: Mielniczuk, Szyrwiel, Kaszycki, Dulak, Banaś, Żukowski, Kowalski, Michałek, Projetti, Staszak, Łyczak, Kondraciuk, Czyżowski, Golonka, Misiura, Szczepański, Berdowicz, Kaczmarczyk

W drugim spotkaniu ligi terenowej trampkarzy podopieczni Mariusza Szczygła przegrali z Chojnikiem 5:0.

Do przerwy trwała wyrównana walka. Goście zdobyli tylko jednego gola ( gola zdobył Julian Zieliński), ale okazji do wyrównania Karkonoszom nie brakowało.
W drugiej połowie jednak, zabrakło im wiary w siebie, co efektywnie wykorzystali ciepilczanie, którzy po trafieniach Szymona Okowińskiego, Kamila Drzymały i dwóch golach Oskara Klimka wygrali zasłużenie 5-0.
Warto jednak zauważyć, że zespół Krzysztofa Gierasimuka trenuje ze sobą już od czterech lat i jest zespołem bardziej doświadczonym i ogranym.


KS Karkonosze JG – Chojnik JG 0:5 (0:1)

Karkonosze: Tomasik, Pająk, Ramos Barrios, Kapuszyński, Okrześ, Biros, Zieliński, Wójcik, Wasiuk, Kuczera, Strzemiński, Sobala, Hawer, Szajda, Krystecki, Mielewczyk, Pawlicki.

Chojnik: Bielan, Orzoł, Babul (Rząca), Pałac (Przybyła), Trela (Mielniczuk), Okowiński, Klimek, Drzymała (Kuczun), Tusiński, Zieliński (Żukowski), Grabowski (Zając).

Zdjęcia po godz. 18.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Po przerwie znaleźli drogę do bramki

Derby Jeleniej Góry w Pucharze Polski

Pub Gol pokonał Chmielankę

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 23-10-2009 16:42
zal
~brawo 23-10-2009 23:30
swietne fotki:) brawo Chojnik!
~baoln 24-10-2009 10:09
karki nic się nie stało

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Terminarz jeleniogórskiej A–klasy

Cieplickie place

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

JBO: Ogrodzenie boiska w Parku Norweskim

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
531
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
14%