MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Derby miasta na inaugurację rozgrywek

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 2 października 2017, 8:30
Aktualizacja: 19:50
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W pierwszej kolejce Dolnośląskiej Ligi Młodziczek doszło do derbów Jeleniej Góry, w których starsze dziewczynki trenowane przez Justynę Domin podejmowały młodsze koleżanki prowadzone przez Martę Oreszczuk. Zgodnie z przewidywaniami górę wzięło większe doświadczenie.

Wyrównana walka w tym spotkaniu trwała zaledwie do 6. minuty, kiedy to na tablicy wyników było 2:2. W kolejnych fragmentach zdecydowanie przeważały podopieczne Justyny Domin, które zdobyły 10 bramek z rzędu i wygrały pierwszą połowę wygrały 13:3. Po zmianie stron dziewczynki, które w poprzednim sezonie występowały w rozgrywkach dzieci, zbierały kolejne szlify w piłce ligowej i z oczywistych względów ustępowały starszym koleżankom, które mają już za sobą jeden sezon w lidze młodziczek. Ostatecznie pierwsza drużyna KPR-u pokonała drugą 35:10 i należy podkreślić, że ich gra wyglądała bardzo obiecująco. Trenerka Domin studzi jednak euforię i podkreśla, że w kolejnych spotkaniach będą miały okazję zaprezentować na co je stać.

- Dziewczyny mają duże możliwości, ale nie chcę ich przechwalić, bo jest jeszcze bardzo dużo pracy przed nami - zdecydowanie gra z kołem i skrzydłem. Na razie było dobrze - przeciwnik nam pozwolił zagrać to, co chciałyśmy - powiedziała Justyna Domin, która wierzy, że jej zespół stać na wygranie dolnośląskiej, ale jeszcze długa droga przed nimi.

KPR I Jelenia Góra - KPR II Jelenia Góra 35:10 (13:3)
KPR I:
Banasik - Jarosz 13, Wronkowska 5, Michałek 4, Jośko 3, Jesionek-Wróblewska 3, Matys 2, Podobińska 2, Cichosz 1, Maroń 1, Stawowska, Lambrinow.
KPR II: Solarz - Romejko 3, Kulas 3, S. Salewska 2, E. Salewska 1, Cieślik 1, Szewczuk, Pawłowicz, Stankiewicz, Gozdowska, Łyczkowska, Michalak.

Widzów: 40.

Ogłoszenia

Czytaj również

Półkolonie z MOS–em po pierwszym turnusie

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Czyżby Andrzej Duda?

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 12-10-2017 22:25
To powodzenia!🙂 Słyszałem że Legnica jest db. Buziaki

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Ola Zaleśny jednak nie w Karkonoszach

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Śmieci przy ścieżce na Perłę Zachodu

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
643
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
13%