MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Derby miasta dla KKS–u

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 16 listopada 2014, 17:55
Aktualizacja: 17:59
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Trampkarze KKS–u Jelenia Góra okazali się lepsi od swoich kolegów z Chojnika w piłkarskim meczu w klasie okręgowej trampkarzy. Podopieczni Leszka Harapina zwyciężyli 7:0.

- Już po kilku minutach było widać, że będziemy prowadzić grę do końca meczu. Mieliśmy dużo sytuacji do strzelenia pierwszej bramki, lecz bramkarz rywali był na posterunku. Wynik spotkania otworzył w końcu Bartek Gliwa dobijając piłkę do pustej bramki. Drugą bramkę zdobył Sylwester Czajkowski, a trzecią Tomasz Pisarek, który do przerwy mógł zaliczyć jeszcze co najmniej dwa trafienia. W drugiej, połowie jak i w pierwszej znacznie przeważaliśmy nad drużyną Chojnika. Bardzo dobrze spisujący się Czaja strzelił dwie bramki. Po bardzo dobrze wykonanym rzucie rożnym, Kuba Zawadzki wysunął piłkę Rafałowi Kowalskiemu, który popisał się ładnym uderzeniem w długi róg bramki. Ostatniego gola w meczu strzelił Bartek Gliwa zamykając wynik meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:0 dla nas. Należy podkreślić, iż niejednokrotnie golkiper Chojnika wybraniał swoją drużynę od utraty wielu bramek. Został nam jeszcze do rozegrania zaległy mecz z Włókniarzem Mirsk, który został przełożony, na prośbę drużyny z Mirska, na następny rok - ocenił spotkanie zawodnik KKS-u Przemysław Rak.

AP Chojnik Jelenia Góra - KKS/Gimnazjum 4 Jelenia Góra 0:7 (0:3)

Skład zwycięzców: Rak, Szybowski (Marciniak), Pająk, Zawadzki, Wirkus, Ślusarczyk, Gliwa, Ramos Barios, Kowalski, Pisarek, Naplocha. Trener: Leszek Harapin

Bramki: Gliwa - 2, Czajowski - 3, Kowalski, Pisarek

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pożegnali Słońce

Po błocie na śnieżne boisko

Bramkostrzelna Lechia

Studium na początek

O rozpadających się górach

Nysa bez szans

Teraz lepiej widać

Warsztaty modelarskie

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
68
Tak
62%
Nie
37%
Nie wiem
1%