MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 21 września
im. Jonasza, Mateusza

DEPECHE MODE NIGHT wraca po wakacjach. Już w piątek

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 11 września 2011, 11:41
Aktualizacja: 11:43
Autor: Petr
Fot. Organizator
W najbliższy piątek, 16 września 2011 w klubie muzycznym Orient Express w Jeleniej Górze odbędzie się pierwsza po wakacyjnej przerwie DEPECHE MODE NIGHT. Na kolejną z imprez cyklicznie organizowanych w dawnym budynku dworca PKP jak zwykle zapraszają dj–e z MORE THAN A PARTY JELENIA GÓRA.

DEPECHE MODE NIGHT autorstwa dj-ów z MORE THAN A PARTY JELENIA GÓRA jest jedną z tych imprez, które na stałe wpisały się w kalendarz „alternatywnych” projektów muzycznych organizowanych cyklicznie w stolicy Karkonoszy. Tym razem, pierwsza po wakacjach noc przy muzyce kultowej, brytyjskiej formacji elektroniczno-popowej – DEPECHE MODE (i nie tylko) odbędzie się już w piątek, 16 września 2011 jak zwykle w Orient Expressie.

– Po wakacyjnej przerwie znowu ruszamy z kopyta. Zaczynamy od DEPECHE MODE NIGHT – później damy wam jeszcze więcej. Tradycyjnie, wśród uczestników piątkowej imprezy będą rozlosowane atrakcyjne nagrody i gadżety ufundowane przez sklep internetowy EVILDOLLS. Start, godz. 20.00. Wstęp, 10 zł. Liczymy na was, przyjdźcie i dobrze się bawcie – zapraszają Maniek i dMarek z MORE THAN A PARTY JELENIA GÓRA, organizatorzy i prowadzący imprezę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Będzie nowy dyrektor

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~kms 11-09-2011 20:16
dajcie juz spokój z tym DM...rosnie juz nowe pokolenie a jak wiemy "ono" nie wychowało sie na DM,własciwie to nie wiedzą co to jest dokładnie xD
~ale 11-09-2011 21:55
wiedzą co to jest DxM ;)
~eehhh.../ 12-09-2011 0:05
nie żebym marudził,, jak to napisać.. stada ludzi na to nie przyjdą, będze jak zawsze "kameralnie", ale chyba ne o to chodzi.. dobrze, że Prydz się dołożył swoim remiksem, ale czy poleci? ja passuję, Peace
~roobi 12-09-2011 7:42
Byłem w sobote w Liverpoolu we Wrocławiu na DM Party ale frekwencja i atmosfera naszej domowej imprezy wydaje mi sie o niebo lepsza :)
~Agent Orange 12-09-2011 15:47
do kms - Nowe pokolenie wyrośnie na dopalaczach a dla nas Prawdziwych Depeszów taka impreza jest dopalaczem. Pozdrawiam wszystkich fanów see you next time.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Niedziela w muzeum

Koniec lata z ZOKiRem

Orle pamięta o Ryszardzie Semczuku

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
696
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%