MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Decydujące mecze Termy Jako Ligi

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 10 lutego 2017, 9:42
Aktualizacja: 9:43
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W piątek i sobotę (10–11.02) rozstrzygną się losy Termy Jako Ligi, rozgrywanej w hali Parku Sportowego Złotnicza. Za nami faza grupowa, w której wyłoniono półfinalistów – pozostałe ekipy zagrają o niższe miejsca.

Wyniki 9. kolejki fazy grupowej:
Candy Plus – Saper Gol 6:6 (2:4)
Bramki:
Candy Plus: Jakub Matuszewski x4, Wojciech Korzeniowski x1, Albert Manvelyan x1
Saper Gol: Jevgenij Kosmacovs x1, Łukasz Modrzyk x2, Mateusz Kraiński x2, Mariusz Malarowski x1

CodeTwo – Street Squad 1:6 (1:3)
Bramki:
CodeTwo: Maciej Kotlarz x1,
Street Squad: Damian Krynicki x1, Mateusz Bryniak x2, Kamil Gębka x2, Jakub Wójcicki x1

Orbita– Ziomki 7:5 (4:2)
Bramki:
Orbita: Michał Madej x3, Adrian Jarosz x2, Bartosz Golonka x1, Kamil Olejarczyk x1
Ziomki: Paweł Kierlik x1, Paweł Marek x2, Sebastian Rzepecki x1, Kacper Małoszek x1

Urząd Miasta – Zorka 0:5
Urząd Miasta oddał mecz walkowerem

Orbita – Orange 6:6 (2:4)
Bramki:
Orbita: Michał Madej x2, Adrian Jarosz x1, Bartosz Golonka x2, Kamil Olejarczyk x1,
Orange: Maciej Gargas x3, Krzysztof Białkowski x2, Tomasz Gąsiorowski x1
 
Leroy Merlin – Max – Hol 3:10 (0:6)
Bramki:
Leroy Merlin: Łukasz Kołodziejczyk x2, Jacek Flejszmanowicz x1
Max- Hol: Paweł Skoczek x5, Krzysztof Malko sam. x1 ,Przemysław Witczak x1, Tomasz Rzeszotarski x1, Łukasz Wiącek x1, Marcin Walczak x1,
 
Maciejowa – Open Finance 5:6 (1:3)
Bramki:
Maciejowa: Piotr Alexiejew x2, Wojciech Gil x2, Michał Kostrzewski x1
Open Finance: Michał Kostrzewski sam. x1, Kamil Kukuła x3, Damian Kaszuba x1, Sławomir Łuka x1
 
Auto Lambert – Castorama 9:1 (5:0)
Bramki:
Auto Lambert: Filip Błaszczyk x 5, Maciej Zyner x1, Krzysztof Kieć x1, Daniel Ziomek x1, Tomasz Woźniczka x1
Castorama: Rafał Malko x1
 
Alpin Expert – ZSP Karpacz 2:6 (1:2)
Bramki:
Alpin Expert: Wojciech Łozowski x1, Mateusz Durlak x1,
ZSP Karpacz: Damian Kucharczyk x1, Dawid Klimek x1, Paweł Habasiński x3, Damian Klimek x1

Tabela i statystyki po fazie grupowej dostępne na stronie: www.parksportowy.pl/podsumowanie-ix-kolejki-termy-jako-ligi-20162017/

Zestaw par decydującej fazy:
Piątek 10.02.2017:
17:00 Mecz o Miejsce 17: CodeTwo – Leroy Merlin
17:35 Mecz o Miejsce 15: Urząd Miasta – Max - Hol
18:10 Mecz o Miejsce 13: Orange - Castorama
18:45 Mecz o Miejsce 11: Street Squad – Maciejowa
19:20 I Mecz Półfinałowy: Saper Gol – ZSP Karpacz
19:55 II Mecz Półfinałowy: Auto Lambert – Candy Plus

Sobota 11.02.2017
17:00 Mecz o Miejsce 9: Ziomki – Open Finance
17:35 Mecz o Miejsce 7: Orbita - Draexlmaier
18:10 Mecz o Miejsce 5: Zorka – Alpin Expert
18:45 Mecz o Trzecie Miejsce: Przegrani z Półfinałów
19:20 FINAŁ: Wygrani z Półfinałów.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Łomnica rozbita przez juniorów Karkonoszy

Rozgrywki pucharowe bez Lotnika

Finał na lawecie

Derby Jeleniej Góry w Pucharze Polski

Orkan pokonany

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Terminarze jeleniogórskiej B–klasy

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2200
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%