MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Debatowała komisja bezpieczeństwa

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 6 czerwca 2019, 9:07
Aktualizacja: Piątek, 7 czerwca 2019, 10:09
Autor: WAC
Fot. Starostwo Powiatowe
Wczoraj (5.06) w Transgranicznym Centrum Zarządzania Kryzysowego znajdującym się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze odbyło się kolejne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Miasta Jeleniej Góry i Powiatu Jeleniogórskiego.

Przypomnijmy. Komisji Bezpieczeństwa i Porządku przewodniczą: Krzysztof Wiśniewski - starosta jeleniogórski oraz Jerzy Łużniak - prezydent Jeleniej Góry. Podczas wczorajszych obrad Komisja rozpatrywała problemy związane między innymi z wymaganiami formalnymi dotyczącymi bezpieczeństwa w trakcie imprez masowych oraz z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży podczas zbliżających się wakacji. Zajmowano się też realizacją zadań przez powiatowe służby, inspekcje i straże na okoliczność przywrócenia kontroli granicznych.

W ramach punktu obrad sprawy różne uwagę członków komisji zajmowały kwestie: postulowanej reaktywacji Izby Wytrzeźwień dla Miasta Jeleniej Góry i Powiatu Jeleniogórskiego, zmiany lokalizacji siedziby Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Jeleniej Górze oraz działania systemu łączności bezprzewodowej Starosty Jeleniogórskiego z gminami powiatu.

Twoja reakcja na artykuł?

1
17%
Cieszy
0
0%
Dziwi
4
67%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Utrudnienia w ruchu na Sudeckiej

Manewry: pościg, strzały, 30 rannych

Stop marginalizacji średnich miast

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Anonim+ 6-06-2019 12:41
Tak przy okazji - właśnie dowiedziałem się, że w tym roku nie będzie dodatkowych pociągów do Kostrzyna! Miłościwie nam panujący jedynie słuszny rząd, tym razem postanowił "rzucić" Owsiakowi dodatkową "kłodę pod nogi", by wyrazić swoją dezaprobatę do tego rodzaju imprezy. Jakie to małostkowe, podłe i mściwe - no cóż, typowo pasujące do rysu charakteru pana Prezesa...
~indo 6-06-2019 14:13
PiS działa tak jak dawna PZPR. Wynikiem ich działanie będą też takie sami, to jest przyznanie Owsiakowi Pokojowej Nagrody Nobla, tak jak to się stało w przypadku Wałęsy za rządów jedynej słusznej partii. "Po owocach poznacie"
~wer 6-06-2019 23:12
Niewiarygodne! Pseudo komisja bełkocze coś na tematy o których nie ma pojęcia, wy to publikujecie a ja czytam.... Nie piszcie o takich pierdołach!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Chcą odwołania przewodniczącej

Dojrzały KSON z ambsadorami

Z Psim Patrolem

Filia biblioteki w Wojkowie

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
731
Tak
15%
Nie
65%
Nie wiem
21%