MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Debata o gospodarce odpadami w środę

Wiadomości: Mysłakowice
Niedziela, 9 kwietnia 2017, 8:38
Autor: Org
Fot. Organizator
Związek Gmin Karkonoskich i Karkonoskie Centrum Gospodarki Odpadami zapraszają 12 kwietnia o godz. 17.00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach na debatę pt. "Kierunki rozwoju gospodarki odpadami w regionie". Szczegóły na plakacie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Radni KO przeciw kupcom?

Nowa sekretarz

Marcin Wyrostek patriotycznie

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~zaboberek 9-04-2017 9:27
Może zasadne byłoby przeprowadzić "Debatę nad temat obniżenia opłat za segregację odpadów".Przed wprowadzeniem obowiązku segregacji odpadów,opłaty były o połowę niższe.Teraz podajemy im towar jak na tacy,posegregowany na wszelkie możliwe sposoby.Nie wierzę,że szkło(osobno białe i kolorowe),papier itp. są oddawane za darmo do punktów skupu.Kto tymi pieniędzmi gospodaruje?Dlaczego chociaż częściowo nie wracają one do mieszkańców,chociażby w formie obniżki ceny za odbiór tych odpadów?
~J 9-04-2017 17:19
Mało się o tym mówi ale na Polskich wsiach jest tysiące gospodarstw,których własciciele wcale nie płacą za wywóz śmieci.W tym dziwnym kraju nikt nie potrafi tego dopilnować,sprawdzić.Tak więc gdzie te śmieci lądują??Ano w rzekach,lasach a w najlepszym przypadku w piecach.Ps.Zaboberek oczywiście że towar trafia do skupów i przynosi im miliony dochodu,dlatego polecam makulaturę i złom odkładać i raz w roku sprzedać w skupie,zawsze to kilkadziesiąt złociszy do przodu.
~Boss 9-04-2017 19:20
Po co debata sprawa jest jasna liczby nie kłamią wzrost o 60 procent ilości dzikich wysypisk wzrost o 1 procent efektywności segregacji odpadów wzrost opłat za wywóz śmieci nawet o 200 procent wzrost zatrudnienia wśród partyjnych kolesi zyski liczone w milionach same wzrosty ,boksy na śmieci budowane w cenie domków jednorodzinnych w najlepszym wypadku w cenie murowanego garażu na trzy samochody PEŁEN SUKCES WSZYSTKO DZIĘKI ŚMIECIOM I STADU BARANÓW KTÓRE DAJĄ SIĘ STRZYC I OGŁUPIAĆ

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Świętują Niepodległość

Święto Niepodległej w Jeleniej Górze

Studium na początek

Udany Piknik Strzelecki

O rozpadających się górach

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
829
Tak
63%
Nie
30%
Nie wiem
7%