MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Debata kandydatów do Senatu RP w radiu KSON

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 7 października 2019, 9:15
Aktualizacja: Wtorek, 8 października 2019, 11:01
Autor: KSON
Karkonoskie Inicjatywy Obywatelskie wspólnie z radiem KSON informują, że druga już debata z cyklu „Rozmowy o regionie – Prosto z mostu” odbędzie się 8 października ( wtorek) .
Do studia radiowego w KSON zaprosiliśmy - mówi Remigiusz Stefaniak z radia KSON - jeleniogórskich kandydatów do Senatu RP. W godzinnej audycji moderowanej przez dziennikarza wezmą udział kandydaci do Senatu RP: Kazimierz Klimek, Krzysztof Mróz i Jerzy Pokój.

Wszyscy kandydaci potwierdzili swoją obecność, a czytelników i słuchaczy prosimy o mailowe pytania do kandydatów na adres: radio@kson.pl.

Audycja będzie emitowana od środy do piątku, a wysłuchać ją będzie można m.in. na www.kson.pl, www.radiokson.pl, YouTube – Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych i linki do audycji na fb KSON oraz fb Radio KSON.

Twoja reakcja na artykuł?

2
33%
Cieszy
0
0%
Dziwi
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Wichura narobiła szkód

Od niedzieli już z nowymi przystankami

Gwiazdy przy ratuszu

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~JW 7-10-2019 11:19
Jeden wart drugiego!!!! Dlaczego u nas nie ma wartościowego kandydata???
~CZŁONEK PO 7-10-2019 15:48
Wszyscy jesteśmy Neumanami.
~, 7-10-2019 17:09
Ten "pan" Mróz to mógłby coś powiedzieć o sobie,w necie nie ma o nim praktycznie żadnych informacji,może poza tym,że studiował na AE we Wrocławiu i był tragarzem "w biurach posłów krajowych i europejskich PiS" Może by pan Mróz napisał czym się zajmował zawodowo,czy kiedykolwiek uczciwie pracował,czy ma jakieś pojęcie o zarządzaniu czy ma dzieci-rodzinę? Jak ludzie mają głosować na kogoś o kim praktycznie nic nie wiedzą? Zresztą to dotyczy nie tylko Mroza.
~xq 7-10-2019 21:25
do: ~, (17:09)
Zadaj te pytania o uczciwej pracy zadaj Pokojowi.Całe Zycie na budzetowym garnuszku.Dożywotnio ,już chyba wystarczy.Skoro przez ostatnie 30 lat niewiele dokonał dla regionu.To nikła szansa ze teraz coś zrobi dla dobra wspólnego. Pan Pokój i tak większości sie będzie kojarzył z dotacją na pensjonat i imprez dla "swoich "w tym pensjonacie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Na propsie! Dzisiaj i w niedzielę

Rok niespełnionych obietnic

Od piątku Jarmark Bożonarodzeniowy

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Betlejemskie światełko pokoju dla jeleniogórzan

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
980
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%