MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Debata gigantów

Wiadomości: Dolny Śląsk
Poniedziałek, 15 października 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 15 października 2007, 22:37
Autor: TEJO/PRW
Fot. Archiwum
Zadaj pytanie asom list wyborczych i weź udział w konkursie.

Debata Politycznych Gigantów to przedsięwzięcie organizowane przez Polskie Radio Wrocław i legnicki portal internetowy www.lca.pl. W dyskusji (od godz. 10) wezmą udział kandydaci na posłów okręgu jeleniogórsko-legnickiego: Adam Lipiński (PiS), Grzegorz Schetyna (PO) i Jerzy Szmajdziński (LiD).

Pytania do kandydatów mogą kierować radiosłuchacze oraz internauci. Dyskusja będzie transmitowana w eterze i w sieci. Można dzwonić do legnickiej redakcji Polskiego Radia Wrocław - tel. 076/8523207 lub wysyłać maile na adres redakcja@lca.pl

Kto chce „wybadać” kandydatów lub nie jest jeszcze zdecydowany, na kogo oddać głos, będzie miał okazję nabrać pewności do tego, jak zachowa się 21 października przy urnach wyborczych.

<b> KONKURS: Przed wyborami kup sobie listę </b>

Nie ważna jest jakość, ale ilość argumentów. &#8222;Kup sobie listę&#8221;, to nowy konkurs Polskiego Radia Wrocław. Zabawę wygra ten, kto wymyśli najwięcej argumentów, za tym by mieć swoją listę wyborczą. Zwycięzca poprowadzi program radiowy w powyborczy poniedziałek.

Wszystko wskazuje na to, że ostatni tydzień kampanii wyborczej będzie najgorętszym okresem w tym roku. Z polityką zetkną się nawet ci, którzy na co dzień nie interesują się politycznymi wydarzeniami. Dlatego Polskie Radio Wrocław rozpoczyna konkurs w którym słuchacze stacji mogą kupić sobie listę wyborczą.

Zasady zabawy są proste. Listę i możliwość publicznego prezentowania swojej osoby zdobędzie ta osoba, która wymyśli najwięcej argumentów popierających przyznanie jej listy wyborczej. - Przewrotnie nie zwracamy uwagi na jakość argumentów - mówi Katarzyna Zawadzka z Polskiego Radia Wrocław, która poprowadzi konkurs na antenie
Wszystkie argumenty, za które można kupić sobie listę, słuchacze mogą wysyłać SMS-ami (na numer 7160 z treścią &#8222;PRW LISTA ............). Konkurs potrwa do piątku 19 października. Wtedy zostanie wyłoniony zdobywca listy.

Główną nagrodą będzie możliwość poprowadzenia własnego programu w Polskim Radiu Wrocław. Audycja nadawana będzie na żywo w powyborczy poniedziałek, kiedy też poznamy wstępne wyniki głosowania do Sejmu i Senatu. Zwycięzca otrzyma dodatkowe nagrody, w tym między innymi radioodtwarzacz samochodowy.

<b>Kup sobie listę - konkurs Polskiego Radia Wrocław </b>
codziennie do 19 października 2007
po godzinie 12:00
- W Wrocławiu i Legnicy Polskiego Radia Wrocław można słuchać na 102,3 FM.
- W Jeleniej Górze Polskiego Radia Wrocław można słuchać na 96,7 FM.
- W Bolesławcu Polskiego Radia Wrocław można słuchać na 103,6 FM.
- W Kotlinie Kłodzkiej Polskiego Radia Wrocław można słuchać na 96,0 FM.
- W Wałbrzychu Polskiego Radia Wrocław można słuchać na 95,5 FM.
- Na całym świecie Polskiego Radia Wrocław można słuchać on-line na www.prw.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Jest absolutorium, czy będzie referendum?

Nieczynne place zabaw

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~jelgór 15-10-2007 22:52
Co nas obchodzą ci warszawsko–wrocławsko–legniccy spadochroniarze, niech sobie debatują u siebie, a nawet niech głosują na siebie, jak mają meldunek w tym okręgu wyborczym, nie nasza to rzecz zajmować się nimi i dopies...ć ich naszym zainteresowaniem, na które zresztą nie zasługują.
~Pytanie nr 1 15-10-2007 23:00
Kiedy odejdą z polityki?
~elle 15-10-2007 23:00
Tych Politycznych Gigantów sami sobie stworzyliśmy, tylko co my z tego mamy?!? Co dla nas, dla Jeleniej Góry, dla naszego regionu zrobili ci panowie?!? Odpowiedź: NIC Mamy szansę to zmienić.
~rymcycymcy 15-10-2007 23:41
Gigantyczne były też dinozaury ...i dobrze im tak !!!
~Tryton 16-10-2007 1:19
Oto jak traktowana jest Jelenia Góra przez kandydatów do parlamentu i partie polityczne; liczący się politycy startujący z naszego okręgu dyskutować będą w Legnicy i siłą rzeczy o Legnicy... na debacie w Jeleniej Górze pojawili się jedynie niewiele znaczący czwartorzędni lokalni politycy. Poza tym jak można wiązać jakiekolwiek nadzieje że te wybory coś zmienią, w życiu tego miasta i jego mieszkańców skoro startują do nich wiecznie Ci sami ludzie. Ludzie, którzy już mieli okazję (czasem wielokrotnie) reprezentować mieszkańców tego miasta w parlamencie i nie wykazali do tej pory żadnego zainteresowania ich losem. Spójrzcie na nich, oni już nawet przestali udawać, że im na Was szczególnie zależy.
~Wyspy BARABARA 16-10-2007 2:43
Czy ktokolwiek wezmie materialna odpowiedzialnosc za bledne decyzje ?
~Głosuj na swoich 16-10-2007 9:06
Wasalna Jelenia Góra i jej mieszkańcy wobec "spadochroniarzy". Będziemy zaściankiem dopóki nie wypromujemy własnych, dbających o miasto i region, polityków. Obecni biorą naszą kasę o nas mają w "głębokim poważaniu".
~Niech pies was poliże! 16-10-2007 9:27
To chyba kolejny dowód na to, jak bardzo nas jeleniogórzan lekceważy to całe wrocławsko–legnickie towarzystwo. Oni nawet nie zdobyli się na to, by Jeleniej Górze zaproponować współorganizację tej debaty. A dlaczego? Bo są pewni, że my pójdziemy głosować na ćwoków z Wrocławia lub Legnicy. Pies wam, panowie organizatorzy, mordę lizał za lekceważenie Jeleniej Góry.
~APEL DO JELENIOGóRZAN!!! 16-10-2007 9:35
Nie głosujemy na spadochroniarzy z Wrocławia i Warszawy. Naszym rejonem są zainteresowani tylko przed wyborami.Niech Lipiński, Misiak, Schetyna i Szmajdziński wracają tam gdzie mieszkają.
~Fan Klimka 16-10-2007 10:58
„DOŚĆ nękania fiskusem darczyńców pomagającym ludziom potrzebującym” Publikacja (w NJ) sfinansowana ze środków komitetu wyborczego Samoobrony
~Że co?! 16-10-2007 16:19
Gigantów?! A kto tych gigantów kreuje?! Czyżby jelonka narzucała, kto jest faworytem, a kto nie?! Dlaczego tylko tych 3 kandydatów, którzy nie są nawet stąd?! Czyżbyśmy mieli tylko 3 partie w Polsce?! To mega–oszustwo. Ludzie nie dajcie sobą manipulować. Wybierzcie kogoś stąd. Oczywiście nie pisałbym tego, gdybym nie miał kogoś na myśli... Proponuję, aby tym "naszym" jeleniogórskim posłem został przedsiębiorca Pan Jerzy Liber z UPR. Lista wyborcza nr 3, pozycja 2.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wczoraj kino plenerowe, a dzisiaj Jacek Ziobro

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Krwiodawco – nie czekaj, oddaj krew w wakacje!

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Jak głosowali jeleniogórzanie?  

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1417
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%