MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dawniej łapówki teraz zatory

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 7 czerwca 2011, 22:38
Autor: waskipp
waskipp
Fot. waskipp
Kiedy robimy zakupy nie zdajemy sobie często sprawy ze w cenie towarów i usług które nabywamy jest ujęta również "rezerwa" na niesolidnych płatników. Z winy nierzetelnych firm przedsiębiorstwa z naszego regiony tracą co roku miliony złotych.

W tym miesiącu Akademia Przedsiębiorcy poprosiła naszego wydawcę Wiktora Marconiego aby poprowadził panel dyskusyjny poświęcony tematyce płynności finansowej oraz zatorów płatniczych. W panelu udział wzięli czołowi przedstawiciele jeleniogórskiego biznesu oraz eksperci z Kredyt Banku oraz Krajowego Rejestru Długów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Ruszył proces sprawców tragedii drogowej

P. Miedziński: Potrzebny efekt świeżości

Rok niespełnionych obietnic

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~wrocławianin 8-06-2011 1:10
Droga redakcjo popracujcie nad dźwiękiem
~wrocławianin 8-06-2011 23:56
A przede wszystkim zróbcie coś z tym misiem, który biega po sali
~↓ 9-06-2011 13:57
pierwszy napis rewelacja, bardzo transparentny ;)
~Ostrzeżenie 11-06-2011 7:28
Uważajcie na prośby lub propozycje różnych oszustów o wysłanie sms na numer 92550 lub zaczynające się na 74- To oszustwo. Pod tym linkiem jest wszystko podane: http://sms.cashbill.pl/misc/regulamin_sms.html?&type= Za takie sms-y płaci się nawet 30 zł. Jelonka, napiszcie o tym artykuł. Do mnie przyszedł sms o treści w której było o tym, że ktoś chce przesłać życzenia, wystarczy wysłać sms o treści AT KTO na numer zaczynający się na 74. Po wygooglowaniu tego numeru w necie pokazał się ten link, podany wyżej. Ile naiwnych osób naciągnęli na ten numer? Inni informują o tym, że udzielą kredytu po wysłaniu smsa na numer 92550. Następne naciągactwo! Ten sms kosztuje 30 zł! Nie dajcie się nabierać cwaniakom!
~g.niedzielny 12-06-2011 5:02
Nie wiem skąd takie bzdury...?! na możliwość wliczania w cenę towaru / usługi zabezpieczenia na niesolidnych płatników przy dużej konkurencji na rynku, nikt z obecnie małych i średnich firm nie może sobie na to pozwolić. Pozwolić na to mogą sobie monopoliści... gazownie, energetyka w tym też cieplna, wodociągi... tu nie ma opcji... a to sobie wezmę kogoś innego... tu płacimy tyle ile nam powiedzą... reszta biznesu buja się na krawędzi... uda się to dobrze, nie uda się, to nikt nie będzie za nimi płakał....

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Chcą powtórki wyborów!

To grozi tragedią  

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
575
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%