MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Dary dla dzieci biletem wstępu na koncert

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 14 grudnia 2010, 9:16
Aktualizacja: 9:16
Autor: RED
Chciałbyś sprawić niespodziankę dzieciom, które nie zawsze mogą cieszyć się rodzinną atmosferą świąt? Weź coś dla najmłodszych i przyjdź jutro do Filharmonii Dolnośląskiej na nietypowy koncert charytatywny.

Impreza odbędzie się pod hasłem „Przytulić święta”. Biletem wstępu jest przyniesienie świątecznego podarku dla dzieci, które nie zawsze mogą przytulić święta, tak jak dzieci z wielofunkcyjnej placówki opiekuńczo-wychowawczej „Nadzieja” w Jeleniej Górze.

Przedsięwzięcie to inicjatywa 14-letniej Karoliny, uczennicy I klasy Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Moniuszki, która o pomoc zwróciła się do Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Pomysł jest zarówno prosty jak i piękny: dać ludziom muzykę w zamian za podarki dla dziewcząt i chłopców.

Wystąpi pomysłodawczyni koncertu wraz ze swoimi kolegami i koleżankami, Jacek Szreniawa i jego uczniowie, zespół wokalny Głosowanie, oraz wiele innych zacnych i utalentowanych osób.

Zapraszamy wszystkich na święte kolędowanie w czasie, który łączy, ale nie dla wszystkich jest najłatwiejszy. Przynieście dla dzieci (a w tej placówce znajdują się dzieci od 3 do 18 roku życia) przedmioty piękne, osobiste, kolorowe, niekoniecznie pragmatyczne - gry, książeczki, zabawne czapeczki i rękawiczki, plecaczki, wesołe kapcie, kubeczki, pluszami i wszystko to, co lubią dzieci duże i małe. Sprawmy radość sobie i innym – zachęcają organizatorzy.

Początek koncertu w środę, 15 grudnia, o godz. 18.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Kolejne defibrylatory w przestrzeni publicznej

Patrole w Kamiennej Górze

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Trwa budowa punktu widokowego

Zebrali 3 tony odpadów

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2134
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%