MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 20 września
im. Eustachego, Filipiny

Darmowe autobusy na Bieg Piastów (rozkład jazdy)

Wiadomości: Region
Piątek, 27 lutego 2015, 10:45
Aktualizacja: 12:36
Autor: Mea
Fot. Mea
Z Zabobrza do Jakuszyc i z Jakuszyc do Szklarskiej Poręby kursują do 1 marca darmowe autobusy dla kibiców i zawodników. Organizatorzy zachęcają do korzystania z takiej komunikacji m.in. ze względu na ograniczone możliwości parkingowe na Polanie Jakuszyckiej w czasie zawodów.

Sobota 28.02.2015 r. - rozkład jazdy autobusów z Jeleniej Góry do Jakuszyc:

Zabobrze pętla Kiepury 6:40 --
Dworzec PKP -- 7:10
Mała Poczta 6:50, 7:15
Zajezdnia MZK 6:25, 6:40 S, 6:55, 7:10
Sobieszów Pętla linii 7 -- 6:51 S, -- --
Piechowice Cmentarz -- 6:57 -- --
Szklarska Poręba PKS 7:00, 7:12, 7:24, 7:36, 7:48, 8:00, 8:12, 8:24, 8:36, 8:48, 9:00
Szklarska Poręba Karkonosze 7:02, 7:14, 7:26, 7:38, 7:50, 8:02, 8:14, 8:26, 8:38, 8:50, 9:02
Szklarska Poręba Huta 7:03, 7:15, 7:27, 7:39, 7:51, 8:03, 8:15, 8:27, 8:39, 8:51, 9:03
Jakuszyce 7:25, 7:37, 7:49, 8:01, 8:13, 8:25, 8:37, 8:49, 9:01, 9:13, 9:25

Rozkład powrotny z Jakuszyc do Szklarskiej Poręba PKS:
8:45 X,
13:00, 13:15, 13:30, 13:45
14:00, 14:15, 14:30, 14:45
15:00, 15:15, 15:30, 15:45
16:00X, 16:20P, 16:40,
17:00Z,

S – przewóz sędziów
X – kurs do Zajezdni MZK
P – kurs do Dworca PKP w Jeleniej Górze
Z – kurs na Zabobrze pętla Kiepury w Jeleniej Górze

Niedziela 1.03.2015 r. - rozkład jazdy autobusów z Jeleniej Góry do Jakuszyc:

Zabobrze pętla Kiepury 6:40 --
Dworzec PKP -- 7:10
Mała Poczta 6:50, 7:15
Zajezdnia MZK 6:25, 6:40 S, 6:55, 7:10
Sobieszów Pętla linii 7 -- 6:51 S, -- --
Piechowice Cmentarz -- 6:57 -- --
Szklarska Poręba PKS 7:00, 7:12, 7:24, 7:36, 7:48, 8:00, 8:12, 8:24, 8:36, 8:48, 9:00, 9:12, 9:24, 9:36, 9:48, 10:00,
Szklarska Poręba Karkonosze 7:02, 7:14, 7:26, 7:38, 8:02, 8:14, 8:26, 8:38, 8:50, 9:02, 9:14, 9:26, 9:38, 9:50, 10:02,
Szklarska Poręba Huta 7:03, 7:15, 7:27, 7:39, 7:51, 8:03, 8:15, 8:27, 8:39, 8:51, 9:03, 9:15, 9:27, 9:39, 9:51, 10:03,
Jakuszyce 7:25, 7:37, 7:49, 8:01, 8:13, 8:25, 8:37, 8:49, 9:01, 9:13, 9:25, 9:37, 9:49, 10:01, 10:13, 10:25

Rozkład powrotny z Jakuszyc do Szklarskiej Poręba PKS:
9:45 X,
13:00, 13:15, 13:30, 13:45
14:00, 14:15, 14:30, 14:45
15:00, 15:15, 15:30, 15.45
16:00, 16:20X, 16:40P
17:00Z,

S – przewóz sędziów
X – kurs do Zajezdni MZK
P – kurs do Dworca PKP w Jeleniej Górze
Z – kurs na Zabobrze pętla Kiepury w Jeleniej Górze

Ogłoszenia

Czytaj również

Na miejskie inwestycje

Sadzą las

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~Gratulacje 27-02-2015 13:53
No to zaszaleli szczególnie z Zabobrza jeden autobus i to w jedną stronę. Kursu powrotnego z Jakuszyc na Zabobrze jakoś się nie dopatrzyłem.
~Gratulacje 27-02-2015 13:56
O przepraszam! Dopatrzyłem się jest Z o 17.00
~kibic99 27-02-2015 18:10
Kogo ten bieg interesuje ?
~xxx 27-02-2015 18:25
Ktoś coś wie? To lata MZK czy PKS czy inny przewoźnik?
~ 27-02-2015 18:32
Autobus PKS, za szybą kartka z napisem BIEG PIASTÓW
~FRANKO 27-02-2015 19:01
Za przednią szybą nie wolno bo to pole widzenia Pana Kierowcy.Prawda Policjo?
~do gratulacje z 13.53 27-02-2015 20:49
załóż okulary odjazd z jakuszyc na zabobrze o 17.00
~do 20:49 27-02-2015 23:11
Ty też nieźle ślepy jesteś. Przecież się poprawił zaraz w następnym poście o 13:56 Sierota
~uczestnik 27-02-2015 23:45
Dlaczego nie ma specjalnych pociągów do Jakuszyc? To po to remontowali tę linię, żeby teraz wozić ludzi śmierdzącymi autobusami po krętych górskich drogach? Ach tak, zapomniałem, że za pociągi odpowiada Wrocław. A Wrocław woli przeznaczać szynobusy i kasę na kolejkę aglomeracyjną wokół Wrocławia, zamiast na realne potrzeby. Tyle dla Wrocławia znaczy ekologia. A potem znowu jakaś pani rzecznik NIK (z Wrocławia, a jakżeby inaczej) stwierdzi, że jest u nas zanieczyszczone powietrze i trzeba nałożyć kary. Co za hipokryzja Wrocławia!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Orle pamięta o Ryszardzie Semczuku

Nietypowy finał Ligi Rocka

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

BHPEX – outsourcing, dzięki któremu Twoja firma zaoszczędzi duże sumy!

Pomnik odnawiany

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
683
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
4%