MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Darmowe autobusy na Bieg Piastów (rozkład jazdy)

Wiadomości: Region
Piątek, 27 lutego 2015, 10:45
Aktualizacja: 12:36
Autor: Mea
Fot. Mea
Z Zabobrza do Jakuszyc i z Jakuszyc do Szklarskiej Poręby kursują do 1 marca darmowe autobusy dla kibiców i zawodników. Organizatorzy zachęcają do korzystania z takiej komunikacji m.in. ze względu na ograniczone możliwości parkingowe na Polanie Jakuszyckiej w czasie zawodów.

Sobota 28.02.2015 r. - rozkład jazdy autobusów z Jeleniej Góry do Jakuszyc:

Zabobrze pętla Kiepury 6:40 --
Dworzec PKP -- 7:10
Mała Poczta 6:50, 7:15
Zajezdnia MZK 6:25, 6:40 S, 6:55, 7:10
Sobieszów Pętla linii 7 -- 6:51 S, -- --
Piechowice Cmentarz -- 6:57 -- --
Szklarska Poręba PKS 7:00, 7:12, 7:24, 7:36, 7:48, 8:00, 8:12, 8:24, 8:36, 8:48, 9:00
Szklarska Poręba Karkonosze 7:02, 7:14, 7:26, 7:38, 7:50, 8:02, 8:14, 8:26, 8:38, 8:50, 9:02
Szklarska Poręba Huta 7:03, 7:15, 7:27, 7:39, 7:51, 8:03, 8:15, 8:27, 8:39, 8:51, 9:03
Jakuszyce 7:25, 7:37, 7:49, 8:01, 8:13, 8:25, 8:37, 8:49, 9:01, 9:13, 9:25

Rozkład powrotny z Jakuszyc do Szklarskiej Poręba PKS:
8:45 X,
13:00, 13:15, 13:30, 13:45
14:00, 14:15, 14:30, 14:45
15:00, 15:15, 15:30, 15:45
16:00X, 16:20P, 16:40,
17:00Z,

S – przewóz sędziów
X – kurs do Zajezdni MZK
P – kurs do Dworca PKP w Jeleniej Górze
Z – kurs na Zabobrze pętla Kiepury w Jeleniej Górze

Niedziela 1.03.2015 r. - rozkład jazdy autobusów z Jeleniej Góry do Jakuszyc:

Zabobrze pętla Kiepury 6:40 --
Dworzec PKP -- 7:10
Mała Poczta 6:50, 7:15
Zajezdnia MZK 6:25, 6:40 S, 6:55, 7:10
Sobieszów Pętla linii 7 -- 6:51 S, -- --
Piechowice Cmentarz -- 6:57 -- --
Szklarska Poręba PKS 7:00, 7:12, 7:24, 7:36, 7:48, 8:00, 8:12, 8:24, 8:36, 8:48, 9:00, 9:12, 9:24, 9:36, 9:48, 10:00,
Szklarska Poręba Karkonosze 7:02, 7:14, 7:26, 7:38, 8:02, 8:14, 8:26, 8:38, 8:50, 9:02, 9:14, 9:26, 9:38, 9:50, 10:02,
Szklarska Poręba Huta 7:03, 7:15, 7:27, 7:39, 7:51, 8:03, 8:15, 8:27, 8:39, 8:51, 9:03, 9:15, 9:27, 9:39, 9:51, 10:03,
Jakuszyce 7:25, 7:37, 7:49, 8:01, 8:13, 8:25, 8:37, 8:49, 9:01, 9:13, 9:25, 9:37, 9:49, 10:01, 10:13, 10:25

Rozkład powrotny z Jakuszyc do Szklarskiej Poręba PKS:
9:45 X,
13:00, 13:15, 13:30, 13:45
14:00, 14:15, 14:30, 14:45
15:00, 15:15, 15:30, 15.45
16:00, 16:20X, 16:40P
17:00Z,

S – przewóz sędziów
X – kurs do Zajezdni MZK
P – kurs do Dworca PKP w Jeleniej Górze
Z – kurs na Zabobrze pętla Kiepury w Jeleniej Górze

Ogłoszenia

Czytaj również

O rozpadających się górach

Patriotycznie przy ognisku

Stoi kolej na Kopę

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~Gratulacje 27-02-2015 13:53
No to zaszaleli szczególnie z Zabobrza jeden autobus i to w jedną stronę. Kursu powrotnego z Jakuszyc na Zabobrze jakoś się nie dopatrzyłem.
~Gratulacje 27-02-2015 13:56
O przepraszam! Dopatrzyłem się jest Z o 17.00
~kibic99 27-02-2015 18:10
Kogo ten bieg interesuje ?
~xxx 27-02-2015 18:25
Ktoś coś wie? To lata MZK czy PKS czy inny przewoźnik?
~ 27-02-2015 18:32
Autobus PKS, za szybą kartka z napisem BIEG PIASTÓW
~FRANKO 27-02-2015 19:01
Za przednią szybą nie wolno bo to pole widzenia Pana Kierowcy.Prawda Policjo?
~do gratulacje z 13.53 27-02-2015 20:49
załóż okulary odjazd z jakuszyc na zabobrze o 17.00
~do 20:49 27-02-2015 23:11
Ty też nieźle ślepy jesteś. Przecież się poprawił zaraz w następnym poście o 13:56 Sierota
~uczestnik 27-02-2015 23:45
Dlaczego nie ma specjalnych pociągów do Jakuszyc? To po to remontowali tę linię, żeby teraz wozić ludzi śmierdzącymi autobusami po krętych górskich drogach? Ach tak, zapomniałem, że za pociągi odpowiada Wrocław. A Wrocław woli przeznaczać szynobusy i kasę na kolejkę aglomeracyjną wokół Wrocławia, zamiast na realne potrzeby. Tyle dla Wrocławia znaczy ekologia. A potem znowu jakaś pani rzecznik NIK (z Wrocławia, a jakżeby inaczej) stwierdzi, że jest u nas zanieczyszczone powietrze i trzeba nałożyć kary. Co za hipokryzja Wrocławia!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

GIS Day w szkole

Odznaczenia PZN  

MPGK przygotowane na zimę

Studium na początek

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
907
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%