MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 21 września
im. Jonasza, Mateusza

Darmowa lekcja jogi w Kromnowie

Wiadomości: Region
Wtorek, 11 listopada 2014, 7:50
Aktualizacja: 7:51
Autor: Org
Fot. Organizatorzy
„W poszukiwaniu harmonii – Kundalini Joga” to tytuł lekcji pokazowej jogi która odbędzie się już jutro (12.11.) o godz. 17.00 w zabytkowych murach dawnego kościoła ewangelickiego, gdzie obecnie mieści się Artystyczna Galeria Izerska w Kromnowie. Wstęp jest wolny.

- Podzielę się skuteczną techniką budowania silnego ciała, pozytywnych emocji, jasnego umysłu i harmonii duchowej. Pomogę odkryć pełnię swoich możliwości i stworzyć nową, lepszą jakość życia. Jeśli boli kręgosłup, odczuwalny jest spadek energii, brakuje motywacji, zajęcia z jogi pomogą w zwalczeniu tych dolegliwości – zachęca Karina Franków, która poprowadzi zajęcia.

Instruktorka jest Certyfikowanym Nauczycielem Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana (ISKY the International School of Kundalini Yoga, Wielka Brytania).

Na zajęciach będą potrzebne: swobodny strój, najlepiej z naturalnego materiału, maty do jogi lub gruby koc oraz woda niegazowana. Dwie godziny przed zajęciami nie powinno się jeść. Należy też poinformować instruktorkę o ciąży lub dolegliwościach zdrowotnych, by dopasować rodzaj ćwiczeń.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wyczekiwana premiera w ZTA

Doczekają się ronda

Wandale kontra naukowcy

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~joguś 11-11-2014 19:01
oj może być potrzebny lekarz , bo przy braku nawyku do uprawiania sportu i rekreacji w naszym społeczeństwie , miejscowy rolnik i tak codziennie ćwiczy nie takie sporty ekstremalne od rana do wieczora, to dla niego taka Joga to mały PIKUŚ
~ 11-11-2014 19:08
a dieta musi być na śniadanie kanapka z dżemem bananowym, , obiad zupka bananowa a na kolacje ba...............nan i będzie forma jak u Adasia......

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Płukali złoto w Złotoryi

Powalczą o puchar burmistrza

Zygzakiem po ulicy

BHPEX – outsourcing, dzięki któremu Twoja firma zaoszczędzi duże sumy!

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
693
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%