MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Dark Dog Energy Drink sponsorem tytularnym Rajdu Karkonoskiego

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 7 lipca 2010, 13:24
Aktualizacja: Czwartek, 8 lipca 2010, 9:35
Autor: arec
Fot. organizator
25 Rajd Karkonoski zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja, która odbędzie się w dniach 27–28 sierpnia, zyskała sponsora tytularnego. Został nim oficjalny Importer Dark Dog w Polsce, Firma Schnug Dystrybucja.

Rajd będzie 7 rundą Rajdowego Pucharu Polski oraz 2 rundą Pucharu Łużyc. Organizatorzy liczą, że na odcinkach pojawią się samochody WRC. Dziś rusza także nowa odsłona strony rajdkarkonoski.pl, na której będzie można znaleźć aktualne informacje dotyczące 25 Rajdu Dark Dog Karkonoskiego.

Z pozyskania sponsora tytularnego cieszą się organizatorzy imprezy - Dzięki naszej współpracy będziemy mogli skupić się na aspekcie sportowym rajdu. Z osobami ,które reprezentują firmę Dark Dog współpracuje się wyśmienicie, a ich oddanie i wkład w rajdy jest nieoceniony, czego przykładem jest logistyka – firma Schnug, czy też akcja bezpieczne rajdy, które spotykamy na rajdowych trasach w Polsce – powiedział Marek Kisiel, dyrektor Rajdu Karkonoskiego.

Dark Dog od dawna wspiera sport samochodowy na świecie. Firmie Schnug bardzo zależało na tym, aby marka stała się obecna również na imprezach rajdowych w Polsce - Od dłuższego czasu udzielamy się przy różnych projektach rajdowych- od sponsoringu zawodników poprzez program bezpiecznerajdy.pl, aż do wspomagania takich inicjatyw jak RSMP.info oraz rajdowypuchar.pl. Przez cały czas przyglądamy się pracy organizatorów i szukamy miejsca w naszym rajdowym światku. Po raz pierwszy tak mocno wspieramy rundę rajdową i zobaczymy jaki będzie tego efekt. RSMP ma już wspaniałych sponsorów, my zaczynamy od niższej ligi, której naszym zdaniem brakuje wsparcia, a jest nie mniej ciekawa niż nasza „ekstraliga” – powiedział Tomasz Kamiński, prezes zarządu Schnug.

Nowy sponsor tytularny Rajdu Karkonoskiego jest dobrej myśli co do współpracy z organizatorami imprezy. Są też plany na przyszłość – Mamy nadzieję że wyniki sprzedaży naszego produktu pozwolą kompleksowo wspomagać polskie rajdy w 2011. Rajd Karkonoski jest rundą położoną najbliżej siedziby naszej firmy, to między innymi zadecydowało o naszym wyborze, oczywiście decydujący był tutaj również doskonały kontakt z organizatorem rajdu. Jesteśmy przekonani że uda nam się przygotować świetną oprawę do widowiska jakie stworzą zawodnicy RPP podczas rajdu Dark Dog Karkonoskiego – powiedział Tomasz Kamiński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Podgórna zarośnięta!

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~Wrc 7-07-2010 15:34
Brawo Marek Kisiel, brawo AK, Jestem pewien, że świetnie zorganizowana impreza kopnie w du..ę tych wszystkich możnych w w GKSS i innych skorumpowanych i skostniałych strukturach "naszej" narodowej fedracji, która niewiedzieć czemu skreśliła z kalendarza RSMP najlepiej zorganizowany i oceniany przez zawodników rajd w 2009 roku...
~tyija 7-07-2010 16:39
Tylko ta nazwa -Rajd Dark Dog Karkonoski trochę nie brzmi;-)
~kris 407 7-07-2010 18:27
zgadzam sie z tobą Wrc ;)
~kibic 7-07-2010 18:58
bo teraz nasze mistrozstwa rajdy to sa w słowacji i w czechac jakby u nas nie było..... ale wiadomo orlen daje kase a tam sie promuje....
~Fan 8-07-2010 0:43
"Brawo Marek Kisiel, brawo AK, Jestem pewien, że świetnie zorganizowana impreza kopnie w du..ę tych wszystkich możnych w w GKSS i innych skorumpowanych i skostniałych strukturach "naszej" narodowej fedracji, która niewiedzieć czemu skreśliła z kalendarza RSMP najlepiej zorganizowany i oceniany przez zawodników rajd w 2009 roku..." Polać mu, dobrze prawi ;)
~rub 8-07-2010 12:12
Szkoda że termin pokrywa się z rajdem Barum zaliczanym do mistrzostw Europy, cyklu IRC, i mistrzostw Czech. Wątpię aby przyjechały tłumy. Czeski rajd jest ok 280km a najmocniejszych samochodów będzie tyle ile w jeleniej wszystkich w Jeleniej. Zresztą zobaczcie sami. http://www.youtube.com/watch?v=wDGNPSFC0jw&feature=related Za ustalenie daty możemy być wdzięczni Andrzejowi Górskiemu. Ciekawe czy ktoś z jeleniej wystartuje.
~127p 8-07-2010 20:53
dark dog to jakas pralnia pieniędzy.przecież te napoje nie schodzą
~do 127p 9-07-2010 13:27
a może chcą wejśc na rynek polski i muszą rozpocząć kampanię promocyjną
~ziom100 13-07-2010 15:39
czemu nie schodzą ? skąd takie pzypuszczenie ja sam piję więc schodzą :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Skatepark za frekwencję?

Tak nie wolno parkować!

Powrót imprez rowerowych

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
165
Tak
44%
Nie
42%
Nie wiem
14%