MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Damscy złodzieje w lokalu

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 16 stycznia 2008, 13:13
Aktualizacja: 13:14
Autor: TEJO
Sprytem wykazali się przestępcy, którzy wykorzystali krótką nieobecność klientki jednej z kawiarni w Jeleniej Górze. Kiedy wyszła odebrać telefon komórkowy, ukradli ze stolika pozostawioną przez kobietę torebkę. Policja była jednak sprytniejsza: złapała sprawców, kiedy dzielili się łupami.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem. – Kiedy do pokrzywdzonej zadzwonił telefon, postanowiła odebrać go na zewnątrz lokalu, jednak na stoliku pozostawiła torebkę. Okazję wykorzystali złodzieje i zanim kobieta wróciła, oni zdążyli uciec. Ich łupem padły dokumenty, karty bankomatowe i 840 zł – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Okradziona natychmiast o przestępstwie powiadomiła policję. Funkcjonariusze w rozmowie ustalili rysopis złodziei. Ruszyli na ich poszukiwania. Na przystanku autobusowym zauważyli dwóch mężczyzn, których wygląd opowiadał rysopisowi podanemu przez pokrzywdzoną.

– W trakcie przeszukania sprawców policjanci odzyskali w całości skradzione mienie, którego sprawcy nie zdążyli się jeszcze pozbyć. W związku z tym cała zawartość torebki wróciła do pokrzywdzonej, a sprawcy trafili do policyjnego aresztu – informuje nadkom. E. Bagrowska.

Mężczyźni mają 25 i 26 lat. Odpowiedzą za kradzież, za co grozi im kara do pięciu lat więzienia. Zatrzymani wcześniej byli już notowani za kradzieże.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Radosne Mikołajki

Mikołaj nie zawiódł

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~kamol 16-01-2008 14:21
To blĄdynka chyba była i poszła odebrać telefon na pocztę. Po co te kobity taszczą ten cały majdan w swych torebkach. Torebka niby mała a jak wysypiesz , to do wora po ziemniakach się nie zmieści.
piipi 16-01-2008 14:40
...piszecie o "damskich" zlodziejach....a moze ta torebka nalezala do "jakiegos" pana ? ..., bo zlodziej wszystko bierze.
~p 16-01-2008 14:48
łapy im poucinać na drugi raz tego nie zrobią
~gorzej 16-01-2008 15:22
<i> regulamin złamany </i>
~cezar 16-01-2008 19:00
No to brawa dla policji oby częściej takie sukcesy.
~locke 16-01-2008 20:47
Złodziej istotnie charakterystyczny był. Jak go raz zobaczyć, do końca życia się go nie zapomni. Taka szpetna morda.
~killerek 16-01-2008 22:50
Trzebabylo zostawic te 840 zl wyjete z torebki!!! 0 wyobrazni!! mogla jeszcze zaparkowac przed kawiarnia zostawiajac kluczyki w stacyjce:P:)
~ 17-01-2008 8:38
Ta Pani wykazała się raczej głupotą, a nie sprawcy sprytem.Nie powinno tak być ale okazja czyni złodzieja.
~hetman 17-01-2008 10:53
Bylem na nartach w Austrii - tam sie wszystko zostawia na stolikach , krzeselkach, wychodzi do wc, narty ,kije pozostawia sie przed restauracja - tylko lekliwy Polak z narodową przywarą o zlodziejach wyglada co chwile czy jemu jeszcze nie ukradli sprzetu. Jednak nic nie ginie. Tam są inni ludzie i inne obyczaje , inne rozumy.U nas nie mozna niczego pozostawić nawet na chwile , bo te nasze kanalie spoleczne nie rozumieja że cudzego się nie dotyka, dlatego cala Europa wie jak Polak to zlodziej i do tego pijak albo brudas .taka mamy opinię przez tą plagę zlodzieji kanali i do tego katolikow którzy nie wiedzą co to sumienie ,krzywdy i kultura.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trzcińsko ma sołtysa

Nowa dyrektor w Starostwie

Zabarwiona woda, będzie krążyć w sieci...  

Wymiana wiat przystankowych

Rok niespełnionych obietnic

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
786
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%