MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Czytelnik: Policyjne auto parkowało na zakazie!

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 8 kwietnia 2014, 8:26
Aktualizacja: Środa, 9 kwietnia 2014, 7:52
Autor: Angela
Fot. Czytelnik
– Jak to jest, że policja parkuje „na zakazie”, a jeśli w tym miejscu swój samochód zostawi zwykły mieszkaniec, to straż miejska od razu zakłada mu blokadę i wypisuje "słony" mandat? – pyta nasz Czytelnik, który przesłał zdjęcia zrobione w niedzielę na ul. 1 Maja w Jeleniej Górze. Policja odpowiada, że prawo pozwala na takie parkowanie podczas interwencji.

– W podanym czasie, czyli kilka minut przed godziną 13.00, funkcjonariusze zostali wezwani do kradzieży w dyskoncie spożywczym Biedronka – wyjaśnia podinsp. Małgorzata Gorzelak z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. – Nie było wówczas innego miejsca do zaparkowania, więc policjanci musieli zostawić auto tam, a nie gdzie indziej. Pozwala im na to prawo w momencie podejmowania interwencji – dodaje podinsp. Małgorzata Gorzelak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Czyżby Andrzej Duda?

Zebrali 3 tony odpadów

Zamknięta droga od Przełęczy Kowarskiej

Komentarze (73) Dodaj komentarz

~KTOŚ 8-04-2014 8:36
A czy czasem to nie jest auto wydziału drogowego ?
~SzanownyPan 8-04-2014 8:52
Ludzie kiedy wy się w końcu nauczycie.Kiedy zaczniecie poznawać prawo zamiast robić sensację,a szanowna redakcja również.Organy ścigania mogą parkować wszędzie, na środku 4pasmowej drogi jeżeli tego wymaga zdarzenie/interwencja,może zaparkować barykadując ci drzwi do sklepu,może stanąć na twoim miejscu parkingowym i dla inwalidów.Ludzie zacznijcie myśleć.Dlaczego tego redakcja nie wie?
~maniekk 8-04-2014 8:54
Jak nie bylo miejsca jak widac ze po prawej stronie 2 albo 3 auta sie zmieszcza
~Gadu 20-05-2019 11:11
do: ~maniekk (8:54)
Może w międzyczasie odjechał ktoś... trzeba czasem pomyśleć...
~ 8-04-2014 9:03
moze stanac wszedzie bo jej wolno i wykorzystuje to gdzie sie da i jak sie da bo jej wolno - policji wszedzie i wszystko wolno- nawet jezdzic pod wplywem a szczegolnie teraz gdy tacy dwaj policjanci wpadli do rzeki bo byli pijani pokazali ze im nic sie nie udowodni nawet w sadzie- strach wyjsc na ulice gdzie tobie nic nie wolno a policji wszystko
~SzanownyPan 8-04-2014 9:10
A w kierunku Policji napiszę, nie tłumaczcie nawet tego wypowiedziami bo ludzie jak ludzie, ale dziennikarze, czyli osoby które muszą znać się na prawie w związku z prawami autorskimi,zdjęciami,co mogą a co nie - powinni napisać od ręki dlaczego policja parkuje na księżycu.Jak im się przyśni to zaparkują na środku twojego ogrodu.Nikt nie będzie was pytał o zdanie,interwencja to interwencja, niedługo policja będzie przepraszać że żuje gumę w trakcie interwencji -"tak niegrzecznie"
~ 8-04-2014 9:12
Policja parkuje wszędzie gdzie chce (chodnik z zakazem zostawiając 10cm dla pieszych, skrzyżowanie blokując wejście na przejście) i to nie zawsze chodzi o interwencję. Bo kto może sprawdzić ich czynności. Zakupy w sklepie to też interwencja. Podskocz tylko albo zwróć uwagę to popamiętasz. Policjant ma zawsze rację a jak co to nic nie pamięta.
~xxx 8-04-2014 9:31
usuwają komentarze zbyt szczere kompromitujące ten artykuł i autora
~hi 8-04-2014 9:32
ale nie wypał haha coraz gorzej żal jakie miasto takie coś
~gerber 8-04-2014 9:33
ostatnio policjantka Ela W. zaparkowała swoje prywatne autko w zatoczce autobusowej przy kiosku w Mysłakowicach... a przecież też nie wolno
~SzanownyPan 8-04-2014 9:37
Do tych co wymyślają, że Policja robi sobie zakupy w czasie pracy.Proponuję pokazać swoje zdjęcia z tego wydarzenia.Nie macie żadnych zdjęć,bo policjanci nie robią żadnych zakupów podjeżdżając radiowozem.Przestańcie ściemniać.Zwyczajnie nie znacie prawa i uważacie,że policja winna parkować tak jak wszyscy,myć rączki przed jedzonkiem,nie rzuć gumy w trakcie pracy i nie trzymać rąk w kieszeni, i jeszcze czapkę zdejmować jak odpowiadają dzień dobry.Ja się zastanawiam kiedy wasze zacofanie przeminie i zaczniecie odróżniać prawa obywatela od praw służb ścigania.Radiowozy służą do interwencji,zadań specjalnych i ochrony, nikt nie będzie szukał miejsca parkingowego lub zastanawiał się 3 godziny jak tu zaprakować.Jest akcja i trzeba pomagać, a niemyślący dzidziuś robi w tym czasie fotki z telefonu
~ 28-02-2020 9:03
do: ~SzanownyPan (9:37)
Widziałeś kiedyś gliniarza który pomaga? Mają się za święte krowy i tyle. Interwencja w tej chwili to nic innego tylko dopindolenie komuś mandatu a nie pomoc.
~karpacz 8-04-2014 9:53
co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie
~szklarniak 8-04-2014 10:00
wg mnie dobrze jest auto zaparkowane, biorąc pod uwagę, że to radiowóz. Niedługo taki Czytelnik niedługo zacznie robić zdjęcia pojazdom Straży pożarnej które w czasie akcji będą tarasowały chodnik, albo tamowały ruch...
~sikh 8-04-2014 10:01
Poszperałem w kodeksie wykroczeń i co znalazłem? Art. 15. Nie popełnia wykroczenia, kto w obronie koniecznej odpiera bezpośredni bezprawny zamach na jakiekolwiek dobro chronione prawem. Art. 16. § 1. Nie popełnia wykroczenia, kto działa w celu uchylenia bezpośredniego nie- bezpieczeństwa grożącego dobru chronionemu prawem, jeżeli niebezpieczeń- stwa nie można inaczej uniknąć, a dobro poświęcone nie przedstawia warto- ści oczywiście większej niż dobro ratowane.
~KTOŚ 8-04-2014 10:08
A czy czasem to nie jest auto wydziału drogowego ?
~Polskę Zbaf 8-04-2014 10:18
Dajcie spokój Policji. Oni winni mieć wszelkie uprawnienia do parkowania byle by skutecznie interweniować. Pomyślcie ludzie, że komuś , coś się stanie to będą szukać msc. do parkowania. PARANOJA! Pozdrawiam prawdziwych policjantów! Tylko tych z powołania, NIE INNYCH! TYCH Z KRWI I KOŚCI!
~Karol 8-04-2014 10:20
Często policja nawet nie stara się stawać poprawnie. Tak jak by chciała pokazać, że "nam wolno". OCZYWIŚCIE NIE WSZYSCY.
~hi 8-04-2014 10:22
i co z tego ze z wydzialu jakiegos tam to jest nadal POLICJA a ten asior to chyba z PISu nadgorliwiec pewnie po spotkaniu z prezesem sie obudził haha
~ 8-04-2014 10:31
Może interwencja, może nie, nie wiem. Ale teksty gościa "szanownyPan" rozwaliły mnie doszczętnie! Policja nie robi zakupów bo my nie mamy zdjęć? Większego pajacyka nie widziałem dawno! Chcesz zdjęć? Zaraz czytelnicy dostarczą, nie bój się! Kupowanie chlebka rano na Okrzei, zwiedzanie Tesco z koszykiem w dłoni (może to element maskujący, używany w akcjach?).
~Dr Watson 8-04-2014 10:32
Sorry, takich mamy w mieście nawiedzonych fotografów. Ciekawe, czy autor tego zdjęcia też byłby tak "aktywny" gdyby interwencja Policji była potrzebna w jego mieszkaniu. Ile jeszcze tak d...lnych wpisów na stronach jelonki "zainaugurują" osoby typu "maniekk". Jeśli jest to pilna interwencja, to raczej nie ma zbyt wiele czasu na szukanie wolnego miejsca lub gdybanie czy się radiowóz zmieści pomiędzy dwa inne pojazdy. I nie ma tu znaczenia czy radiowóz jest "drogówki" czy innej formacji. Interwencję podejmuje patrol, który w danym czasie jest najbliżej miejsca zdarzenia. A tak swoją drogą, to trochę mi żal autora artykułu (Angela) za bądź co bądź ale płyciutką wyobraźnię i "potężną medialną aferę".
~gerber 8-04-2014 10:47
ostatnio policjantka Ela W. zaparkowała swoje prywatne autko w zatoczce autobusowej przy kiosku w Mysłakowicach... a przecież też nie wolno
~kk 8-04-2014 10:48
nie ma wydział nie wydzial dopiepszyc 1000 eur to sie cwaniak nauczy
~Rower 8-04-2014 11:05
przytwierdzony do lampy - to też parkowanie na zakazie?
~ 8-04-2014 11:06
zostancie gliną i tez bedziecie mieli takie udogodnienia,proste
~do 10:31 8-04-2014 11:15
To są pajacyku zakupy? To powiem ci więcej ..widziałem jak policja tankuje radiowóz a potem przy okazji kupowali hot-doga.No po prostu skandal.Należy zrobić zdjęcie a potem wydalić ze służby.A tak poważnie to wpadamy w skrajności.Co z tego że kupują w piekarni bułki.Mają głodni pracować?
~anonymus 8-04-2014 11:18
DLACZEGO KASUJECIE KOMENTARZE??? <br><br><i> Ano dlatego, że oskarżył Pan (całą) jeleniogórska policję o przestępstwo i wykorzystał do tego celu serwer zagraniczny. Jeśli jest Pan przekonany co do słuszności tego oskarżenia i gotowy jest Pan ponieść przed sądem konsekwencje ew. pomówienia, to proszę się nie ukrywać. Wtedy komentarz opublikujemy. Moderator</i>
~klop 8-04-2014 11:22
ludzie to buraki a z zazdrości to im niedługo gały wypadną, lubię wkurzać prostaczków swoim ponadnormatywnym pełnym przepychu życiem. Żebyście prostaczki widzieli jak im gały wylatują xD. Dajmy na to kupuję konkretną furę, a tu już spekulacje pewnie złodziej albo diler bo wóz ze 200 tysi warty OMG, nie dość że nie znają się na wartościach to jeszcze ta zazdrość. No ale co taki prostaczek targający całe życie cegłówki na budowie wymaga od życia ? jak się tylko to umie robić to sory ale wielkich majątków nie zrobicie - taki wasz los.
~Kryniu 8-04-2014 11:32
Jeśli podejmują interwencję, to im wolno, nie róbcie zamieszania swoją głupotą. Inna rzecz, że chyba powinni mieć w takim przypadku włączone sygnały świetlne (czytaj "koguty") na dachu radiowozu. Do malkontentów, którzy twierdzą, że obok są wolne miejsca na parkingu- i ch*j z tego? może jak parkowali, to tych miejsc nie było? Może nie mieli czasu na parkowanie, tylko postawili auto w pierwszym lepszym miejscu, nie zagrażającym innym uczestnikom ruchu?! Najpierw sami się ku**sy nauczcie parkować. A naszej kochanej, niedouczonej Jelonce proponuję zaprzestania zamieszczania takich artykułów tylko dlatego, że jakiś czytelnik jest oburzony swoją niewiedzą.
~eeeee.... 8-04-2014 11:37
pozwala im na to prawo??? Pierwsze słyszę, jeżeli się mylę niech ktoś mnie poprawie, ale z tego co wiem to wyraźnie w prawie mamy zapisek mówiący o tym, że policja podczas postoju w miejscu niedozwolonym powinna wysyłać niebieskie sygnały świetlne (bez dźwiękowego). Tyczy się to głównie zatrzymania innego pojazdu w ruchu drogowym (głównie drogówka, ale nie tylko). Więc podczas takiej interwencji pani "władzo" proszę pozostawić auto w miejscu dozwolonym i ruszyć swoją dupe pare metrów - troche ruchu też wam nie zaszkodzi
~maniekk 8-04-2014 11:42
Kryniu, ale ze sie wysilil, napisalem to co widze na zdjeciu a ty zjechales mnie rowno, moze sam zacznij sie zastanawiac co piszesz a potem pisz? wiesz najpierw pomysl ze chcesz cos napisac, potem zastanow sie co i czy to ma sens a nastepne ewentualnie napisz, najlepiej bez bluzgow to bluzgi oznaczaja ze jestes niedorozwiniety emocjonalnie :)
~eeee..... 8-04-2014 11:43
Czytam Wasze komentarze i coś mi się rzuciło w oczy... To raczej nie była interwencja w biedronce, powód? Przecież to jest drogówka... Z doświadczenie wiem, że drogówka nie jeździ do marketów na interwencje. Więc nie brońmy już największej poza zusem skarbonki polski.
~do 11:32 8-04-2014 11:48
Pan Bogdan Łada, twój prezes, będzie na pewno zadowolony ze swojego pracownika...
~parkujaca 8-04-2014 11:48
Czytelniku..........ten donos to pomylenie rzeczywistosci z fikcja gdyz pomysl co bedzie gdy Straz Pozarna odmowi udzielenia pomocy bo nie postawia wozu strazackiego na zakazie Pogotowie Ratunkowe tez nie pomoze bo nie stanie karetka na zakazie.....itd Wiec czytelniku czytaj tylko madre gazetki ksiazki bo twoj donos jest ,,durny,, :))))
~DLW 8-04-2014 12:02
No nie - z takiego czegoś robić artykuł ??!! Naprawdę już komuś się BARDZOOOOOO nudzi i robi z igły - widły.Żenada! Ten "fotograf" niech filuje na nowobogackich cwaniaków parkujących na przejściach dla pieszych , przy samych drzwiach do sklepów na zakazach nie patrząc na przepisy i zdrowy rozsądek - i egzekwuje na komendzie o karę dla nich , a nie wyraża swoje dziwne żale na łamach tej strony.
~koleś 8-04-2014 12:07
samochodów strazy pożarnej raczej nie widać w miejscach niedozwolonych a jeśli już to tylko w czasie interwencji więc nikt nie ma im to za złe, ale inne pytanie skąd w tych dziwnych sondażach takie poparcie dla policji w widząc nawet po wpisach praktycznie nikt ich nie lubi bo i za co?
~ 8-04-2014 12:09
Tak się się jakoś wydaje, że gdyby to ten szanowny i wielce oburzony czytelnik sam czekał na policję to by mu nie przeszkadzało, że się zaparkowali nawet na środku ulicy. Podobnie gdyby sam czekał na karetkę itp. A jelonce się dziwię, że "sprawą" się zainteresowała.
~Marcin1984 8-04-2014 12:18
Wielka sensację trzeba robić. A może jak karetka pogotowia stanie w miejscu niedozwolonym, to też będziecie obfotografowywać i pisać teksty w gazecie. Tylko ciekawe, czy jak będą Wam dom okradać albo napadać na kogoś bliskiego, to ciekawe co byście powiedzieli na to, jak policja nie zdąży z interwencją, bo szukała miejsca parkingowego i może jeszcze kupowała bilecik w parkometrze. ludzie - paranoja jakaś!!!
~ 8-04-2014 12:23
Policja: "prawo to my!"
~do 10:31 8-04-2014 13:23
Według Ciebie śniadania tez nie mogą sobie kopić ? A kopę mogą robić w trakcie pracy ? Na szczęście Twoje zdanie w ogóle się nie liczy !!!
~??? 8-04-2014 13:27
A mi gołąb narobił na dach domu i co ja mam teraz zrobić? jak sobie poradzę z tą trudną sytuacją? to wielka trauma dla mnie,chyba poproszę psychologa o pomoc.LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ
~joł 8-04-2014 13:33
Radiowóz jest autem uprzywilejowanym także możecie sobie tu smażyć co chcecie. Może stanąć kiedy chce i gdzie chce
~ 8-04-2014 13:40
A to sie Polacy-stroze prawa znalezni!!! glupie, ze Redakcja zamieszcza takie wypociny czytelniczki. A karetki na sygnale przypadkiem nie widziala jadacej za szybko i pod prad??? ZGLOSIC BEZWARUNKOWO I KARE WLEPIC......Pilnujcie lepiej prawdziwych rzezimieszkow, pijakow, narkomanow, zlodziei i tych, co opony wywalaja do lasow.
~zwirekirek 8-04-2014 13:56
ja powiem tylko tyle jak karetka czy straż pożarna tak postawiłaby auto to napewno nikt nie awanturowałby się ale policja to co innego i to jest normalna postawa ( powinni świecić przykładem )
~ 8-04-2014 13:58
Gadasz jak potluczony. Auto policyjne to pojazd tzw. uprzywilejowany.
~bobo24 8-04-2014 14:00
ktos napisal ze radiowoz to pojazd uprzywilejowany, taki ktos powinien natychmiast stracic prawojazdy! radiowoz to pojazd jak kazdy inny i policjanci nie maja prawa lamac prawa jasne? co innego jesli pojazd takowy wlaczy sygnaly swietlne i ewentualnie dzwiekowe, wtedy zamienia sie w pojazd uprzywilejowany! ti macie z wikipedii: Pojazd uprzywilejowany – pojazd wysyłający sygnały świetlne w postaci niebieskich świateł błyskowych i jednocześnie sygnały dźwiękowe o zmiennym tonie, jadący z włączonymi światłami mijania lub drogowymi; określenie to obejmuje również pojazdy jadące w kolumnie, na której początku i na końcu znajdują się pojazdy uprzywilejowane wysyłające dodatkowo sygnały świetlne w postaci czerwonego światła błyskowego.
~ 8-04-2014 14:02
"Do pojazdów uprzywilejowanych należą głównie te używane w związku z ratowaniem życia i mienia ludzkiego, bądź usuwaniem skutków katastrof, są nimi także pojazdy służb odpowiedzialnych za zachowanie bezpieczeństwa – w szczególności policji. Polski kodeks drogowy zezwala kierującemu pojazdem uprzywilejowanym (przy zachowaniu szczególnej ostrożności) na niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego, a także znaków i sygnałów drogowych, w tym do sygnalizacji świetlnej."
~ 8-04-2014 14:14
2. Kierujący pojazdem uprzywilejowanym może, pod warunkiem zachowania szczególnej ostrożności, nie stosować się do przepisów o ruchu pojazdów, zatrzymaniu i postoju oraz do znaków i sygnałów drogowych tylko w razie, gdy: 1) uczestniczy: a) w akcji związanej z ratowaniem życia, zdrowia ludzkiego lub mienia albo koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa lub porządku publicznego albo b) w przejeździe kolumny pojazdów uprzywilejowanych, c) w wykonywaniu zadań związanych bezpośrednio z zapewnieniem bezpieczeństwa osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe, którym na mocy odrębnych przepisów przysługuje ochrona; 2) pojazd wysyła jednocześnie sygnały świetlny i dźwiękowy; po zatrzymaniu pojazdu nie wymaga się używania sygnału dźwiękowego; BOBO!!! CZYTAJ UWAZNIE..........
~? 8-04-2014 14:15
ostatnio zaparkowali na interwencję pod bankomatem na 1-go Maja - wybrac kase z bankomatu... to tez jest uzasadnione???
~olaboga 8-04-2014 14:25
O kurczę,też tak stałem parę razy,ale nie jechałem od strony handlówki,więc nie widziałem tego znaku.Dobrze,że mnie namierzyła nasza czujna SM :)
~oli529 8-04-2014 14:28
Państwo policyjne,miasto nasze tym bardziej,ludzie w Polsce śmieją się i nie wierzą jak im opowiadam ile tutaj jest kamer.
~Do 14:15 8-04-2014 14:38
Opisujesz calkiem inna sytuacje.Nie ma nic do faktu, ze w opisanej przez niesamowicie glupiomadra czytelniczke policja poruszala sie pojazdem uprzywilejowanym w celu ratowania mienia.I moga w tym przypadku parkowac tak, by bylo optymalnie dostosowane do sytuacji.A w czasie postoju nie musza miec wlaczonego sygnalu.
~Gość 8-04-2014 16:15
No co sie czepiacie chlopaki poszli po energetyki do biedronki ,a co jak musza sie wspomagac srodkami odzurzajacymi i gdzie maja parkowac jak przed biedronka brak parkingu cooooo????????
~lasekk 8-04-2014 16:36
Podczas interwencji jezeli pojazd porusza sie czy parkuje wbrew przepisom musi miec wlaczone sygnaly swietlne. Wszystko na ten temat. Moze zaparkowac na srodku drogi ale mus koguty, moze na zakazie ale mus koguty, moze jechac pod prad ale mus koguty ...
~ 8-04-2014 17:07
interwencja - też mi wymówka na robienie zakupów.
~no i co 8-04-2014 17:18
no i co z tego ??? ale wy macie zryte czachy masakra stanął i stoi i po sprawie
~ 8-04-2014 17:45
Jak zwykle jakiś emeryt niczego nie zrozumiał, ale już doniósł. Typowa komusza mentalność.
~ 8-04-2014 18:12
Ok, prawo zezwala Policji, lecz jednym z warunkow sa wlaczone swiatla alarmowe (koguty). Zakaz zatrz i postoju, to strefa z penych powodow niebezpieczna i pozostawiny nawet radiowoz jest powodem stwazania zagrozenia w ruchu. W tym przypadku, panowie Policjanci powinni byc ukarani wg taryfikatora. Ale wiemy z zycia ze co wolno wojewodzie, to nie tobie....szaraczku. Sprawa bedzie ukrecona i nikomu nic do tego. POj...b....ny kraj i wladza.
~ 8-04-2014 19:15
Niemce nie wytłumaczysz...
~Uki 8-04-2014 20:38
Z tego co mówi prawo podczas tzw. ,,interwencji" pojazd MUSI mieć włączone sygnały błyskowe. Tak samo jak pojazdem uprzywilejowanym nie jest pojazd który ma napis ,,policja". Tylko pojazd dający sygnały świetlne oraz dźwiękowe jednocześnie, więc jeśli jadą na samych kogutach to mogą się w 4 litery pocałować. Na zdjęciu pojazd nie ma włączonych sygnałów świetlnych wiec nie jest to pojazd na interwencji co wiąże się z faktem, iż w tym miejscu zakaz też obowiązuje funkcjonariuszy. I tu nasuwa się cudowne powiedzenie - ręka rękę myje :)
~cieplik to j 8-04-2014 21:11
Dobrze że coś takiego pokazali i napisali bo macie na kim sobie poużywać ,miłego wieczoru marudy.
~ 8-04-2014 21:36
Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie !!!
~Widzialem 8-04-2014 21:46
Przypieprzacie sie do Policji.Zobaczcie co zasrancy cwaniaki robia i jezdza jak chca i nikt im uwagi nie zwraca bo sie boi taki tu teraz piszacy.Moim zdaniem policja ma i powinna robic tak jak uwaza aby nie utrudnialo to w ruchu .A czy wykonuje swoje czynnosci czy nie to od tego maja swoich przelozonych, i tam meldujcie.A tu wszyscy chca byc dobrymi kapusiami !!!!.Zobaczcie ilu pijanych co dzien zabija ludzi na swojej drodze. Tego nie widzicie , tylko ze Policja stoi tam gdzie jest znak i to jest dla was sensacja.Tylko jakby na czas nie przyjechala to zle bo szukala miejsca.Zanim cos napiszecie to stuknijcie sie w te wasze gluoie lby.
~ 8-04-2014 22:00
Należałoby lepiej sfotografować plac Ratuszowy wtedy, gdy parkują na nim auta radnych i innych vipów, którzy nie przestrzegają prawa, a nie czepiać się policji. Czepcie się takich, co przejeżdżają na zielonym świetle przed samym nosem pieszego, który wtedy nie może przejść na drugą stronę ulicy i znów musi czekać w nieskończoność, aż znów zaświeci się zielone, a wtedy jeszcze raz jakiś bałwan przejedzie mu przed samym nosem. Tacy kierowcy są w Jeleniej Górze. Bardzo "kulturalni" i "życzliwi" dla innych użytkowników ulic. Sami wspaniali jeleniogórscy "kierowcy".
~hexe 8-04-2014 22:40
trzeba naszych dorzucic do galerii ogólnopolskiej https://pl-pl.facebook.com/SfotografujPolicjanta
~do lasek 8-04-2014 22:51
Tobie mus do szkoły
~costuniegra 8-04-2014 23:36
A czy przypadkiem podczas interwencji policja nie ma miec włączonych swiatel uprzywilejowania? Zwlaszcza, kiedy staje na zakazie?
~xyz 9-04-2014 6:50
Z czego to wynika,że "koguty" mają być włączone?,gdy wychodzi się z pojazdu na interwęcę, czy chciałbyś aby te światłą ci świeciły w okna twojego mieszkania bo ja nie.
~ 9-04-2014 6:53
Prawo jest prawo,i jak powinno swiecic to powinno i basta.
~czajnik 9-04-2014 9:04
idąc tym tokiem rozumowania niektórych obywateli rządnych praworządności dojdziemy do sytuacji, że pogotowie nie dojedzie do chorego bo nie będzie wolnych miejsc parkingowych a kierowca nie będzie miał bilonu na parkomat. Straż Pożarna też nie dojedzie bo tonaż na to nie pozwoli. Gratulacje.
~xxx 9-04-2014 10:41
u mnie w bloku mieszka dwóch strazników miejskich w jednym miejscu jest zakaż parkowania a oni tam parkują im można wszystko łamać przepisy przekraczać prędkość parkować gdzie chcą
~kora 9-04-2014 17:39
ludzie wy naprawde nie macie problemów. Jeżeli Policjant taM PARKOWAŁ TO MUSIAŁ. Nie BĘDZIE PARKOWAŁ KILOMETR DALEJ ABY IŚĆ NA INTERWENCJĘ. Nie słyszeliście że porządni obywatele niszczą radiowozy interweniujących policjantów. Trochę rozumu nikomu nie zaszkodziło za pewnymi wyjątkami. Gumowy młotek i w główkę lekko.
~putinek 13-04-2014 11:07
Radiowóz jest pojazdem -UPRZYWILEJOWANYM kiedy wysyła sygnały dźwiękowe i świetlne , a kiedy takowych brak, jest zwykłym pojazdem oznakowanym !!!!!!! Nic nie usprawiedliwia takiego zachowania , jest to wykroczenie drogowe i powinno być ukarane !!!! Ale w tym chorym kolesiowskim kraju takie zachowanie jest dozwolone !!!!!! Szare społeczeństwo ma nic do takich sytuacji !!!!!! z angielskiego brzmi to tak. PONIAŁ!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Akcja krwiodawstawa w areszcie śledczym

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Szansa na remont "zameczku"

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
470
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%