MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czytelnicy: mikołajkowy autobus, to świetny pomysł, brawo!

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 7 grudnia 2012, 10:27
Aktualizacja: Sobota, 8 grudnia 2012, 9:14
Autor: Red
Fot. Czytelnik Jarek
Wczoraj (6 grudnia) na ulice Jeleniej Góry wyjechał autobus MZK linii 23 w świątecznym, mikołajkowy m wystroju. Pasażerom bardzo to się podobało. – Świetna sprawa – dzwonili. A jeden z Czytelników przysłał nam zdjęcia, za które dziękujemy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Radni KO przeciw kupcom?

Będzie kręcone!

Medale „Nauczyciel Kraju Ojczystego 2019”

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~ 7-12-2012 10:43
SUPER. WIADOMOŚĆ DNIA. BRAWO JELONKA TEMAT NA MIARĘ PORTALU.
~Trams 7-12-2012 11:42
Gdyby to był tramwaj. Było by to większa pociecha dla maluchów. Panie prezydencie pamiętaj pan co pan obiecał.. My o tym nie zapomnimy i w dniu wyborów się upomnimy........
rymcycymcy 7-12-2012 11:56
A zamiast kanarów ...fruwające aniołki ? :)
~... 7-12-2012 12:43
Nie narzekać, fajna sprawa - brawo :)
~ja 7-12-2012 13:26
A Pan Kierowca przebrany za Mikołaja był taki "zadowolony",że przycinał wysiadających pasażerów zamykanaymi drzwiami- niestety przednimi -środkowe nie otwierały się. Chyba nie chciał aby znajomi zobaczyli Go w tym ubranku? A poza tym było zabawnie.
rymcycymcy 7-12-2012 16:05
Jak pamiętam z dzieciństwa Mikołaja ...to oprócz tego, że miał brodę przyklejoną taśmą klejącą ...to do tego zawsze był nawalony ! :) ...dla kierowcy to może być pewien dyskomfort ! :)
~buuu 7-12-2012 17:11
brawo dla MZK! dzieciaki miały dużo radości :)
~17sqandal 7-12-2012 17:51
ale skończył się już 6 grudnia i dzisiejszośc jest , brudne i rozklekotane autobusy straszą jeżdząc po naszych ulicach
~ 7-12-2012 18:58
super na przyszły rok więcej takich autobusów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~urszula 7-12-2012 19:24
w naszym życiu jest tak wiele szarości, że każda taka inicjatywa wzbudzająca uśmiech na twarzy jest cenna, doskonały pomysł BRAWO
~jelgór 7-12-2012 21:11
e tam autobus raz do roku mzk mogłoby sztachnąc się na powóz z reniferami!
~sabotaż 7-12-2012 21:48
raz do roku woźniak i kompleks mogliby zrobić dzień darmowej jazdy
~@ 8-12-2012 20:01
Bo dziś Rodacy, – Polska to jest ,,obóz pracy”. Jak by się co kto i pytał, – wszędzie obcy jest kapitał

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zamknięty szlak przez Kocioł Łomniczki

Studium na początek

Spore zainteresowanie dopłatami

Efekty zmian klimatycznych  

Na stadionie już jasno

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
851
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%