MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Czyje miasto najmilszym w Polsce? Może nasze!

Wiadomości: Kraj
Środa, 23 kwietnia 2014, 7:55
Aktualizacja: 7:57
Autor: Org
25 kwietnia startuje druga edycja ogólnopolskiej akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!”. Polacy ponownie będą mogli wybrać, która z 913 miejscowości jest najmilszą w naszym kraju!

Akcja jest skierowana do wszystkich Polaków, którzy mogą głosować na swoje miasto na stronie www.fioletowastrona.pl (dostępnej również w wersji mobilnej), poprzez aplikację na Facebooku (www.facebook.com/MilkaPolska) lub za pomocą aplikacji mobilnej. Głosy w akcji Milki mają formę wirtualnych przytuleń. Im więcej przytuleń wysłanych przez mieszkańców czy miłośników danego miasta, tym większe są szanse na wygraną właśnie tej miejscowości. Nie ważne czy mieszkamy w wielkiej aglomeracji, czy w małym miasteczku, bo to ludzie tworzą atmosferę i wyjątkowość miejsca, i to oni decydują, które miasto zwycięży.

Akcja „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!” ma aż 5 etapów. Pierwsza faza rozpocznie się 25 kwietnia, a zakończy 25 maja, kiedy zostaną wyłonione trzy miasta, które przejdą do finału akcji. To one, w następnych tygodniach, będą się starały zdobyć tytuł Najmilszego Miasta w Polsce.

Dla mieszkańców każdej z tych miejscowości zostaną zorganizowane wyjątkowe imprezy plenerowe, z udziałem największych gwiazd polskiej estrady. Najważniejsze wydarzenia będą relacjonowane w ogólnopolskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Wielki finał na żywo zobaczą miliony Polaków w telewizji TVN.

– Pierwszej edycji akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!” towarzyszyły niezwykłe emocje. Co chwila zaskakiwani byliśmy pozytywnymi inicjatywami uczestników zaangażowanych we wspieranie swoich miast. Przekonaliśmy się, że w każdym zakątku Polski możemy spotkać ludzi, którzy spontanicznie i bezinteresownie potrafią dzielić się z innymi tym, co mają najlepszego: życzliwością i dobrymi uczuciami – powiedziała Beata Kucejko-Pełka, Brand Manager marki Milka, organizator akcji. - Również w tym roku chcemy poznać miasto, w którym takich pozytywnych emocji jest najwięcej. Zapraszamy do zabawy wszystkich, którzy chcą pokazać, że to właśnie mieszkańcy ich miejscowości potrafią stworzyć taką niezwykłą atmosferę!

Najmilsze miasto w Polsce poznamy 6 lipca podczas wielkiego finału. Nagrodą dla zwycięzcy jest promocja dla miasta i jego mieszańców o wartości pół miliona złotych.

Więcej informacji o akcji na: www.fioletowastrona.pl.

W pierwszej edycji akcji wzięło udział blisko ponad 700 spośród 908 miast w Polsce, a ich mieszkańcy wysłali łącznie ponad 7 milionów wirtualnych przytuleń. Pierwszym Najmilszym Miastem został Bytom. W finale, oprócz Bytomia, znalazł się Ostrów Wielkopolski i Rawa Mazowiecka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Utrudnienia w Witkowie

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Ruszyła procedura w sprawie referendum

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~ 23-04-2014 9:33
no dawac lokalni wiecznie nie zadowoleni krytykanci tego miasta. I tak tu spedzicie cale zycie ale mozna podowalac kazdemu
~koperfilc 23-04-2014 10:00
Najmilsze w tym mieście są psie kupki,menele pod Biedronkami,nieumyci pasażerowie MZK,amatorzy nalewek na skwerach i w parkach ....Jest pięknie ,,idę głosować
~ 23-04-2014 10:43
Miłe miasto to mili mieszkańcy... a z tym już nie jest dobrze, jak widać po wpisie ~koperfilc... smutne :(
~ 23-04-2014 13:21
Pierwszy wpis jest najsmutniejszy. Hejt-samego-siebie...
~ 23-04-2014 15:34
"Nagrodą dla zwycięzcy jest promocja dla miasta i jego mieszańców o wartości pół miliona złotych". Tiaaa... A w rzeczywistości będzie to mała reklamka na stronie www.fioletowastrona.pl, którą portal wycenił właśnie na pół miliona zł.
~hm.... 23-04-2014 20:24
23-04-2014 10:00 | ~koperfilc |Niestety ma rację, i dziurawe drogi i stare budy które mogłyby być pięknymi kamienicami etc.
~ 23-04-2014 21:01
Pierwszy wpis niby wywołuje do tablicy, ale to zwykła urzędniczyna wierząca w propagandę raju w Jeleniej Górze. Pytanie można byłoby zadać takie czyj dom publiczny najlepszy w kraju? Wybieraj i odpowiadaj na takie pytanie:)
~ 23-04-2014 21:03
A dwa zamiast konkursu może spota zrobić made in propaganda sukcesu za 7 melonów jak to zrobił Donek, a ludzie np. niepełnosprawni niech dogorywają i skomlą o pieniądze na życie. Taki cudowny kraj, że kolejne miliony go opuszczają tak są nim zachwyceni.
~turysta 23-04-2014 21:51
Jeleniogórzanie nie są mili. Koniec, kropka.
~Nekrogórzan 23-04-2014 22:19
Fioletowy kolor to kolor śmierci,powagi,pogrzebu i smutku .Najmilsze miasto w Polsce to zapewne jakaś umierająca mieścina nad którą trzeba zapłakać i oddać jej cześć przed ostatecznym pogrzebaniem.Ten kto wymyślił ten znak konkursu to mistrz świata ,albo skończony idiota !
~wrocławianin 24-04-2014 20:20
Do 21:51: Bo ty nie jesteś miły? Na szczęście nie wszyscy jeleniogórzanie są tacy jak ty. Jeleniogórzanie są duzo milsi niż wrocławianie. Wiem to bo mieszkam na co dzień we Wrocławiu i widzę np. mnóstwo agresji na wrocławskich forach i homofobicznych komentarzy. W Jeleniej Górze na szczęście tego nie ma, a sami mieszkańcy są dużo bardziej cywilizowani niż wrocławianie.
~ 26-04-2014 10:35
Czy to prawda czy nie ale dzis jest festyn milka bo tak pisze na www festyn milka ostrów wlkp .pl bo na rynku budują scene duza .
Innaa 9-05-2014 9:08
:)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Podgórna jest nadal zarośnięta

Konkurs dla seniorów

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Kolejne defibrylatory w przestrzeni publicznej

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2208
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%