MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 23 września
im. Bogusława, Linusa

Czy więcej turystów przyjeżdża do regionu?

Wiadomości: Region
Niedziela, 25 stycznia 2015, 8:02
Aktualizacja: 8:19
Autor: Jelonka.com & Telewizja StrimeoTV
Czy jeleniogórzanie zauważyli wzrost liczby turystów w regionie jeleniogórskim, dowiecie się w programie „Maraton subiektywności".

Ogłoszenia

Czytaj również

Radni Koalicji Obywatelskiej zdecydowali – chcą połączyć muzea

Które ulice do remontu?  

Miejskie hulajnogi. Korzystamy?  

Komentarze (25) Dodaj komentarz

~18sqandal 25-01-2015 10:35
.... marazm i tyle miasto nic nie oferuje turystom , pusto i głucho , gdyby nie Karpacz i Szklarska Poreba to miejsce jeleniej góry tuż za Wleniem.
~ 25-01-2015 17:49
Do ciemnej d... czy biedronki mają przyjeżdżać? Nie tylko malo kto odwiedza tę dziurę ale ci co tu mieszkali powiedzieli papa tej zawilej miescinie
~jato 26-01-2015 11:09
Babcia dobrze powiedziala. Wystarczy wyjsc wieczorem na deptak. Mozna na golasa latac i nikt tego nie zauwazy bo miasto dobily wladze
~ 26-01-2015 15:40
a po diabła nam turystyka to tylko wzrost cen i bezrobocie (bo praca tylko dla garstki ludzi świątek piątek w hotelu lub na straganie z pamiątkami) ,,, przemysł nam jest potrzebny bo to oznacza dużą liczbę miejsc pracy a jak ludzie będą mieli pieniądze to różne atrakcje same zaczną się mnożyć bo będzie zbyt na nie na odwrót niestety nie
~ 26-01-2015 22:43
@15:40, popieram...nie wszystko złoto, co się świeci. Przeznaczeniem Jeleniej Góry wcale nie musi być turystyka, tym bardziej, że pewna ciągłość została zaburzona i wiele tradycji czy produktów (może atrakcyjnych dla turystów) zapomnianych. Wskrzeszać sztucznie stare, nie ma sensu a nowe potrzebuje dużo czasu. A my żyjemy tu i teraz.
~ 27-01-2015 16:41
a Vikusia powiedziała,że więcej tu nie przybędzie. A znaczy to, że żadnej turystyki zagranicznej nie będzie. Bo Polacy to żule i brudasy.
~taki jeden 27-01-2015 21:48
Ta pracownica TESCO ciekaw jestem gdzie widzi tych "życzliwych" mieszkańców. Ja to widzę zawistne gęby z zaciśniętymi ze złości zębami!
~re; 21.48 27-01-2015 22:44
21.48 - bo wiesz, każdy widzi to ,co chce zobaczyć. Ja tam nie wiem,ale , tak podobno jest,że w bliżnim widzi się SWOJE ODBICIE...
~31-01-2015 10:09 31-01-2015 10:16
jaka turystyka to jest państwo szlabanów wystarczy pojechc do borowic czy przesieki do jagniątkowa czy michałowic itd. jakoś po czeskiej stronie nie widac szlabanów za to po naszej stronie są ich setki.
~socjolog 31-01-2015 22:30
Turystów - niekoniecznie, ale słoików z Wrocławia - na pewno. Ale ich nie można nazwać turystami. Patologia wrocławska rozlewa się po całym Dolnym Śląsku.
~przesieczanin 31-01-2015 22:57
@ 31-01-2015 10:16: Co ty gościu ciągle z tymi szlabanami??? Po górach chodzi się na piechotę, a nie że wszędzie chciałbyś wjechać swoim blachosmrodem. Tam jest park narodowy, droga dla rowerów, szlak pieszy którym wędrują emeryci i kombatanci do Cmentarzyka i bardzo dobrze, że jest szlaban. Jak chcesz zbierać zioła do swojego likieru to drałuj na piechotę, i tak ciesz się że cię jeszcze strażnicy KPN nie zgarnęli za zrywanie roślin w parku narodowym.
~Witek7 1-02-2015 10:16
Jelenia Góra jest niestety tylko miastem tranzytowym dla turystów i już się tego nie zmieni. Ludzie mylą Jelenią Górę z Zieloną Górą, a prędzej wiedzą gdzie leży Jelenia Góra koło Szklarskiej Poręby i Karpacza. Dziękujemy wszystkim władzom conajmniej 15 lat wstecz które przespaliście. Dzisiaj Jelenia Góra to miasto bez perspektyw, brak reklamy Naszego miasta, brak inwestycji turystycznych w Naszym mieście i budowanie teraz galerii gdzie już wszędzie powstały to efekt braku rozeznania i braku planu na dalszy rozwój, a bardziej na jego upadek.Dodatkowo brak lobby na rzecz trasy szybkiego ruchu Wrocław-Jelenia Góra-Praga, która powstanie przez Lubawkę. Wstyd, bez infrastruktury drogowej dzisiaj Nasze miasto to peryferia Zgorzelca,Legnicy i Bolesławca ...
~do wyżej 1-02-2015 17:56
Już maruda musiał się znaleźć. Brak ci inwestycji turystycznych? Poczytaj lokalną prasę, a nie tylko trolluj. Jest ich calkiem sporo, etatowy hejterze. Nawet geografii nie znasz, bo przez Lubawkę powstanie nie trasa z Wrocławia do Pragi, tylko ze Szczecina przez Legnicę do Brna. I bardzo dobrze że przez Lubawkę a nie przez Szklarską Porębę. Nikt nie będzie pchał się przez góry, a dzięki temu oszczędzimy nasze środowisko przyrodnicze. Wyprowadź się do Bolesławca jak ci nie pasuje i nie truj człowieku.
~Witek7 1-02-2015 18:56
do wyżej >>> lecz się ... widać że na każdym forum pokazujesz swoją d...lność
~Do Witka-marudy 1-02-2015 19:13
do wyżej >>> d...lność własnie ty pokazujesz. Lecz się hejterku. Na marudność.
~Witek7 4-02-2015 10:20
Widzę że masz obsesje na punkcie słoików i każdej osobie która ma odmienne zdanie od Twojego - to jest choroba! Chyba że ktoś ci za to płaci, bo wg Ciebie Jelenia Góra to kwitnące miasto, ze wspaniałymi inwestycjami. Wychodzi na to że nawet jakby prezydium postawilło pomnik kupy to byś delektował się jej strukturą,pomysłem i innowacją- masz takie prawo.Z mojej perspektywy Jelenia Góra się cofa wielu moich kolegów wykształconych, kumatych z kasą (czyli mogących inwestować tutaj) po prostu stąd wyjechała Ja mieszkam w takiej Jeleniej Górze może ty mylisz to z Zieloną Górą, bo łykasz może jakieś zielone zioła.Jeżeli hejtujesz w tych kwestiach bo masz taką potrzebę imputowania na forach - to robisz z siebie osobę oderwaną od jeleniogórskiej rzeczywistości.Pójdź na dworzec PKP i przemyśl ):
~ 4-02-2015 16:41
Nie, to ty słoiku masz kompleksy na punkcie Wrocławia. Czemu stale dajesz wyraz, reagując jak wściekły pies na każde słowa krytyczne wobec Wrocławia i obrażajac Jeleniogórzan. Jak masz inne zdanie, to wyraź je kulturalnie i nie obrażaj innych. Zrobiłbyś tak, gdybyś podchodził trzeźwo do tematu, a nie emocjonalnie z powodu własnie swoich kompleksów. Pomnik kupy to już masz, ale we Wrocławiu. A raczej mnóstwo kup - psich kup na wrocławskich chodnikach, bo imigranci z zabużańskimi zwyczajami do tej pory nie nauczyli się sprzatać po swoich pupilach. Jak cię tak podnieca twój Wrocek i tramwaje to przenieś się tam i nie truj na naszych forach. Po co tak się katować? A takimi gadkami jak twoje sam dajesz tylko pokaz swojego braku kultury.
~walus 4 6-02-2015 13:02
Szanowny WITKU 7 masz rację w stu procentach,popieram Twoje wpisy bo taka jest prawda o naszej stolicy Karkonoszy,kiedyś to miasto było bardzo ładne, wiem to bo mieszkam tu już prawie 60 lat.
~wrocławianin 6-02-2015 15:06
Tyle że Witek7 i walus 4 to ta sama osoba. Tylko teraz pisze z innej sieci. Widać kompleksy na punkcie Wrocławia już ci żyć nie dają. Żałosny człowiek. Mieszkam we Wrocławiu od dawna i mogę potwierdzić, że wszystko co napisano tutaj o Wrocławiu i wrocławianach jest prawdą. Niestety, wielu nie potrafi pogodzić się z faktami i przez to plują się wszędzie na forach, tylko samemu się osmieszając. A Jelenia Góra - piękne miejsce, chętnie przyjeżdżam do Jeleniej i w Karkonosze odpocząć od mojego zasmrodzonego Wrocławia. Pozdrawiam Jelenią Górę i Jeleniogórzan!
~walus4 6-02-2015 17:18
Wrocławianin kompleksy na punkcie Wrocławia masz Ty nie ja.Mieszkasz we Wrocławiu i opluwasz to miasto w którym mieszkasz,świadczy to tylko o Twojej osobowości człowieka pochodzącego z prowincji.Wcale nie jestemWITEK 7.Właśnie tego typu mieszkańcy Wrocławia pochodzący z mniejszych miejscowości mają kompleksy.Nawąchałeś się tego czystego powietrza co wis cała dobę nad naszą kotliną.Wejdż na górę SZybowcową i popatrz na kotlinę ,sama zawiesina szczególnie o tej porze roku.Dziwię się,że jeszcze mieszkasz we Wrocławiu,tak przez Ciebie opluwanym.
~Witek7 6-02-2015 21:22
walus4 to przynajmniej jeden normalny jeleniogórzanin na tym forum, żeby pisać o Jeleniej Górze to trzeba tu mieszkać, a nie wpadać na weekend
~taka prawda 6-02-2015 23:26
Troll już gada sam ze sobą. Najpierw pokazuje, że jest nienormalny, a potem pisze do siebie, że jest normalny. Masakra, co za chory człowiek! Nie mają we Wrocławiu dobrych psychiatrów? "Wrocławianin" ma całkowitą rację! Przynajmniej jeden normalny człowiek z Wrocławia. Pogódź się z prawdą, wrocławski słoiku! Wiem, że prawda jest bolesna, ale takie są fakty! Wszyscy normalni Wrocławianie wyprowadzają się przez to z Wrocławia, zostają tylko same patole, które sprawiają, że Wrocław staje się jeszcze bardziej patologicznym miejscem.
~pankracy 7-02-2015 0:16
Brawa dla "wrocławianina"! Wreszcie ktoś wyłożył kawę na ławę zakompleksionym słoikom z Wrocławia. A wy swoje kompleksy leczcie na forach wrocławskich, zamiast robić śmietnik na naszych jeleniogórskich. Sami potwierdzacie negatywne opinie o Wrocławiu.
~Romek 7-02-2015 18:23
Wrocławiaki-zakompleksiaki. Napiszcie jeszcze coś o c...nach wrocławskie trutnie, a policja dobierze się wam do d... nawet tutaj.
~ 4-04-2015 16:52
Tytuł artykułu brzmi:,,Czy więcej turystów przyjeżdża do regionu?'' nigdy nie był we Wrocławiu a opisuje bzdury. Chyba jesteś oszołomem? a po wpisach zakompleksionych można wyczytać, że to pisze d...l? Uwaga - nie otwieraj jajka bo tam będzie Wrocław.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rodzinna wystawa

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Dom kultury w zameczku?  

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Ponad 716 tys. zł na wymianę źródeł ciepła

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
816
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%