MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Czwarta edycja Łysogórek 2014

Wiadomości: Region
Czwartek, 28 sierpnia 2014, 13:19
Aktualizacja: 13:20
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W ostatni dzień wakacji – 31 sierpnia Szkoła Narciarska i Sudecki Klub Sportowy Aesculap zaprasza do Mikrostacji Sportów Zimowych i Letnich Łysa Góra w Dziwiszowie na IV edycję zawodów rowerowych Łysogórki 2014.

W zawodach startują dzieci, młodzież i dorośli w ośmiu kategoriach wiekowych. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na http://aesculap.com.pl/lysogorki , bądź na miejscu w dniu zawodów (9:00 – 10:30). Start o godz. 11:00. Zawodom patronuje wójt gminy Jeżów Sudecki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Janowickie siatkarki awansowały na MP!

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Michał R 29-08-2014 13:08
Polecam; archiwalne zdjęcia na Eskulap.Name. Z przyjemnością i satysfakcją prezentuję galerię pod tytułem: "Łysogórki - Czas Zatrzymany w Kadrze". Zawiera ona ponad tysiąc ułożonych chronologicznie zdjęć, które robiłem od początku istnienia Łysogórek (od 2002 do 2013 roku). Uwieczniałem na kliszy fotograficznej czy na nośnikach cyfrowych (także tworzyłem filmy) każdy ruch bikerów - ich walkę na trasie i udział w dekoracjach po wyścigach. Zarówno podczas upalnych, jak i deszczowych dni. W efekcie biegów za zawodnikami w masywie Łysej Góry, powstawał przez lata unikalny dokument ukazujący kolarstwo górskie i piękno krajobrazu Gór Kaczawskich - zobaczcie koniecznie :) http://newsy-aesculap.blogspot.com/2014/08/ysogorki-czas-zatrzymany-w-kadrze.html
~sympatyk111 29-08-2014 21:46
Panie Michale, czy można prosić o komentarz do wpisów pod relacją z poprzednich Łysogórek? Dla przypomnienia poniżej wklejam: A gdzie jest Pan Rażniewski Michał na Łysej Górze, właściwie gospodarz Łysej. Sprytna Pani Prezes wygnała biedaka z Łysej i chce przejąć cały majątek za gorsze, bo upadłość im wisi na karku, a jak coś sprzeda za grosze podstawionej firemce i będzie właścicielką, a Państwo Rażniewscy twórcy Łysej będą mieli figę z makiem. W ogóle ta Łysa i Aesculap to jakaś porażka, czesne na sezon zimowy wystawili 1700zł-pytam za co, w tamtym roku syn był 3 razy na nartach!!! Złodziejstwo w biały dzień, nie dajcie się ludzie nabrać!!!
~sympatyk1111 29-08-2014 21:48
Pani prezes to osoba z polecenia Rażniewskich... krzywdy sobie i swojemu zarządowi( rodzinie R) nie da zrobic. Tam zwykli pracownicy nigdy nie byli szanowani (czytaj wykorzystywani na maxa ile tylko mozna wycisnąc)liczyła się zawsze pokazówka...dobra niezależna kontrola wyciągów narciarskich zamknęła by stacje od zaraz... ale szkoła prężnie się kreuje w regionie 1700 zł za możliwy brak śniegu i warunków no nieźle... nikt z normalnych instruktorów po paru latach pracy tam nie wraca.
~alex111 29-08-2014 21:49
Te wyciągi to przecież archaizm jakiś, wyciągi jak z lat 80', karnety jak wycięte z kartonu, a najlepsi kontrolerzy ze słynnymi kasownikami wyciętymi z brzeszczota...żenada totalna. Szkoleniowo zacofani jak w latach 70'. Zero rozwoju, zero postępu, Pani Prezes Ceglińska siedzi sobie spokojnie na ciepłej posadzie a Pani Rażniewska nią steruje. Ileż oni mądrych ludzi zniechęcili i wykorzystali w budowie tego gniotu jakim jest Łysa Góra. Może by tak się zainteresowała Prokuratura lub Dozór Techniczny Łysą Górą...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Spotkali się z Beatą Kempą

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Wczoraj kino plenerowe, a dzisiaj Jacek Ziobro

Tenisiści walczą o puchar

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1418
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%