MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

„Czesław Śpiewa” wystąpił w Karpaczu

Wiadomości: Karpacz
Środa, 1 sierpnia 2012, 12:40
Aktualizacja: 12:44
Autor: Jakub Thauer
Fot. Jakub Thauer
Koncert Czesława Mozila znanego jako „Czesław Śpiewa” odbył się w minioną sobotę w Muzycznej Restauracji "Nad Zaporą" w Karpaczu. – Był to jeden z najlepszych koncertów, które odbyły się w tym miejscu – mówią uczestnicy.

Czesław Mozil - kompozytor, wokalista oraz muzyk znany jako Czesław Śpiewa zaprezentował karpackiej publiczności wiele swoich najbardziej znanych utworów, takich jak: „Żaba tonie w betonie”, czy "Postój zimowy". Jak przystało na Czesława, każdy utwór był poprzedzonym obszernym komentarzem, ponieważ artysta uważa, że kontakt z publicznością podczas występu jest najważniejszy. Mówi do swoich fanów przez cały czas trwania występu i integruje się z nimi.

- Było fantastycznie. Tak, jakbyśmy razem z Czesławem tworzyli ten koncert. Żadnej granicy między artystą, a publicznością. Czesław grał, śpiewał, a przy tym ciągle z nami rozmawiał. I my z nim rozmawialiśmy. Interakcyjność, to chyba największa z zalet tego koncertu - mówili uczestnicy sobotniego koncertu.

Ogłoszenia

Czytaj również

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Czytelniczka: drogo i brudno

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~Deathlike666 1-08-2012 13:47
Koncert bardzo udany, Czesław pozytywnie mnie zaskoczył. Jedyne minusy to zbyt słabo klimatyzowana sala i zapatrzone w siebie paniusie, które co chwila latały do toalety paradując tuż przed sceną.
~kkk 1-08-2012 17:04
szkoda ze nikt nie wiedział o tym koncercie ....
~Ruszać D 1-08-2012 17:34
Wystąpił...czemu nie wystąpi??? Jelonka jak zwykle ma" zapowiedzi" z przeszłości....la żenada
~karpaczanin 1-08-2012 21:56
bo tak naprawde bawiła sie tam tylko "szlachta" biletów nie mozna było kupić!!!a koncert został wpisany w ATRAKCJE karpacza buhahah ciekawe ilu turystów było na koncercie???żenada!!!!
~Nicto 2-08-2012 0:10
Nie macie po czym płakać... Więcej gadał (p. bez sensu) niż śpiewał... Zaśpiewał może całe 4 czy 5 kawałków,część bezlitośnie poszatkował, ostatni puścił z telefonu... Mnie osobiście nie podobało się. Teksty w stylu: mam meldunek w Krakowie a kredyt w Warszawie mnie nie przekonują, raczej utwierdzają w przekonaniu, że przyjechał odwalić coś co szumnie nazwano "projektem" Czesław Śpiewa Solo Akt.. Żenada i szkoda kasy.
~lutek 2-08-2012 1:54
Koncert był w niedziele!!!
~a kto to ? 2-08-2012 8:14
ARTYSTĄ to był Czesław Niemen, a o tym Czesławie za lat 10 nikt nawet nie będzie wspominał.
~ 2-08-2012 13:00
"znanego jako"czesław śpiewa" .." haha. ludzie . to jest nazwa jego płyty. Bardzo pozytywny z niego człowiek ;) i piosenki ma fajne . pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pożegnania w starostwie

Klasyki zjechały do Kowar

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Stalowe rumaki w Karpaczu

Śmierć na żwirowni

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
487
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%