MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 2 czerwca
im. Marianny, Piotra

Czeski dixieland i Osiecka na jazzowo już 7 marca w Muflonie

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 2 marca 2020, 14:21
Aktualizacja: Piątek, 6 marca 2020, 10:23
Autor: MDK "Muflon"
Fot. MDK "Muflon"
MDK Muflon w Jeleniej Górze zaprasza na wyjątkowe koncerty zespołów z Polski i Czech w ramach projektu pn. MUFLON LIVE – koncert na dwie sceny.

7 marca 2020 r. o godzinie 18.00 w sali widowiskowej MDK Muflon odbędą się pierwsze dwa koncerty w ramach projektu. Zagrają: czeska kapela GROOVES - Vrchlabský chicago dixieland oraz Natalia Lubrano & Krzysztof Żesławski TRIO. - W wykonaniu naszych sąsiadów usłyszymy dużo jazzu granego na instrumentach dętych. Zagrają utwory czeskie, polskie i angielskie. Z kolei zespół polski zaprezentuje jazzowe aranżacje utworów Agnieszki Osieckiej. Krzysztof Żesławski zagra na gitarach i basie, Natalia Lubrano zaśpiewa, akompaniament będzie składał się też z pianina i puzonu - zapowiadają organizatorzy.

W sali stanie nietypowa, dwustronna scena z odrębną scenografią, na której zaprezentują się zaproszone zespoły. W czasie imprezy prowadzona będzie profesjonalna transmisja na żywo.

Celem projektu jest promocja twórczości zespołów muzycznych z polsko – czeskiego pogranicza. Przedsięwzięcie jest realizowane przy współpracy z partnerem czeskim – Kulturní dům Střelnice Vrchlabí (link do strony partnera)

Wejście na koncerty jest bezpłatne jednak wejściówki należy odebrać do 02.03. (lub do wyczerpania biletów) w sekretariacie MDK Muflon przy ul. Cieplickiej 172 w Jeleniej Górze. Tel. 75 755 37 70. Liczba miejsc ograniczona.

Projekt „MUFLON LIVE – koncert na dwie sceny” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020 oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Kapitalna wiadomość ws. linii do Karpacza i Kowar!

Wyjątkowa Rowerowa Parada Retro

Muzeum Karkonoskie zaprasza od wtorku!

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Dorsz 3-03-2020 7:34
A Jożin z Bażin będzie ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dzień Bibliotekarza inny, niż zawsze

Urząd Marszałkowski przejmuje linię kolejową do Świeradowa Zdroju

Zapraszają na noc w muzeum

Miedzianka Fest za rok

Radny Mariusz Gierus pokieruje pogotowiem

Sonda

Otwarcie szkół dla najmłodszych uczniów nie oznacza normalnej nauki, tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Czy to ma sens?

Oddanych
głosów
1083
Tak
27%
Nie
69%
Nie wiem
5%