MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 28 września
im. Marka, Wacława

“Czeski błąd” w kinie Lot. Bezpłatnie

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 10 kwietnia 2012, 11:24
Aktualizacja: 11:25
Autor: Organizator
Osiedlowy Dom Kultury w Jeleniej Górze serdecznie zaprasza na projekcję filmu "Czeski błąd", która odbędzie się w piątek, 13.04.2012 o godz. 19:00 w kinie LOT.

Projekcja odbędzie się na zakończenie projektu "Polsko-czeskie spotkania z kinem niezależnym", w ramach którego realizowany był tegoroczny festiwal "ZOOM - ZBLIŻENIA".Bezpłatne wejściówki do odebrania w kinie LOT oraz w ODK. Po filmie odbędzie się spotkanie z reżyserem Janem Hřebejkiem oraz scenarzystą Petrem Jarchovským.

W idealnym świecie Ona i On przysięgliby sobie miłość i żyliby razem długo i szczęśliwie. W filmach Jana Hřebejka świat nie jest jednak idealny. Ona i On wpadają w pułapkę własnych tajemnic i niedomówień. Jeden skrywany przez całe życie sekret rozsypuje poukładane i, wydawałoby się, szczęśliwe życie kilku osób. Czy miłość rozgrzesza wszystkie błędy? Czy coś może być usprawiedliwieniem dla kłamstwa? Ludek ukrywa przed żoną romans z koleżanką z pracy. Kiedy prawda o jego zdradzie ma wyjść na jaw, zbieg okoliczności sprawia, że odkrywa on największą tajemnicę swojego teścia. Szperanie w przeszłości otwiera przysłowiową puszkę Pandory, bo, jak się okaże, każdy w życiu skłamał choć raz... Hřebejk w swoim gorzko-komediowym stylu pokazuje, jak emocjonalnymi istotami są ludzie. Jak łatwo człowiek tłumaczy sobie swoje grzeszki i jak wielką siłą jest miłość.

Ogłoszenia

Czytaj również

Synoptycy: spodziewane ulewy

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Co z szubienicą?

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 10-04-2012 13:47
Wybiorę się, na pewno nic nie stracę, a może być ciekawie.
~F 10-04-2012 14:09
Bilety w ODKu już odebrane ! :)
~geist 10-04-2012 19:12
Film ok, acz wypada blado na tle wcześniejszych obrazów Hrebejka. Podobny do Niedźwiadka. O niebo lepszy jest najnowszy jego Nevinnost który można było również oglądać w JG.
~ 10-04-2012 23:14
idealnym świecie Ona i On przysięgliby sobie miłość i żyliby razem długo i szczęśliwie. W filmach Jana Hřebejka świat nie jest jednak idealny. Ona i On wpadają w pułapkę własnych tajemnic i niedomówień. Jeden skrywany przez całe życie sekret rozsypuje poukładane i, wydawałoby się, szczęśliwe życie kilku osób. Czy miłość rozgrzesza wszystkie błędy? Czy coś może być usprawiedliwieniem dla kłamstwa? Ludek ukrywa przed żoną romans z koleżanką z pracy. Kiedy prawda o jego zdradzie ma wyjść na jaw, zbieg okoliczności sprawia, że odkrywa on największą tajemnicę swojego teścia. Szperanie w przeszłości otwiera przysłowiową puszkę Pandory, bo, jak się okaże, każdy w życiu skłamał choć raz... Hřebejk w swoim gorzko-komediowym stylu pokazuje, jak emocjonalnymi istotami są ludzie. Jak łatwo człowiek tł

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Senator zachęca do głosowania na maszty

Informacja wojewody ws koronawirusa (aktualizacja)

Zniknęły kolejne wraki

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Wystawa świeżych grzybów – tylko na naszym portalu!

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
1001
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
3%