MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

“Czeski błąd” w kinie Lot. Bezpłatnie

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 10 kwietnia 2012, 11:24
Aktualizacja: 11:25
Autor: Organizator
Osiedlowy Dom Kultury w Jeleniej Górze serdecznie zaprasza na projekcję filmu "Czeski błąd", która odbędzie się w piątek, 13.04.2012 o godz. 19:00 w kinie LOT.

Projekcja odbędzie się na zakończenie projektu "Polsko-czeskie spotkania z kinem niezależnym", w ramach którego realizowany był tegoroczny festiwal "ZOOM - ZBLIŻENIA".Bezpłatne wejściówki do odebrania w kinie LOT oraz w ODK. Po filmie odbędzie się spotkanie z reżyserem Janem Hřebejkiem oraz scenarzystą Petrem Jarchovským.

W idealnym świecie Ona i On przysięgliby sobie miłość i żyliby razem długo i szczęśliwie. W filmach Jana Hřebejka świat nie jest jednak idealny. Ona i On wpadają w pułapkę własnych tajemnic i niedomówień. Jeden skrywany przez całe życie sekret rozsypuje poukładane i, wydawałoby się, szczęśliwe życie kilku osób. Czy miłość rozgrzesza wszystkie błędy? Czy coś może być usprawiedliwieniem dla kłamstwa? Ludek ukrywa przed żoną romans z koleżanką z pracy. Kiedy prawda o jego zdradzie ma wyjść na jaw, zbieg okoliczności sprawia, że odkrywa on największą tajemnicę swojego teścia. Szperanie w przeszłości otwiera przysłowiową puszkę Pandory, bo, jak się okaże, każdy w życiu skłamał choć raz... Hřebejk w swoim gorzko-komediowym stylu pokazuje, jak emocjonalnymi istotami są ludzie. Jak łatwo człowiek tłumaczy sobie swoje grzeszki i jak wielką siłą jest miłość.

Ogłoszenia

Czytaj również

VII Dolnośląski Kongres Samorządowy

Niebezpieczne wyzwania

Oświadczenie prezesa KSWIK w sprawie oczyszczalni ścieków w Mysłakowicach

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 10-04-2012 13:47
Wybiorę się, na pewno nic nie stracę, a może być ciekawie.
~F 10-04-2012 14:09
Bilety w ODKu już odebrane ! :)
~geist 10-04-2012 19:12
Film ok, acz wypada blado na tle wcześniejszych obrazów Hrebejka. Podobny do Niedźwiadka. O niebo lepszy jest najnowszy jego Nevinnost który można było również oglądać w JG.
~ 10-04-2012 23:14
idealnym świecie Ona i On przysięgliby sobie miłość i żyliby razem długo i szczęśliwie. W filmach Jana Hřebejka świat nie jest jednak idealny. Ona i On wpadają w pułapkę własnych tajemnic i niedomówień. Jeden skrywany przez całe życie sekret rozsypuje poukładane i, wydawałoby się, szczęśliwe życie kilku osób. Czy miłość rozgrzesza wszystkie błędy? Czy coś może być usprawiedliwieniem dla kłamstwa? Ludek ukrywa przed żoną romans z koleżanką z pracy. Kiedy prawda o jego zdradzie ma wyjść na jaw, zbieg okoliczności sprawia, że odkrywa on największą tajemnicę swojego teścia. Szperanie w przeszłości otwiera przysłowiową puszkę Pandory, bo, jak się okaże, każdy w życiu skłamał choć raz... Hřebejk w swoim gorzko-komediowym stylu pokazuje, jak emocjonalnymi istotami są ludzie. Jak łatwo człowiek tł

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Debatowali o bezpieczeństwie

Pożegnali Słońce

O rozpadających się górach

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
219
Tak
61%
Nie
35%
Nie wiem
4%