Czas na rozstrzygnięcia

Niedziela, 1 września 2019, 10:18
Aktualizacja: 10:46
Dzisiaj (1.09) ostatni dzień turnieju Spartanmania, w którym biorą udział 24 zespoły z Polski i Czech. Drugiego dnia emocji nie brakowało – jeden z meczów został przerwany z powodu skandalicznego zachowania jednego z trenerów.

Rocznik 2004/2005:

Stal Brzeg - Wichoś Jelenia Góra 44:46
Karkonosze/Spartakus Jelenia Góra - Zastal Zielona Góra 68:65
Basket Ksawerów - ŁKS KK Łódź 52:75
Basket Slovanka - Basket Piła - mecz przerwany przy stanie 19:10. Jak poinformowali nas organizatorzy, trener Basketu Piła po dwóch przewinieniach technicznych był agresywny i sędziowie zdecydowali o przerwaniu spotkania.

Dzisiaj mecze w hali przy ul. Sudeckiej o godz. 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 i finał o 14:30.

Wyniki z rocznika 2006/2007 w galerii do artykułu. W niedzielę zagrają (w SP 10):

8:30 Ślęza Wrocław - Basket Beroun (o 9. miejsce)
10:00 Slovanka - Spartakus (o 7. miejsce)
11:30 Zastal Zielona Góra - Kadra Dolnego Śląska (o 5. miejsce)
13:00 Kadra Wielkopolski II - Basket Ksawerów (o 3. miejsce)
14:30 Kadra Warmii i Mazur - Kadra Wielkopolski I (o 1. miejsce).

Ponadto w hali ZST Mechanik rywalizują zespoły rocznika 2008/2009. Mecze o 8:30, 10:00 i 11:30.

do: ~Zainteresowany (20:10)
Np ja i wiele innych osób jesteś jednym z niewielu osób które tak negatywnie podchodzą do wichosia a to świetny klub! Negatywnie podchodzisz a nawet nie wież jaka tam cudowna atmosfera panuje pomiędzy trenerami i zawodniczkami
~supcio 2-09-2019 22:13
Wichoś to potęga -super organizacja i doswiadczona kadra trenerska BRAWO!!!
~ 3-09-2019 6:54
do: ~supcio (22:13)
Wichoś? Krótkie pytanie ile Wichoś a właściwie jego trenerzy w swojej karierze wyszkolił kadrowiczek dolnego śląska o kadrowiczkach kadry nie pytam? Wymień tez jakieś nazwiska wychowanek Wichosia grających w Polsce. Ile? mam na mysli wychowanki klubu. Więc po co się spu......., upsss produkujesz? Odpowiedź znasz bardzo dobrze. Zeszły sezon Wichosia i jego wynik w jednym tylko roczniku, bo o innych milczycie to zasługa paru dziewczyn z Karkonoszy. Wszyscy łącznie z Tobą o tym wiedzą. Z drugiej strony wygrana w meczu na turnieju nawet z po kontuzjowanym zespołem to wygrana. Gratuluje.
~Sportowiec 24-01-2020 17:05
do: ~ (6:54)
Wyniki to nie wszystko! A co z uwielbieniem zawodniczek wichosia do sportu, co z zgraniem, co z tym jacy trenerzy są w stosunku do zawodniczek! Niby wyniki takie wazne a tak naprawdę to tylko dobra zabawa! I to dzięki tej zabawie dziewczyny się tak lubią i żaden wynik tego nie popsuje!!!!
~Wyniki 2-09-2019 22:34
Gdzie znajdę jakieś wyniki obu klubów jeleniogórskich dotowanych z moich podatków graliśmy o 1,2 czy 3 miejsce.Jak tam nasze jeleniogórzanki zaprezentowały się w szczeblu rozgrywek 2007,2006 i 2008.Proszę o jakieś informacje