MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Czary mary z nutką miłości

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 14:06
Aktualizacja: 14:19
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Kolejny z cyklu Niedzielny Poranek Muzyczny w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze upłynął pod hasłem „Romantyczne czary mary”. Tym razem Molto i Meno przemieszczały się w czasie, aby poznać słowa będące kluczem do przygody z miłością w tle.

Kwietniowy poranek tradycyjnie poprowadziły Agnieszka Gierus (Molto) i Dominika Łukasiewcz (Meno), które do wspólnej zabawy zaprosiły przedszkolaki z grupy "Żuczki" w jeleniogórskim Okrąglaczku, a także młodych muzyków z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia. Gośćmi specjalnymi byli: Jerzy Janke (fortepian) oraz śpiewaczki Joanna Moryc (sopran) i Anna Skóra (mezzosopran).

W trakcie zabawy nie mogło zabraknąć konkursów z nagrodami dla publiczności - na widowni schowane były elementy muzycznej układanki dla Molto i Meno, którą wspólnymi siłami udało się rozwiązać. Wspaniałe występy maluchów z Miejskiego Przedszkola Nr 27 w Jeleniej Górze dopełniły magii, a spontaniczne wyznania "kocham cię tato, kocham cię mamo" wywołały gorącą owację dla małych bohaterów.

Kolejny poranek w Filharmonii Dolnośląskiej odbędzie się 27 maja o godz. 10:30, ale organizatorzy już zachęcają do nabycia karnetów na przyszły sezon, kiedy to dzieci i dorosłych będą ponownie zabawiać Rytm i Melodia. Dla "karnetowców" poranki będą się odbywać o godz. 10:30, a dla wszystkich chętnych, którzy planują sporadycznie brać udział w niedzielnej zabawie - będą dodatkowe odsłony o godz. 12:30, więc cieszące się dużym zainteresowaniem imprezy będą jeszcze bardziej dostępne dla wszystkich chętnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przetarg na kolejną stację

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 17-04-2018 8:28
Super poranek, bardzo pozytywny :-)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Politycy komentują wynik wyborów

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Konkurs dla seniorów

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Czyżby Andrzej Duda?

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
646
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
13%