MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 19 września
im. Konstancji, Teodora

Czarnodworski bal maskowy. Charytatywnie dla ekologii

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 1 lutego 2012, 8:23
Aktualizacja: 8:23
Autor: Agrafka
Karnawałowe rytmy maskarady, w jedynie godnych ich renesansowych wnętrzach, uczta dla najwytrawniejszych podniebień, z rarytasami jadanymi na szlacheckich dworach, a o północy niespodzianka. Dwór Czarne w Jeleniej Górze zaprasza na bal maskowy w iście dworskiej oprawie.

Do końca karnawału już niewiele pozostało dni dlatego warto wybrać się na przebierane szaleństwo, które odbędzie się już 11 lutego w jeleniogórskim Dworze Czarne. O oprawę muzyczną zadba profesjonalny DJ.

- Na ten wieczór zaplanowaliśmy kilka atrakcji, które chcielibyśmy zachować w tajemnicy. Na pewno wybierzemy Królową i Króla Balu, bez tego bowiem żadna zabawa w karnawale nie może się obejść. Dlatego zachęcam każdego, by wybrał sobie fantazyjne przebranie. Im bardziej szalone, tym lepiej – mówi Elwira Trzcielińska, organizatorka imprez we Dworze Czarne.

Przy okazji dobrej zabawy w renesansowym zamku, goście będą mieli możliwość spełnienia dobrego uczynku. Cały dochód z balu zostanie przekazany na rzecz Fundacji Kultury Ekologicznej wspierającej ochronę naturalnego środowiska oraz wypracowywanie modelowych rozwiązań w dziedzinie wspierania ludzi w sytuacjach kryzysowych. Bilet wstępu na imprezę wynosi 120 zł. Szczegółowych informacji oraz rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu 503022533.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zygzakiem po ulicy

Wesoły festiwal kolorów

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~znowu ściema 1-02-2012 9:24
dochód na rzecz fundacji?????? prędzej na długi fundacji..... muszą zapłacić rachunki bo niedługo im prąd wyłączą.... za mieszkanie na zamku trzeba płacić, ale z pieniędzy społeczności. wszystkie fundacje są jak księża, zbierają na tacę, a potem tracą kasę.... 120zł marnie się zapowiada! fundacja ekologiczna... śmiechu warta, a syn pana J. sklep z farbami otowrzył na tak pięknym zamku. Szkoda że nie wyremontowali pomieszczeń do zwiedzania dla turystów, a książki z biblioteki popalili.... Wstyd FUNDACJO wstyd!!!
~jasm 1-02-2012 9:54
jeśli impreza będzie na takim samym poziomie jak ta sylwestrowa to współczuję wszystkim, którzy nastawiają się na super zabawę. W salach dość chłodno, jedzenie - masakra(nawet kotlety z kurczaka potrafią schrzanić) muza, szkoda gadać - kolo z laptopem puszcza cienkie mp3 przez trzeszczące kolumienki. Dziękuję, nigdy więcej nie skorzystam.
rymcycymcy 1-02-2012 10:06
Zawsze jak pojawia się temat Dworu Czarne, to pojawia się jakiś zabawny komentator z dialogowego ip :) ...i opowiada fajne historyjki jak mu źle zrobili :)
~dialog 1-02-2012 10:50
połowa jeleniej góry korzysta z dialogu tak jak i ja w tej chwili.... Pomyśl trochę rymcymcym..... myślenie nie boli!!!!
~dorymcycy... 1-02-2012 13:19
rymcycymcy - czas zmienić operatora!!!dialog rulez
Piipi Jelonkowa 1-02-2012 13:32
~OJEJ ! .. na pewno beda fajni *mezczyzni ! /.. przyp. w maskach /
~Organizator 3-02-2012 11:38
Dziękuję za uwagi pod adresem organizatora Balu, którego reprezentuję. Pierwszy raz spotykam się z tak daleko idącą krytyką, niemniej jeszcze raz przyjrzę się naszemu sprzętowi nagłaśniającemu, tym razem w asyście zaprzyjaźnionego melomana o nadzwyczajnym słuchu. Jeśli okaże się, że głośniki są nieodpowiednie, niezwłocznie je wymienimy (choć dotąd żaden z występujących we Dworze muzyków nie zgłaszał najmniejszych zastrzeżeń). Co do menu, to każda zainteresowana osoba może spotkać się z naszym dworskim kucharzem, który chętnie zdradzi tajniki swego mistrzostwa: pasję, rzetelność i bezkompromisowość. Serdecznie zapraszam do kontaktu: 503022533.
~Kassandra 17-02-2012 20:35
Nad Dworem Czarne czarne chmury wiszą...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W planach remont ulicy

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Będzie taniej za wodę i ścieki

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Trwa "Davos" w Karpaczu

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
592
Tak
26%
Nie
71%
Nie wiem
4%