MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czarne złoto w Sobieszowie

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 4 listopada 2015, 8:05
Aktualizacja: 8:09
Autor: MDK "Muflon"
Fot. MDK "Muflon"
Podczas kolejnego Poranka Rodzinnego w Miejskim Domu Kultury „Muflon” Reksio wraz z dziećmi odkryją tajemnice ropy naftowej, nazywanej czarnym złotem. Impreza odbędzie się 15 listopada (niedziela) o godz. 12.00 na sali widowiskowej.

Skąd się wydobywa ropę naftową, jak ją odnaleźć, do czego człowiekowi jest potrzebna i jakich skarbów pod ziemią poszukiwał Reksio, dowiedzą się uczestnicy listopadowego Poranka Rodzinnego. Zbudowany zostanie też rurociąg, którym popłynie…

W Jeleniej Górze tylko w Miejskim Domu Kultury „Muflon” podczas Poranków Rodzinnych można obejrzeć najpiękniejsze polskie kreskówki, z którymi dorastają kolejne pokolenia. Każdy z poranków to godzinna lekcja wyobraźni dla dziecka oraz przygody znanych i lubianych bohaterów, które są wolne od przemocy. Ale to nie wszystko! Spotkanie trwa ok. 60 minut i wzbogacone jest warsztatami artystycznymi, które bawią i rozwijają dzieci, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu ze swoimi pociechami.

Wstęp: 10 zł/dziecko (opiekunowie bezpłatnie). Ze względu na duże zainteresowanie prosimy o wcześniejszą rezerwację. Uwaga: ważność rezerwacji wynosi trzy dni. Rezerwacja i sprzedaż biletów w sekretariacie MDK „Muflon” w godz. 8.00-20.00, tel. 75 755 37 70.

Ogłoszenia

Czytaj również

Ojcowie górą!

Wyróżnienie dla Justyny Dżaman

Uczniowie z Piechowic stanęli na podium

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 4-11-2015 13:12
super zabawa :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek w Radomierzu

Kto na dyrektora MP 27 i SP 11?

Przedwiośnie na rzecz LGBT

Boże Ciało 2019

Otwarte progi Norwida

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1257
Tak
78%
Nie
17%
Nie mam zdania
4%