MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 19 września
im. Konstancji, Teodora

Czarne złoto w Sobieszowie

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 4 listopada 2015, 8:05
Aktualizacja: 8:09
Autor: MDK "Muflon"
Fot. MDK "Muflon"
Podczas kolejnego Poranka Rodzinnego w Miejskim Domu Kultury „Muflon” Reksio wraz z dziećmi odkryją tajemnice ropy naftowej, nazywanej czarnym złotem. Impreza odbędzie się 15 listopada (niedziela) o godz. 12.00 na sali widowiskowej.

Skąd się wydobywa ropę naftową, jak ją odnaleźć, do czego człowiekowi jest potrzebna i jakich skarbów pod ziemią poszukiwał Reksio, dowiedzą się uczestnicy listopadowego Poranka Rodzinnego. Zbudowany zostanie też rurociąg, którym popłynie…

W Jeleniej Górze tylko w Miejskim Domu Kultury „Muflon” podczas Poranków Rodzinnych można obejrzeć najpiękniejsze polskie kreskówki, z którymi dorastają kolejne pokolenia. Każdy z poranków to godzinna lekcja wyobraźni dla dziecka oraz przygody znanych i lubianych bohaterów, które są wolne od przemocy. Ale to nie wszystko! Spotkanie trwa ok. 60 minut i wzbogacone jest warsztatami artystycznymi, które bawią i rozwijają dzieci, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu ze swoimi pociechami.

Wstęp: 10 zł/dziecko (opiekunowie bezpłatnie). Ze względu na duże zainteresowanie prosimy o wcześniejszą rezerwację. Uwaga: ważność rezerwacji wynosi trzy dni. Rezerwacja i sprzedaż biletów w sekretariacie MDK „Muflon” w godz. 8.00-20.00, tel. 75 755 37 70.

Ogłoszenia

Czytaj również

Gmina skarży MEN

Internetowe warsztaty

Trwa "Davos" w Karpaczu

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 4-11-2015 13:12
super zabawa :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kruszwicka na finiszu  

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Będzie taniej za wodę i ścieki

Zygzakiem po ulicy

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
593
Tak
25%
Nie
71%
Nie wiem
4%