MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Cykl turniejów w siatkówce plażowej rozpoczęty

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 27 czerwca 2012, 1:05
Aktualizacja: 1:07
Autor: MDvR
Fot. archiwum
23 czerwca na boiskach do piłki siatkowej MOS–u przy ulicy Sudeckiej odbyły się pierwsze zawody (turniej par) w piłce siatkowej amatorów z cyklu “Karkonosze Cup 2012" organizowane przez Okręgowe TKKF “Karkonosze” przy współudziale MOS–u.

W zawodach wystąpiło 20 zespołów:

1. TKKF “ORLE” - Krystian Adamczak, Piotr Galus
2. PREZES & JUNIOR – Wojciech Zaremba, Marcin Lara
3. VCB KOWARY – Piotr Gwizdek, Tomasz Kafel
4. AVANGARDA KOWARY - Andrzej Konopka, Paweł Gwizdek
5. WALDEK & MARCO – Marco Kern, Waldemar Han
6. PAULINA & DOMINIKA – Paulina Łozowska, Dominika Jaworowska
7. OSTRE WALETY – Daniel Matusiak, Oskar Klimek
8. GREEN TEAM JEŻÓW - Michał Mackiewicz, Rafał Olszawy
9. BIAŁO-ZIELONI – Adrian Złotkowski, Piotr Giera
10. DANIO – Damian Rudy, Marek Urbańczyk
11. PIRACI Z JEŻOWA – Ernest Machała, Paweł Bojar
12. CZARNE KONIE – Wojtek Rećko, Karol Mroczkowski
13. ZABOBRZE TEAM – Grzegorz Sługocki, Michał Sługocki
14. SIEDLĘCIN – Tomasz Piasecki, Kamil Prorok
15. BOSO PRZEZ PIACH – Michał Oblewicz, Kamil Orzoł
16. ZABÓJCY ELFÓW – Krystian Ligiżyński, Konrad Walkowiak
17. WODNICY – Rafał Szafrański, Paweł Mańka
18. OBROŃCY KRZYŻA – Patryk Obolewicz, Mateusz Kaniewski
19. GSF – Jędrzej Huta, Kamil Łęcki
20. RUDA & MAĆKO – Agnieszka Nowocień, Maciek Bobyk

W celu wyłonienia zespołów do gry w turnieju głównym przeprowadzono wstępne eliminacje w których uczestniczyły zespoły nieklasyfikowane w ubiegłorocznych rozgrywkach Karkonosze Cup.

Wyniki wstępnych eliminacji.

Grupa A

ZABÓJCY ELFÓW - BOSO PRZEZ PIACH 21 : 15
BOSO PRZEZ PIACH – WODNICY 28 : 26
WODNICY - ZABÓJCY ELFÓW 18 : 21

Grupę A wygrał zespół ZABÓJCY ELFÓW który zakwalifikował się do turnieju głównego.

Grupa B

RUDA & MAĆKO -OBROŃCY KRZYŻA 15 : 21
GSF - RUDA & MAĆKO 11 : 21
OBROŃCY KRZYŻA – GSF 21 : 16

Grupę B wygrał zespół OBROŃCY KRZYŻA który zakwalifikował się do turnieju głównego.

Turniej główny w którym uczestniczyło 16 zespołów rozegrano systemem “brazylijskim” grając w meczu dwa sety do 15 punktów oraz ewentualny trzeci set do 11 punktów.

Wyniki:

PREZES & JUNIOR - SIEDLĘCIN 2 : 0 (15-4; 15-9)
GREEN TEAM JEŻÓW - ZABÓJCY ELFÓW 0 : 2 (14-16; 12-15)
WALDEK & MARCO - DANIO 2 : 0 (15-1; 15-8)
PIRACI Z JEŻOWA - AVANGARDA KOWARY 0 : 2 (11-15; 4-15)
VCB KOWARY - CZARNE KONIE 0 : 2 (8-15; 10-15)
OBROŃCY KRZYŻA - PAULINA & DOMINIKA 2 : 1 (5-15; 15-10; 11-3)
OSTRE WALETY – BIAŁO-ZIELONI 2 : 0 (15-7; 15-13)
ZABOBRZE TEAM - TKKF “ORLE” 0 : 2 (8-15; 11-15)
PREZES & JUNIOR - ZABÓJCY ELFÓW 2 : 0 (15-7; 15-7)
WALDEK & MARCO - AVANGARDA KOWARY 0 : 2 (13-15; 6-15)
CZARNE KONIE - OBROŃCY KRZYŻA 2 : 0 (15-11; 15-9)
OSTRE WALETY - TKKF “ORLE” 0 : 2 (8-15; 4-15)
ZABOBRZE TEAM – BIAŁO-ZIELONI 2 : 0 (17-15; 15-8)
PAULINA & DOMINIKA - VCB KOWARY 0 : 2 (11-15;13-15)
PIRACI Z JEŻOWA - DANIO 2 : 1 (15-7; 15-17; 11-3)
GREEN TEAM JEŻÓW – SIEDLĘCIN 0 : 2 (7-15; 8-15)
ZABOBRZE TEAM - WALDEK & MARCO 0 : 2 (6-15; 10-15)
VCB KOWARY - ZABÓJCY ELFÓW 2 : 0 (15-5; 15-12)
PIRACI Z JEŻOWA - OSTRE WALETY 2 : 0 (15-6; 15-9)
SIEDLĘCIN - OBROŃCY KRZYŻA 2 : 0 (15-12; 17-15)
PREZES & JUNIOR - AVANGARDA KOWARY 2 : 0 (15-11; 15-10)
TKKF “ORLE” - CZARNE KONIE 0 : 2 (11-15; 11-15)
WALDEK & MARCO - VCB KOWARY 1 : 2 (11-15;15-13, 8-11)
PIRACI Z JEŻOWA - SIEDLĘCIN 1 : 2 (6-15; 16-14; 8-11)
TKKF “ORLE” - VCB KOWARY 0 : 2 (5-15; 13-15)
AVANGARDA KOWARY - SIEDLĘCIN 2 : 1 (13-15; 15-13; 11-8)

Półfinały

PREZES & JUNIOR - VCB KOWARY 2 : 1 (13-15; 15-8; 11-3)
CZARNE KONIE - AVANGARDA KOWARY 2 : 0 (15-12; 15-8)

Mecz o trzecie miejsce

AVANGARDA KOWARY -VCB KOWARY 2 : 0 (15-13; 15-11)

Wielki finał

PREZES & JUNIOR - CZARNE KONIE 2 : 0 (15-1;15-12)

Tabela końcowa I turnieju

1. PREZES & JUNIOR – Wojciech Zaremba, Marcin Lara
2. CZARNE KONIE – Wojtek Rećko, Karol Mroczkowski
3. AVANGARDA KOWARY - Andrzej Konopka, Paweł Gwizdek
4. VCB KOWARY – Piotr Gwizdek, Tomasz Kafel
5. SIEDLĘCIN – Tomasz Piasecki, Kamil Prorok,
TKKF “ORLE” - Krystian Adamczak, Piotr Galus
7. WALDEK & MARCO – Marco Kern, Waldemar Han
PIRACI Z JEŻOWA – Ernest Machała, Paweł Bojar
9. ZABOBRZE TEAM – Grzegorz Sługocki, Michał Sługocki
ZABÓJCY ELFÓW – Krystian Ligiżyński, Konrad Walkowiak
OSTRE WALETY – Daniel Matusiak, Oskar Klimek
OBROŃCY KRZYŻA – Patryk Obolewicz, Mateusz Kaniewski
13. BIAŁO-ZIELONI – Adrian Złotkowski, Piotr Giera
PAULINA & DOMINIKA – Paulina Łozowska, Dominika Jaworowska
DANIO – Damian Rudy, Marek Urbańczyk
GREEN TEAM JEŻÓW - Michał Mackiewicz, Rafał Olszawy
17. RUDA & MAĆKO – Agnieszka Nowocień, Maciek Bobyk
BOSO PRZEZ PIACH – Michał Oblewicz, Kamil Orzoł
19. GSF – Jędrzej Huta, Kamil Łęcki
WODNICY – Rafał Szafrański, Paweł Mańka

Ogłoszenia

Czytaj również

Kandydaci PO

Michał Skowron wygrał zawody w Czechach

KOD znowu pod sądem

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~loluś 27-06-2012 12:14
Prawda jest taka ze eliminacje przechodzily zespoly ktore nie zaplacily wpisowego! Czyli zespoly skladajace sie z mlodziezy szkolnej. Brawa dla organizatora, nie ma to jak zabrac mozliwosc gry mlodym sportowcom !
~ktos_ tam 27-06-2012 20:46
prawda jest taka że zespoły z eliminacji nic sobą nie reprezentowały a grały w eliminacjach z tego względu że nie były sklasyfikowane w zeszłorocznym cyklu turnieji, należy trochę poczytać o systemie brazylijskim rozgrywania turnieji siatkówki plażowej wtedy można się wypowiadać, a żeby nazywać siebie sportowcem należy prezentować sobą jakiś poziom sportowy a zespoły z eliminacji muszą jeszcze dużo pracować aby jakikolwiek poziom wyszkolenia osiągnąć
~CS 28-06-2012 13:45
A Tobie kolego "ktoś_tam" proponuję wstąpić kiedyś na lekcję języka polskiego, bo nie samym sportem człowiek żyje. Jeszcze trzeba coś sobą prezentować, nawet na byle jakich forach.
~loluś 29-06-2012 7:28
"ktoś_tam" jak jesteś taki mądry to sobie poczytaj jacy zawodnicy grali w zeszłym roku, a jacy w tym i wtedy zauważysz, że połowa drużyn w eliminacjach brała udział w zeszłym roku PAJACU.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

PiS zaprezentował kandydatów

Powstaje kolejny market na Zabobrzu

Dobry wynik Kasi na mistrzostwach świata!

MZK nie dla rowerzystów?

Fajfy dla każdego

Sonda

Czy jeleniogórski SOR zasługuje na krytykę?

Oddanych
głosów
25
Tak
64%
Nie
12%
Nie wiem
24%