MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

Cudze chwalimy, ale cenimy swoje?

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 2 września 2016, 20:35
Aktualizacja: 20:48
Autor: Jelonka.com & TV Dami
Bogactwo ofert na Wystawie Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką”, która odbyła się ostatnio na jeleniogórskim Placu Ratuszowym, to kolejny dowód, że mamy się czym w tym względzie pochwalić. Czy cenimy nasze regionalne produkty, czy szukamy ich na sklepowych półkach i czy łatwo je kupić? O tym mówią jeleniogórzanie w programie „Maraton subiektywności”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Będą widoki ze Zbójeckich Skał

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Wybieramy prezydenta RP  

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~wtf 8-09-2016 23:22
Po pierwsze pytanie jest źle zadane bo to czy są gdzieś sprzedawane produkty regionalne w Jeleniej Górze odpowiedź jest jednoznaczna NIE SPRZEDAJE SIĘ TEGO.. Pytanie powinno brzmieć DLACZEGO W JELENIEJ GÓRZE NIE SĄ SPRZEDAWANE PRODUKTY REGIONALNE. Po drugie to co wykonało to dziewcze z mikrofonem pod koniec filmiku kiedy Pan się wypowiadał a ta mu bezczelnie zabrała mikrofon.. No brak kultury i szacunku do starszej osoby.. Po trzecie SERIO? Krótka mini do reportażu? Może jeszcze dekolt załóż kobieto i za ciasny stanik .. PORAŻKA JELONKO KOGO WY ZATRUDNIACIE PORAŻKA!
~JACUSIOWO 12-09-2016 10:19
Jak pada pytanie: Czy kupowałbyś regionalne i naturalne produkty? Wszyscy odpowiadają że jasne że tak. A to g..no prawda bo produkt naturalny i regionalny jest po prostu najdroższy z mozliwych i rzadko kogo stać na takie frykasy. Te dziadki co na ławeczce siedziały to pewnie mają niziutkie emeryturki i kiełbaski za 40ZŁ/kg nigdy w życiu by nie kupiły. Smutne ale tak prawda wygląda

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rewaloryzować 500 plus?  

W niedzielę II tura wyborów. Głosujemy?  

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Wakacje dla uczniów (jednak) jak zawsze?  

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
735
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%