MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

„Cudze chwalicie, swego nie znacie” w Starej Kamienicy

Wiadomości: Region
Sobota, 14 września 2013, 8:09
Aktualizacja: 8:10
Autor: Org
Fot. Organizator
Stowarzyszenie „Pod Kamienickim Grzbietem” ogłosiło konkurs „Cudze chwalicie, swego nie znacie”, który trwa do 10 listopada. Trzeba stworzyć album w dowolnej formie, z opisem pięciu atrakcyjnych miejsc w gminie Stara Kamienica. Łączna pula nagród to 900 zł.

Konkurs na najlepszą dokumentację, kronikę wypadów, wycieczek i innych wyjazdów ma opisywać ciekawe miejsca w gminie Stara Kamienica, które uczestnicy odwiedzą podczas wycieczek. Album może składać się ze zdjęć, rysunków, wykonany może być w dowolnej formie. Należy dołączyć opis krajoznawczy odwiedzonych miejsc. Prace można składać w świetlicy wiejskiej w Chromcu lub w Centrum Informacji Turystycznej w Starej Kamienicy.

Do wygrania są cenne nagrody: tablet, odtwarzacze mp4, plecaki, namioty, zegarki turystyczne, latarki, odzież, przewodniki turystyczne i inne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Stop marginalizacji średnich miast

Ostatnia prosta kandydatów

Miejscy strażnicy na święcie leśników

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 14-09-2013 17:16
Szkoda, że nie napisaliście, że konkurs jest tylko dla młodzieży do 19 roku życia. Czyli Pik z Leszkiem się nie załapią. Może to i dobrze?
~Jork. 14-09-2013 21:25
A kto to jest Leszek? :-)
~do 21:25 14-09-2013 21:42
"Animator turystyki" z Jeleniej Góry, a właściwie napinacz, który tak się zna na turystyce i regionalistyce jak koza na pieprzu, a ilekroć pojedzie w góry na jowelku, zawsze musi złamać jakiś przepis, a przy okazji jeszcze nakłania do tego innych.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Od jutra kolejny Lidl w Jeleniej Górze

Przeszkadzali gapie

Znów odmierza czas

Wykłady o otępieniu i demencji w KSON–ie

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
582
Tak
13%
Nie
65%
Nie wiem
21%