MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Cross Country o Puchar Prezydenta Jeleniej Góry przełożony

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 5 maja 2011, 0:32
Aktualizacja: 0:33
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Okręgowe Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „Karkonosze” w Jeleniej Górze jako organizator Miejskiego Cross Country o Puchar Prezydenta Miasta Jelenia Góra poinformowało, iż powyższa impreza kolarska nie dojdzie do skutku w planowanym terminie.

Zawody miały zostać rozegrane 8 maja, a zostały przełożone z powodu braku możliwości uprzątnięcia trasy wyścigu po ostatnich opadach śniegu. Nowy termin imprezy zostanie podany niebawem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Znakomity występ młodego fightera!

Egzaminy gimnazjalne w mieście (mimo strajku) trwają

Kolejne wieści na temat gali

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Dyzio 5-05-2011 5:24
A idzcie z tym TKKF Karkonosze!!! Kto ich zrejestrował? W niedzielę firmowali zawody rowerowe SUDUDECKA CZASÓWKA. Dzisiaj jest czwartek a wyników ani widu, ani słychu! Organizacja psia mać!
~ 5-05-2011 6:10
uff to dobrze, już się bałem że na te docelowe zawody w sezonie będę musiał jechać zmęczony po sobotnim maratonie. A tak na poważnie to pierwszy raz słyszę o tym towarzystwie, moją oni jakąś stronę czy bloga? a takie xc to mogę jechać, króciutka ale bardzo wymagająca pętla pod warunkiem że będzie taka jak w tamtym roku gdzie dopuszczali tylko z licencjami;|
~iya 5-05-2011 12:14
do Dyzio : ty się ciesz, że w ogóle ktoś chce to organizować, bo oni robią to społecznie ! W tym roku robili czasówkę po raz pierwszy i mam nadzieję że nie ostatni, po tym co zobaczyli ! A po wyniki to do sędziów wyścigu. Jak w ogóle tam byłeś, to widziałeś jacy byli szybcy ;)) O ile wiem to również organizatorzy nie dostali jeszcze wyników !!! I jeszcze jedno : nikt cię Dyzio chyba nie zmusza żebyś startował w takich zawodach ?! A co do Cross Country : z ciekawości pojechałem wczoraj na trasę zrobić rundkę i nie dziwię się że odwołali zawody, bo trasa jest nieprzejezdna a powalonych drzew nie będą nosić na plecach!
~Dyzio 5-05-2011 21:32
Oj "iya" Chyba się zapędziłeś. Albo inne względy tobą kierują. Niech będzie to twoją tajemnicą. Słyszałem, że to organizator wnosi o wyznaczenie sędziów i ma prawo prosić jakich chce mieć. To raz. Za całe zamieszanie na wszelkich rodzajach imprez winę ponosi tylko i wyłącznie organizator. To dwa. I teraz. Ten wyścig był punktowany do Challenge DZKol. Dlatego oprócz mastersów pojawiło się trochę kolarzy. Jeżeli więc wyścig zgłasza się do imprezy punktowanej to należy wywiązać się z niej należycie. To trzy. I na koniec: należy siebie nawzajem sznować. Myślę, że zrozumiałeś...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tłumy za krzyżem

ZNP zaprasza na "czarny marsz"

Nowa posada dla radnej

Nasi szachiści trzeci na Dolnym Śląsku!

Więcej na zabytki

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
323
Tak
68%
Nie
30%
Nie wiem
2%