MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Coraz cieplej w oświacie

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 8 października 2012, 8:03
Aktualizacja: 8:08
Autor: UM
W ramach projektu „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej” 11 jeleniogórskich obiektów oświatowych poddano temu zabiegowi. – Nowe okna, ocieplenie ścian, niekiedy wymianę stropodachów, itp. zyskały m.in.: SP 2, 3, 11, 15, kilka miejskich przedszkoli, oba licea ogólnokształcące: im. C.K. Norwida oraz im. Żeromskiego, „Mechanik, a także gimnazja nr 2 i 3 – informuje rzecznik Urzędu Miasta w Jeleniej Górze Cezary Wiklik.

Podsumowanie realizacji projektu odbędzie się w połowie listopada, w I LO. W planach jest termomodernizacja kolejnych budynków oświatowych w mieście.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przed nami finał WOŚP

Rondo bez dotacji

Teraz elewacja

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~WYBORCA II 8-10-2012 21:20
Pewnie w ,,Żeromie będzie konferencja za nasze piniądze + CATERING
~ryszardo 9-10-2012 8:59
katering mogą zrobić nauczyciele z leśnej. Mają już doświadczenie. Matematyk robi świetne koreczki z łososiem a polonistka wypieka paszteciki lekkie i aksamitne w pięciu smakach. Sosy i dipy to domena pedagogów od weterynarii. Też dobre.
~ 12-10-2012 22:11
W ramach projektu „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej” należałoby wymienić okna i ocieplić wszystkie budynki w których przebywają/uczą się nasze dzieci czyli mieszkańców miasta. W przedszkolach niepublicznych również są dzieci a budynki również należą do miasta.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nowy dyrektor WORD

W KSON–ie pomogą wypełnić PIT

Bosskie kobiety

Pierwsza w regionie karetka dla zwierząt

Piechowicka kolęda

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
424
Tak
18%
Nie
76%
Nie wiem
6%