MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Co proponuje Teatr Zdrojowy na koniec sezonu

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 17 czerwca 2012, 8:20
Aktualizacja: 8:22
Autor: red
Fot. Archiwum Teatru
W środę (20 czerwca) o 19.00 Zdrojowy Teatr Animacji zaprasza na ostatnią w tym sezonie propozycję repertuarową dla widza dorosłego. To „Historyczno–Turystyczna Szopka Jeleniogórska. Odsłona Druga”, a w sobotę (23 czerwca) o godz. 16.00 na ostatni przed wakacjami spektakl dla dzieci – „Bajkę o księciu Pipo, o koniu Pipo i o księżniczce Popi”. Na oba spektakle mamy dla naszych Czytelników po jednej, podwójnej wejściówce (do odebrania w kasie teatru przed przedstawieniem na hasło: Jelonka.com).

Szopka, to atrakcyjna propozycja Teatru Zdrojowego, skierowana do dorosłych mieszkańców i turystów. Fabułę przedstawienia stanowią legendy karkonoskie oraz szerzej nieznane fakty z historii Jeleniej Góry. Występują: Dorota Fluder, Dorota Korczycka-Bąblińska, Lidia Lisowicz, Katarzyna Morawska, Radosław Biniek, Rafał Ksiądzyna, Sylwester Kuper, Jacek Maksymowicz i Sławomir Mozolewski.

Natomiast bajka o Pipo to uniwersalna opowieść o dorastaniu, o przemijaniu, o wierności sobie i o niezłomnym poszukiwaniu w życiu tego, co najważniejsze.
W spektaklu występują: Dorota Bąblińska-Korczycka, Dorota Fluder, Lidia Lisowicz, Katarzyna Morawska, Radosław Biniek, Rafał Ksiądzyna, Sylwester Kuper, Jacek Maksimowicz, Sławomir Mozolewski.

Ogłoszenia

Czytaj również

O rozpadających się górach

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

GIS Day w szkole

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Lio 18-06-2012 14:26
Tylko szkodować, że teatr ten - nie ma dobrych aktorów !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Porozmawiaj z notariuszem

Radni KO przeciw kupcom?

Ulica Hirszfelda już po remoncie

Artystycznie na rzecz czystego powietrza

Koniec remontu drogi w Zachełmiu

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
908
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%