MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Co dalej z Sudetami?

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 29 kwietnia 2010, 12:20
Aktualizacja: Piątek, 30 kwietnia 2010, 11:50
Autor: arec
Wczoraj zebrał się zarząd Klubu Sportowego Sudety Jelenia Góra. Dyskutowano o zadłużeniu klubu oraz o decyzjach personalnych.

Na wczorajszym posiedzeniu zarząd KS Sudety dyskutował o zadłużeniu klubu oraz możliwości jego spłaty. Podsumowano także miniony sezon.

Jednocześnie prezes poinformował o zamiarze rezygnacji z pełnionej przez siebie funkcji. Zamiar rezygnacji z funkcji trenerskiej przedłożył także Ireneusz Taraszkiewicz. – Nie uciekam od odpowiedzialności. Pomimo tego, że od dłuższego czasu nie pobierałem pensji w klubie ja też jestem odpowiedzialny za spadek zespołu do drugiej ligi. Tak jak przed rokiem cieszyłem się z awansu, tak teraz czuję się odpowiedzialny za spadek – powiedział Jelonce trener Ireneusz Taraszkiewicz.

Decyzję odnośnie odwołania prezesa oraz trenera zarząd podejmie do końca maja. Z kolei na dzień 13 maja zaplanowano konferencję prasową, podczas której władze klubu podsumują miniony sezon oraz poruszą kwestię dalszego funkcjonowania klubu.

Pytany o dalsze losy klubu i start w rozgrywkach drugiej ligi trener Taraszkiewicz powiedział – Informacje na ten temat otrzymacie państwo 13 maja na konferencji prasowej. Ja bym chciał, żeby koszykówka męska w Jeleniej Górze była. W mieście są tradycje, na które przede mną pracowali także inni – powiedział trener Sudetów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Zwycięstwo zielonogórzan

Była gala z nagrodami

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~refleks 29-04-2010 14:10
halo pobudka :] juz dawno wiadomo, kto zrezygnował.
~prc 29-04-2010 19:53
jeszcze nikt nie zrezygnował

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Stop marginalizacji średnich miast

Wybory: Zwycięstwo PiS

Akt oskarżenia dla sprawców tragedii

Kosztowne zwycięstwo

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
698
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%