MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Cieśliński na seminarium z trenerem kadry Japonii

Wiadomości: Wałcz
Piątek, 1 marca 2013, 16:27
Aktualizacja: 16:28
Autor: MDvR
Fot. organizator
W dniach 1–3 marca w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu odbywa się Międzynarodowe Seminarium Karate z obecnym mistrzem świata Norichika Tsukamoto oraz trenerem kadry Japonii Tadashi Ishihara. Jelenią Górę reprezentuje Piotr Cieśliński, prezes i instruktor Karkonoskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai, który otrzymał zaproszenie na to niesamowite wydarzenie w świecie karate.

Wraz z trenerem jeleniogórscy zawodnicy będą szlifować formę pod okiem najlepszych japońskich instruktorów. Jedną z zawodniczek jest Anna Półtorak, która tydzień temu wywalczyła w Ełku kwalifikację na Mistrzostwa Europy.

Podczas seminarium przewidziane są każdego dnia trzy treningi, odnowa biologiczna oraz indywidualne rozmowy z jednymi z najwybitniejszych instruktorów polskiego karate takimi jak: shihan Bogusław Jeremicz - prezydent Polskiej Federacji Kyokushinkan Karate, sensei Jacek Baranowski - prezydent Polskiej Organizacji Shinkyokushin, sensei Tomasz Basiak - trener kadry narodowej Shinkyokushin, sensei Artur Wilento - WKO Branch.

Wyjazd objęty jest patronatem projektu Postaw Na Sport realizowanym we współpracy z Urzędem Miasta Jeleniej Góry. Więcej informacji znajdziemy na www.karatejeleniagora.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezesi spółek miejskich o cenach energii

30. Ro(c)k bez kurtyny

Popłynęli po medale...

W śmieciach miasto tonie

Senator Mróz o kolejnych programach społecznych

Głosy za strajkiem?

Za nami pierwsza runda JLSA

Z Nielestna na Saharę

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
880
Tak
38%
Nie
55%
Nie mam zdania
7%