MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Cieśliński na seminarium z trenerem kadry Japonii

Wiadomości: Wałcz
Piątek, 1 marca 2013, 16:27
Aktualizacja: 16:28
Autor: MDvR
Fot. organizator
W dniach 1–3 marca w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu odbywa się Międzynarodowe Seminarium Karate z obecnym mistrzem świata Norichika Tsukamoto oraz trenerem kadry Japonii Tadashi Ishihara. Jelenią Górę reprezentuje Piotr Cieśliński, prezes i instruktor Karkonoskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai, który otrzymał zaproszenie na to niesamowite wydarzenie w świecie karate.

Wraz z trenerem jeleniogórscy zawodnicy będą szlifować formę pod okiem najlepszych japońskich instruktorów. Jedną z zawodniczek jest Anna Półtorak, która tydzień temu wywalczyła w Ełku kwalifikację na Mistrzostwa Europy.

Podczas seminarium przewidziane są każdego dnia trzy treningi, odnowa biologiczna oraz indywidualne rozmowy z jednymi z najwybitniejszych instruktorów polskiego karate takimi jak: shihan Bogusław Jeremicz - prezydent Polskiej Federacji Kyokushinkan Karate, sensei Jacek Baranowski - prezydent Polskiej Organizacji Shinkyokushin, sensei Tomasz Basiak - trener kadry narodowej Shinkyokushin, sensei Artur Wilento - WKO Branch.

Wyjazd objęty jest patronatem projektu Postaw Na Sport realizowanym we współpracy z Urzędem Miasta Jeleniej Góry. Więcej informacji znajdziemy na www.karatejeleniagora.pl

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wygrały po raz szósty z rzędu

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Ruszyły zapisy na VIII Półmaraton Jeleniogórski

Karolina wśród najpiękniejszych!

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Zadecydował bilans setów...

Mikołajki wolontariuszy z kowarskiego Lema

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
718
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
8%