MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 sierpnia
im. Edyty, Romana

Ciekawiej dzięki tablicom

Wiadomości: ŁOMNICA
Wtorek, 29 czerwca 2010, 9:03
Aktualizacja: 9:04
Autor: Ania
Fot. Ania
W minioną niedzielę atrakcją Łomnicy był I Festyn Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie „Łomniczanie” i radę sołecką. Podczas imprezy odsłonięto także tablicę informacyjną.

- Zależało nam na tym, żeby pobudzić mieszkańców i zintegrować ich. Chcieliśmy pokazać, że wspólnymi siłami naprawdę można coś zorganizować – mówi Gabriela Beata Misztak, prezes Stowarzyszenia „Łomniczanie”. - Udało się nam zrealizować projekt „Witajcie”, dzięki któremu na terenie wsi pojawiły się tablice informacyjne.

Na realizację projektu w Łomnicy pozyskano dofinansowywanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach Programu Odnowy Wsi Dolnośląskiej. Dzięki niemu na terenie wsi pojawiły się tablice informacyjne, na których umieszczono teksty dotyczące m.in. miejscowych zabytków i historii.

Ogłoszenia

Czytaj również

Czytelniczka: drogo i brudno

Pamięci poległych

Będzie jaśniej przy ulicy Hofmana

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~lomniczanin 29-06-2010 9:47
No tak, najwyższa pora żeby zacząć kampanię wyborczą do Rady Gminy i Powiatu. Widzę tu samych kandydatów na stołeczki w następnej kadencji. Ciekawe gdzie byliście przez 4 lata. Teraz trzeba nam Łomnicznom kilka ochłapów rzucić i kilka głosów zaliczonych. Nie tędy droga panie i panowie
~ 29-06-2010 10:12
... oj pan bardzo nie w temacie, bo w/w projekt nie ma nic wspólnego z wyborami a Stowarzyszenie zapewne chętnie przyjmie nowych członków, takich anty jak pan, to wspólnymi siłami może więcej zdziałacie, a i spojrzenie pańskie na wiele spraw ulegnie radykalnej zmianie. Pozdrawiam z sąsiedniej miejscowości która również brała udział w programie Witacze:)
~TOMWOJ 29-06-2010 11:20
Witam Kto chętny do dalszej zabawy to zapraszam do MIŁKOWA na: IV FESTYN RODZINNY Ogród Pałacu „SPIŻ” - 03.07.2010r. (sobota) Na godzinę 15:00-23:00 Będą różne występy i wiele konkursów z nagrodami oprócz tego LOTERIA FANTOWA – KAŻDY LOS WYGRYWA Kto chętny, ZAPRASZAMY NA MIŁKÓW i inne atrakcje..
~Adi 29-06-2010 19:14
Do Tomwoj-a Jak już to może tak więcej informacji by się przydało.... http://www.spm.info.pl/

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Remont Wojska Polskiego – jaka organizacja ruchu?

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Poprawią bazę sportową i rekreacyjną przy SP 10

Planowali zamach na prokuratora krajowego

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
129
Tak
40%
Nie
52%
Nie wiem
8%