Zalogowanych: 2

Jelenia Góra: Ciekawe starcie w Parku Norweskim

Niedziela, 28 czerwca 2020, 10:35
Aktualizacja: 15:01
Victoria Jelenia Góra na początku przygotowań do nowego sezonu sparuje z silnymi rywalami. Przed tygodniem zmierzyli się na wyjeździe z beniaminkiem IV ligi, a w sobotę (27.06) u siebie z Woskarem Wojcieszyce (okręgówka).

W Lubawce jeleniogórzanie przegrali po walce 2:3. Podobnie było w starciu na boisku w Parku Norweskim, gdzie solidna ekipa z okręgówki również nie miała łatwo z czołową drużyną A-klasy.

Prowadzenie gościom, po ładnej dwójkowej akcji dał Kozołubski, następnie na 0:2 podwyższył Rzepecki. Victoria nie poddała się i po bramce Kocota było już 1:2. Przed przerwą szansę na wyrównanie miał Rudnicki, jednak nie wykorzystał rzutu karnego - strzelił w środek i Dubiel nie miał problemu z interwencją. Do podobnej sytuacji doszło w drugiej połowie, gdy ponownie z 11 metrów próbował Rudnicki - strzelil w środek i tym razem Marceniuk wykazał się bramkarskim instynktem, jednak sędzia nakazał powtórkę rzutu karnego i zamiast Julka, do półki podszedł Kocot i wyrównał na 2:2. Następnie na 2:3 5rsgil Kozołubski, po czym Rudnicki wyrównał, jednak ostatnie słowo należało do gości - Rzepecki ustalil wynik na 3:4.

Victoria Jelenia Góra - Woskar Wojcieszyce 3:4

Victoria: I połowa: Harasimowicz - Rząca, Okowiński, Nowiński, Semeniuk, Rudnicki, Maryszczak, Becker, Kuncewicz, Tusiński, Kocot. II połowa: testowany - Jasiński, Okowiński, Semeniuk, Babul, Woś, Rudnicki (Buławski), Maryszczak (Zwolenik), Sobczak, Paradowski, Kocot (Lasek).
Woskar: Dubiel - Saniuk, Śniegula, Maksymiec, Maczek, Lisowski, Sikora, Walczak, Rzepecki, Kozołubski, Kieryluk oraz Kowalski, Klimek, Marceniuk.