MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Chojnik z kolejnymi medalami

Wiadomości: Góra / Warszawa
Czwartek, 5 października 2017, 21:03
Aktualizacja: 23:05
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Spora grupa badmintonistów Chojnika w składzie: Hania Rogala, Ania Potkańska, Justyna Piechulska, Amelia Bułat, Nela Blotenkamper, Jakub Kowalski, Karol Warzybok, Michał Górniak, Maja Grzanka, Otylia Potkańska, Gabriela Sokołowska, Martin Duniec wzięła udział w kolejnym turnieju z cyklu Grand Prix Dolnego Śląska, organizowanym przez klub Smecz z Góry. W turnieju udział wzięło aż 83 zawodników.

Zawody okazały się bardzo obfite w medale młodych jeleniogórzan, którzy dziewięciokrotnie stawali na podium, w tym aż 5-krotnie na najwyższym stopniu, zdobywając złoty medal.

Wyniki jeleniogórskich zawodników

Kategoria U-9 dziewcząt
1. Weronika Hoszowska - Smolec
2. Ania Potkańska - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Laura Andrzejewska - Akademia Sportu Wrocław
4. Hania Rogala - KS Chojnik Jelenia Góra
6. Justyna Piechulska - KS Chojnik Jelenia Góra

Kategoria U-9 chłopców
1. Jakub Kowalski - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Maksymilian Czerwiński - UKS Iskra Babimost
3. Adam Wróbel - Smecz Góra

Kategoria U-11 dziewcząt
1. Julia Szajner - UKS 2 Sobótka
2. Amelia Bułat - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Nela Blotenkamper - KS Chojnik Jelenia Góra

Kategoria U-11 chłopców
1. Karol Warzybok - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Michał Andrzejewski - Akademia Sportu Wrocław
3. Mikołaj Zdybel - Smecz Bogatynia

Kategoria U-13 dziewcząt
1. Maja Grzanka - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Iga Sigurska - Akademia Sportu Wrocław
3. Aleksandra Pisara - Akademia Sportu Wrocław

Kategoria U-13 chłopców
1. Michał Górniak - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Kacper Krawczyk - Smecz Bogatynia
3. Jakub Grabski - Set Szklarska Poręba

Kategoria U-15 dziewcząt
1. Gabriela Sokołowska - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Otylia Potkańska - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Wiktoria Rakowska - UKS Iskra Babimost

Kategoria U-15 chłopców
1. Jakub Twerd - Smecz Bogatynia
2. Maciej Osmólski - Smecz Góra
3. Michał Woźniak - UKS Iskra Babimost
4. Martin Duniec - KS Chojnik Jelenia Góra


Druga grupa zawodników w składzie Weronika Niemiec, Radosław Iberszer, Kacper Górniak, Piotr Heinke, Marcin Jankowiak oraz Piotr Gajda udała się do Warszawy na Ogólnopolski turniej juniorów (U19) oraz młodzików (U15). Również i ten turniej obfitował w medale zdobyte przez jeleniogórskich badmintonistów. Jeleniogórzanie przywieźli aż 5 medali w tym 1 złoty, 1 srebrny i 3 brązy

Wyniki

Gra pojedyncza chłopców U15
1. Jakub Melaniuk - UKSB Milenium Warszawa
2. Piotr Tomaszewski - UKS Morawica
3. Kacper Górniak - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Piotr Heinke - KS Chojnik Jelenia Góra

Gra podwójna chłopców U15
1. Tomasz Buza / Jakub Melaniuk - UKSB Milenium Warszawa
2. Kacper Górniak / Piotr Heinke - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Andrzej Pięta - MKS Orlicz Suchedniów / Antoni Strzelec - UKS Tęcza Zagnańsk

Gra pojedyncza mężczyzn U19
1. Norbert Świerk- UKS Aktywna Piątka Przemyśl
2. Michał Matysiak - KS Hubertus Zalesie Górne
3. Piotr Gajda - KS Chojnik Jelenia Góra

Gra podwójna mężczyzn U19
1. Norbert Świerk- UKS Aktywna Piątka Przemyśl / Piotr Gajda - KS Chojnik Jelenia Góra
2.Aleksander Dzwonnik - ŚKBad Harcownik Warszawa / Michał Matysiak - KS Hubertus Zalesie Górne
3.Kajetan Jeziak - PTS Puszczykowo / Jakub Suszyński - MKS Stal Nowa Dęba

Gratulujemy jeleniogórskim badmintonistom z Chojnika i życzymy kolejnych sukcesów.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wiceminister podsumowała kampanię prezydenta

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Bobry na Zabobrzu

Powrót imprez rowerowych

Zapuszczone okolice Drzymały

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2057
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%