MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Chojnik w ścisłej czołówce ogólnopolskich zawodów

Wiadomości: Sobótka
Wtorek, 29 marca 2011, 2:14
Aktualizacja: 22:27
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Świetnie zaprezentowali się zawodnicy Chojnika Jelenia Góra na IX Ślężańskim Ogólnopolskim Turniej Badmintona młodzików i juniorów rozegranym w minioną niedzielę w Sobótce. Nasi sportowcy po raz kolejny udowodnili, że trzeba się z nimi liczyć w walce o najwyższe laury wracając do domu z workiem medali.

Nasz klub reprezentowali w kategorii młodzik: Łukasz Cimosz, Piotr Gajda, Kamil Słupek, Szymon Kowalski oraz w kategorii junior: Jędrzej Nowak, Melania Kozdra, Arkadiusz Słupek, Michał Szymczak oraz Mateusz Pietruszka.

Wyniki

Kategoria młodziczka – gra pojedyncza
1. Jagoda Goldwasser - UKS 2 Sobótka
2. Izabela Jajko - UKS Orliki Ropica Polska
3. Aleksandra Legięć - UKS Smecz Bogatynia

Kategoria młodzik – gra pojedyncza
1. Maciej Wadowski - AZSAGH Kraków
2.Mateusz Pławecki - AZSAGH Kraków
3. Piotr Gajda - KS Chojnik Jelenia Góra

Kategoria młodziczka – gra podwójna
1. Klaudia Grzesiak / Maja Grzesiak - OTB Lotka Ostrów Wlkp.
2. Dominika Dąbrowska / Martyna Płowuszyńska - UKS Smecz Bogatynia
3. Elżbieta Kot / Aleksandra Michalska - UKS Smecz Bogatynia

Kategoria młodzik – gra podwójna
1. Tomasz Kutyła / Mateusz Pławecki - AZSAGH Kraków
2. Łukasz Cimosz / Piotr Gajda - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Albert Kluk / Piotr Kukuła - UKS Orliki Ropica Polska

Gra mieszana młodzik
1. Michał Jedlecki / Izabela Jajko - UKS Orliki Ropica Polska
2. Radosław Wróbel / Karolina Szubert – MATCHPOINT Wrocław
3. Rafał Kazimierski / Aleksandra Legięć - UKS Smecz Bogatynia

Kategoria juniorka - gra pojedyncza
1. Melania Kozdra - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Kinga Rogalska - UKS 2 Sobótka
3. Monika Ciepła - UKS 2 Sobótka

Kategoria junior – gra pojedyncza
1. Mateusz Pietruszka - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Michał Szymczak - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Marcin Nowak - UKS Smecz Bogatynia

Kategoria junior – gra podwójna
1. Mateusz Pietruszka - KS Chojnik Jelenia Góra / Przemysław Szydziak - UKS Smecz Bogatynia
2. Marcin Biegański / Mariusz Sznurowski - UKS 2 Sobótka
3. Marcin Nowak / Patryk Płaza - UKS Smecz Bogatynia

Kategoria junior – gra mieszana
1. Michał Szymczak / Melania Kozdra - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Arkadiusz Słupek - KS Chojnik Jelenia Góra / Kinga Rogalska - UKS 2 Sobótka
3. Mariusz Sznurowski / Monika Ciepła - UKS 2 Sobótka

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Mobilizacja przed II turą

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Konkurs na dotację dla klubów ligowych

Powrót imprez rowerowych

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Podgórna jest nadal zarośnięta

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
13
Tak
54%
Nie
38%
Nie wiem
8%