MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 16 lipca
im. Marii, Mariki

Chciała się zabić

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 19 października 2007, 0:00
Autor: TEJO
Nastolatka groziła samobójstwem, spełnienie groźby uniemożliwiła policja.

W nocy z czwartku na piątek stróże prawa zatrzymali 16-letnią dziewczynę z Kamiennej Góry, która uciekła z domu grożąc, że popełni samobójstwo. Nastolatkę widziano w Jeleniej Górze.

Po zgłoszeniu zaginięcia przez rodziców, dziewczyna była poszukiwana. Nie wiadomo, dlaczego uciekła z domu, ani z jakiego powodu groziła tak dramatycznym krokiem.
- Nieletnia została przekazana kamiennogórskim policjantom – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Uwaga na barszcz Sosnowskiego  

Koniec prac przy ul. Jagiellonów

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~ALA 19-10-2007 9:33
HORMONY W TYM WIEKU JUZ BIJA JEJ W GLOWE
~gg 19-10-2007 10:03
hormony swoja droga... ale zeby odrazu uciekac? musiala miec przzyczyne
~zabobrzanin;) 19-10-2007 16:39
Przez rodzicowa i juz
~ziomek 20-10-2007 0:42
Chłopa jej trzeba :)
~Jasir 20-10-2007 3:47
Jak by sie miala zabic naprawde nie robilaby takiej historii . Pocielaby sie i juz !
~AGENT KGB 20-10-2007 6:53
Czlowiek ma prawo wyboru. Podejmujac decyje o odebraniu sobie zycia ta dziewczyna preszla potezna wewntrzna "wojne" pomiedzy zyc i byc a tym co ma ja oswobodzic od sytuacji i problemow w zyciu doczesnym. Rozpatrujac sytuaje z punktu widzenia wiary katolickiej chciala popelnic niewybaczalny grzech, a z drugiej strony bardzo latwo w tej wierze doszukac sie usprawiedliwienia jej czynu !! Bo czy Bog nie dal nam prawa wyboru ?? Pomiedzy dobrem a zlem ?? Wiec jezeli czynimy zlo wiemy ze dzialamy wbrew przykazaniom, mimo ze wiemy ze spotka nas a to zasluzona kara. Wiec skoro ta mloda damam podjela taka decyzje miala do tego prawo !! A patrzac z innej perspektywy, perspektywy spolecznej nalezy jej wspolczuc gdyz pewnie pozostawiona sama ze swoimi problemami nie umiala nigdzie znalesc pomocy, a najpewniej nikt nie zauwazyl jej problemow, przeslanek mowiacym o zlym stanie psychicznym itp ?? I konkluzja na koniec: gdzie w tym wszystkim znajduj sie szkola, rodzice ?? Dwie wartosci ktore w zyciu tak mlodej dziewczyny powinny byc najwyzszym autorytetem zawiodly !!
~Do "Agent KGB" 20-10-2007 15:53
Zgodzę się z ogólnym tonem Twej wypowiedzi–ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. Dlaczeo piszesz,że miała prawo podjąć decyzję o własnej śmierci? Ja uważam,ze w przyszłości–gdy sobie o tym pomyśli–to będzie się cieszyła,że jednak żyje–odebranie sobie życia przez tak młodą osobę–to błąd. Miałaby prawo–gdyby była nieuleczalnie chora, cierpiała–i nie byłoby technicznej możliwości uśmierzenia bólu–i to jest jedyny przypadek.–w którym ktoś prawo mógłby mieć. Każdy inny problem natury sercowej,finansowej, sytuacyjnej,psychicznej–można rozwiązać–ale muszą być ku temu odpowiedznie warunki. Musi ktoś byc–kto odłoży absolutnie wszystko–i się takiej osobie poświęci–jeżeli nie ma–to taka osoba musi być twarda–przemóc się–nie zamykać w sobie... łatwo gdybać–i teoretyzować–ale uważam,ze gdyby była możliwość powrotu do zycia samobujców–to by z niej skorzystali.. W wiekszości przyp. wygrywa po prostu rozpacz–człowiek nie myśli logicznie....i tu następuje wewnętrzna wojna o której pisałeś... Ale nie wolno sobie odbierać zycia–nie ma takiego prawa–jest obowiązek dawania siebie innym–gdy każdy się wywiąże–nie będzie wielu takich spraw.
~AGNET KGB –odpowiada 21-10-2007 8:36
Pisalem tylko o prawie wyboru !! Masz racje ze wiekszosc samobujcow podjelo decyzje pod plywem chwili i targajacych nimi emocjami. Dizs napewno majac prawo wyboru wrucili by do zycia, ale coz.... W naszym spoleczenstwie, a bardziej w systemie opieki spolecznej nie ma psychologow, w placowkach oswiatowych zniknela funkcja pedagoga,ktory to by wychwytywal takie odchylenia od normy zdrowia psychicznego....tej dziewczynie trzeba pomoc...a nie sadzic ja teraz za to (bo tak napewno w jej spoleczenstwie bedzie) ze probowala sie zabic.... Odebranie sobie zycia jest glupota a nie roziwazaniem problemow, ale jest to jednak prawo wyboru jakie dal nam BOG.....
~do agenta KGB 21-10-2007 14:04
Idziesz w ślady Sobieszowianina ????????

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będą widoki ze Zbójeckich Skał

Izba Tradycji Pożarniczych w Lubomierzu

Czyżby Andrzej Duda?

Bałaganiarz zapłaci

Zamknięcie drogi Chełmsko Śląskie – Uniemyśl

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
818
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%