MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Chciał dać łapówkę, stanie przed sądem

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 10 lipca 2018, 7:23
Aktualizacja: 7:25
Autor: 112
Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki oraz najprawdopodobniej kierował pojazdem pod ich wpływem. Zaproponował funkcjonariuszom łapówkę.

6 lipca około godziny 11.20 policjanci patrolując miasto na jednej z ulic zauważyli pojazd marki VW, którego kierujący na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać, więc zatrzymali samochód do kontroli drogowej.

Kierującym okazał się 41-letni mieszkaniec Bydgoszczy. Okazało się, że mężczyzna miał w aucie marihuanę, z której można uzyskać kilkanaście porcji handlowych. Jego zachowanie wskazywało, że kierował będąc pod wpływem środków odurzających. Przyznał się, że codziennie pali marihuanę. 41-latek w zamian za odstąpienie od czynności służbowych zaproponował policjantom 390 zł łapówki oraz chciał im oddać narkotyki, które - jak oświadczył - też są „coś warte”.

41-latek trafił do policyjnego aresztu do dalszych czynności. Za posiadanie narkotyków oraz za obietnicę wręczenia policjantom korzyści majątkowej grozi mu do 10 lat więzienia. Jeżeli badania potwierdzą, że kierował autem będąc pod wpływem narkotyków, odpowie również za to przestępstwo.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stalowe rumaki w Karpaczu

Staranował samochody

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Śmierć na żwirowni

Parking na... przejściu

Odpust na Śnieżce

Spłonęły nieużytki

Trwa akcjia Kaskadowy pomiar prędkości

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
555
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%