MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 16 lipca
im. Marii, Mariki

Charytatywny bal w stylu PRL – jutro

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 17 czerwca 2016, 8:44
Aktualizacja: 8:46
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Organizator
Letni Bal Charytatywny organizuje Stowarzyszenie Pomocy Chorym im. Jana Musiała „Dąb” przy współpracy z agencją W&E Wedding&Event. Impreza odbędzie się w sobotę, 18 czerwca o godz. 20:00 w hotelu Mercure w Jeleniej Górze.

- Cyklicznie organizujemy razem różnego rodzaju wydarzenia i inicjatywy charytatywne mające na celu uzyskanie wsparcia na rzecz osób potrzebujących, w szczególności na rzecz osób niepełnosprawnych oraz chorych onkologicznie – podkreślają organizatorzy. W tym roku przy będą zbierane fundusze na pomoc dla Asi i jej mamy.

- Asia urodziła się z zespołem Downa, chorobą Hashimoto, myopatią mięśniową, uropatią zaporowo-odpływową i niedorozwojem umysłowym umiarkowanym. Dziewczynkę wychowuje tylko Mama. Obie bardzo się kochają, mają tylko siebie. Asia dzięki swojej mamie jest radosnym, pogodnym, pełnym ciepła dzieckiem. Bardzo lubi tańczyć, śpiewać i pięknie rysuje. Niestety, życie Asi diametralnie się zmieniło. W ubiegłym roku u mamy dziewczynki zdiagnozowano guza trzustki z rozsiewem do wątroby, a do licznych chorób Asi dołączyła jeszcze padaczka. Obie są w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Pani Ula heroicznie walczy z chorobą, ponieważ wie, że żyje nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla dziecka. Wspólny dochód mamy i Asi wynosi 1200 zł miesięcznie. Marzeniem tych dwóch cudownych istot jest wyjazd nad morze. Choroba pani Uli w tym momencie jest opanowana na tyle, że lekarze wyrazili zgodę na wyjazd – informują organizatorzy.

Bal ma formę dyskoteki w klimatach PRL. Cegiełki do nabycia u organizatora pod numerem telefonu: 513 197 857. Są jeszcze miejsca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Drzymały i Flisaków gotowe – od kiedy MZK?

Jan Sopata na emeryturze

Czyżby Andrzej Duda?

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~krajan Cioska 17-06-2016 12:55
Niektórzy nie muszśą się przebierać starczy jak zdejmą w końcu maski !
~marek11 17-06-2016 21:19
cel godny poparcia ale pomysł juz całkiem bez sensu..może bal z lat 50

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Norweska Dolina Luxury Resort***** – 4 dzieci gratis, poleca ITAKA

Wieża widokowa na Czerniawskiej Kopie  

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Mały Strażak dla jednostek OSP

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
817
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%