MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Charytatywnie w stylu country

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 26 lutego 2017, 10:12
Aktualizacja: Poniedziałek, 27 lutego 2017, 7:51
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Za nami III Bal Charytatywny organizowany przez Lion's Club Cieplice. W piątek (24.02) ludzie wielkich serc bawili się w restauracji Hotelu Fenix, gdzie mieli okazję przenieść się na Dziki Zachód wspierając Romana Geftasewicza i Małgosię Kocniowską.

Po raz kolejny można było się przekonać, że w Jeleniej Górze nie brakuje ludzi wielkich serc. Dochód z biletów wstępu przeznaczony był na pomoc dla chorego na stwardnienie rozsiane Romana Geftasewicza, zaś zakup specjalnych „cegiełek” (zamienianych na nagrody od sponsorów) dał możliwość wsparcia dla Małgosi Kocniowskiej – uczennicy Szkoły Podstawowej Nr 11 w Jeleniej Górze, która zmaga się z chłoniakiem. - Każdy grosz jest ważny i staramy się zebrać jak największą sumę – powiedziała Elwira Kozak, prezydent Lion's Club Cieplice.

O odpowiednią muzykę do zabawy zadbał zespół Prestiż, a wśród atrakcji był też pokaz tańca w wykonaniu jeleniogórskiej młodzieży oraz nauka tańca do muzyki country. Niespodzianką był występ iluzjonisty.

W imprezie osobiście brał udział Roman Geftasewicz, który był bardzo wdzięczny organizatorom z Lion's Club oraz wszystkim, którzy przyczynili się do autrakcyjnienia imprezy, a także uczestnikom.

- Cieszę się, że ludzie, którzy są tutaj pomagając mi, pomagają również Małgosi. Będziemy bawić się wspaniale w klimacie country – powiedział Roman Geftasewicz, który ciągle potrzebuje kosztownej rehabilitacji. - Sama farmakoterapia nie wystarczy i przy stwardnieniu rozsianym muszę mój organizm mobilizować do ciągłego ruchu, do wysiłku fizycznego, a to niestety kosztuje – dodał beneficjent balu.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

ZNP zaprasza na "czarny marsz"

Wsparcie strajkujących

Manewry ratownicze w escape room'ie

Dzień Olimpijczyka pod Śnieżką

W maju 888,25 zł. trafi na konta seniorów  

Bedą sprzątać wokół Dworu Czarne i nie tylko

Uliczny taniec... do Tancbudy

Rozmowy z malarzem

Sonda

Sezonowa zmiana opon powinna być obowiązkowa?

Oddanych
głosów
1291
Tak
70%
Nie
24%
Nie wiem
6%