MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Cenny sparing, ale nie wynik

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 17 marca 2017, 0:04
Aktualizacja: 0:06
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomek Raczyński
Przedostatnia ekipa PGNiG Superligi zmierzyła się dzisiaj (16.03) z trzecim zespołem I ligi w towarzyskim meczu piłkarek ręcznych. W rozegranym w hali przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze sparingu miejscowy KPR nie sprostał Ruchowi Chorzów, ale był to cenny materiał do analizy dla nowego trenera żółto–niebieskich.

Staramy się do każdego meczu podchodzić poważnie – czy to są mecze sparingowe czy ligowe. Cieszy gra w pewnych momentach, napawa to optymizmem. Jesteśmy w innym momencie niż Jelenia Góra, ale na pewno cenne granie dla nas i dla nich – powiedział Jarosław Knopik, trener Ruchu Chorzów, który ma jasny cel na ten sezon – powrót do Superligi.

Nowy trener jeleniogórzanek miał okazję przetestować wszystkie zawodniczki – włącznie z Wiktorią Drozdowską i Weroniką Wojtas z zespołu juniorek KPR-u, które trenują już z pierwszą drużyną, ale nie zostały jeszcze zgłoszone do Superligi. - Jestem tutaj tydzień i próbujemy coś nowego. To też nie jest usprawiedliwienie, bo zespół z ekstraklasy powinien wygrywać z pierwszoligowcem. Graliśmy w różnych ustawieniach, w ataku było pozytywnie, gorzej w obronie i na tym staramy się skupić, wprowadzamy nowe elementy w obronie - powiedział po meczu Michał Pastuszko, trener KPR-u Jelenia Góra.

KPR Jelenia Góra – KPR Ruch Chorzów 26:30

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Emocje do ostatniej syreny

Powalczyły z mistrzyniami

Spór o edukację seksualną

Seniorzy na scenie

Zwycięstwo rezerw!

Inauguracja II ligi dla Kobierzyc

Trudny dojazd do SP 3

Karkonoski Mini Handball

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
784
Tak
15%
Nie
64%
Nie wiem
21%