MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Cenny sparing, ale nie wynik

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 17 marca 2017, 0:04
Aktualizacja: 0:06
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomek Raczyński
Przedostatnia ekipa PGNiG Superligi zmierzyła się dzisiaj (16.03) z trzecim zespołem I ligi w towarzyskim meczu piłkarek ręcznych. W rozegranym w hali przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze sparingu miejscowy KPR nie sprostał Ruchowi Chorzów, ale był to cenny materiał do analizy dla nowego trenera żółto–niebieskich.

Staramy się do każdego meczu podchodzić poważnie – czy to są mecze sparingowe czy ligowe. Cieszy gra w pewnych momentach, napawa to optymizmem. Jesteśmy w innym momencie niż Jelenia Góra, ale na pewno cenne granie dla nas i dla nich – powiedział Jarosław Knopik, trener Ruchu Chorzów, który ma jasny cel na ten sezon – powrót do Superligi.

Nowy trener jeleniogórzanek miał okazję przetestować wszystkie zawodniczki – włącznie z Wiktorią Drozdowską i Weroniką Wojtas z zespołu juniorek KPR-u, które trenują już z pierwszą drużyną, ale nie zostały jeszcze zgłoszone do Superligi. - Jestem tutaj tydzień i próbujemy coś nowego. To też nie jest usprawiedliwienie, bo zespół z ekstraklasy powinien wygrywać z pierwszoligowcem. Graliśmy w różnych ustawieniach, w ataku było pozytywnie, gorzej w obronie i na tym staramy się skupić, wprowadzamy nowe elementy w obronie - powiedział po meczu Michał Pastuszko, trener KPR-u Jelenia Góra.

KPR Jelenia Góra – KPR Ruch Chorzów 26:30

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Zderzenie toyoty z karetką

Na poranku działo się!

Żerom bezkonkurencyjny

Głosy za strajkiem?

Kończy się referendum strajkowe

Poznaliśmy mistrzów Licealiady piłki ręcznej

Wyścigi wraków nadal bardzo popularne

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
186
Tak
55%
Jest dobrze, jak jest
16%
Nie
27%
Nie mam zdania
2%