MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Cenne nagrody i satysfakcja

Wiadomości: Dolny Śląsk
Poniedziałek, 29 stycznia 2007, 0:00
Autor: Angela
Fot. Organizator
"Żyją wśród nas" to hasło międzynarodowego konkursu plastycznego zorganizowanego z okazji XV Światowego Tygodnia Inwalidy przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem w Jeleniej Górze.

Prace można dostarczać do 15 lutego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Konkurs przeznaczony jest zarówno dla młodzieży szkół podstawowych, średnich, jak i uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, pensjonariuszy Domów Pomocy Społecznej oraz wszystkich zainteresowanych z Polski, Europy oraz świata.

– Mogą to być obrazy, rzeźby, tkaniny, ceramika, instalacje przestrzenne oraz inne formy artystyczne – mówi Leszek Karbowski, prezes Zarządu Oddziału Terenowego TWK w Jeleniej Górze. Pracę należy podpisać i opisać (tytuł pracy, imię i nazwisko autora, nazwa ośrodka, w którym obraz powstał).

– Zwycięskie prace będą prezentowane zarówno w Zgorzelcu oraz innych miastach województwa – dodaje L. Karbowski. – W związku z tym prosimy o pisemne wyrażenie zgody na pozostawienie prac w gestii organizatora konkursu na trzy miesiące. Po tym okresie pracę będzie można odebrać.

Ubiegłoroczni zwycięzcy konkursu nagrodzeni zostali komputerami, skanerami, aparatami fotograficznymi i innymi nagrodami rzeczowymi. W tym roku rozdanie naród odbędzie się w dniach 16 i 17 marca podczas obchodów Światowego Dnia Inwalidy, które odbędzie się pod honorowym patronatem prof. Zbigniewa Religii, ministra zdrowia.

<b> Tu wysyłaj </b>
Prace konkursowe w dowolnej technice i dowolnych wymiarach należy przesłać lub dostarczyć osobiście na adres: Miejski Dom Kultury, ulica Parkowa 1, 59-900 Zgorzelec.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Do „Śnieżki” po sadzonkę

Do magistratu po biało – czerwoną

Trwa naprawa kładki przy Perle Zachodu

Protest oświaty

ZNP do maturzysty: "Proszę zmienić szkołę"

Tu też ryzykują życie?

Stacja narciarska w Podgórzynie?

Kto będzie realizował inwestycje na Polanie Jakuszyckiej?  

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
817
Tak
67%
Nie
30%
Nie wiem
3%